dowolna

Budynki użytkowe Szczecin Osiedle Drzetowo

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Drzetowo,Szczecin

36 000 zł16 m² 2 181,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:290 m²

Garaż murowany o powierzchni 16,5 m2 w ciągu garaży. W pobliżu osiedle z wieloma budynkami wielorodzinnymi. Garaż ocieplony, ściany wyłożone estetycznymi panelami, na posadce.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Budynki użytkowe Szczecin, Drzetowo-Grabowo, Drzetowo

Włącz powiadomienia

  • ...