dowolna

Budynki użytkowe Szczecin Prawobrzeże

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy

Majowe,Szczecin

16 500 zł700 m² 23,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Hala produkcyjno - magazynowa na wynajem przy asfaltowej drodze. Duży plac manewrowy, rampa. Hala o powierzchni 700 m2 wraz z powierzchnią biurowo-socjalną (dwa biura, kuchnia, toalety).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Struga

Prawobrzeże,Szczecin

2 500 000 zł638 m² 1 731,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 444 m²

Nieruchomość będąca przedmiotem sprzedaży to działka o powierzchni 1444 m2 , na niej posadowione są 2 budynki. Całość ogrodzona, szeroki wjazd. Pierwszy budynek to duża hala produkcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Słoneczne,Szczecin

6 000 000 zł840 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:945 m²

Nowoczesny obiekt spełniający wszystkie unijjne przepisy dotyczące produkcji spożywczej, a co za tym idzie jakiejkolwiek innej. Zastosowane zostały materiały najwyższej klasy. Przewidziane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Dąbie

Dąbie,Szczecin

30 000 zł2 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnie magazynowe w Szczecinie Do wynajęcia powierzchnie magazynowe 1000-2000 m2 we wschodniej części Szczecina, ok. 13 km od centrum miasta. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu autostrady A6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Płonia

Płonia,Szczecin

3 800 zł168 m² 22,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt z przeznaczeniem na działalność magazynową, sklep itp. W obiekcie znajduje lokal mogący pełnić funkcję sklepu, magazyn, pomieszczenie biurowe, wc i kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Płonia

Płonia,Szczecin

5 500 zł442 m² 12,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt z przeznaczeniem na działalność warsztatowo -magazynową. Obiekt składa się z: ok. 200m2 warsztatu na 3 stanowiska samochodów ciężarowych (długość hali ok. 22m szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Przodowników Pracy

Podjuchy,Szczecin

850 000 zł507 m² 1 676,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Przedmiotem oferty jest kompleks budynków produkcyjnych, położonych na działce 1232m2 (użytkowanie wieczyste), obecnie wykorzystywany jako masarnia. Działka znajduje się w granicach terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Dąbie

Dąbie,Szczecin

44 600 zł1 300 m² 34,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa w nowoczesnej zabudowie o powierzchni 1000 m2 wraz z częścią socjalno-biurową o powierzchni 300 m2 w Przecławiu. Cena najmu łącznie to 44 600 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Kablowa

Załom,Szczecin

139 320 zł12 000 m² 11,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Nie pobieramy prowizji od najemców! Posiadamy do wynajęcia halę z przeznaczeniem na magazyn/produkcję. Hala zlokalizowana jest w Szczecinie dz. Załom, tuż przy trasie S3 oraz zaledwie 7km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Kijewo

Kijewo,Szczecin

10 500 zł450 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem niezależny budynek magazynowo-biurowy, III-kondygnacyjny. Na parterze : magazyn (152 m2), dwie bramy wjazdowe (3,60m X 3,60 m), zaplecze socjalne i łazienki dla części magazynowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, Dąbie

Dąbie,Szczecin

49 163 zł2 185 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 257 m²

Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa z powierzchnią biurową łącznie 2185 m2 (hala 1900 m2 oraz biura 285 m2. Lokalizacja na Prawobrzeżu Szczecina, w rejonie ul. Struga. Hala posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Dąbie

Dąbie,Szczecin

10 500 zł650 m² 16,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest nowa, duża hala magazynowa zlokalizowana w Szczecinie (dąbie). Hala o powierzchni ok. 650 m.kw. wybudowana z płyty warstwowej w 2008r. Duża powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Zdroje

Zdroje,Szczecin

6 500 000 zł2 200 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-biurowa w wysokim standardzie. Magazyn o powierzchni ok. 1500m2, 9 m wysokości, ogrzewany (ropa). Ponadto pomieszczenia biurowe o pow. ponad 500m2. Działka blisko 1,5 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Dąbie

Dąbie,Szczecin

10 000 zł650 m² 15,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt z lat 90-tych magazyn/handel/produkcja w b. dobrym stanie technicznym, w doskonałej lokalizacji w Szczecinie Dąbiu - teren komercyjny, brak zabudowy mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Dąbie

Dąbie,Szczecin

1 900 zł190 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna (190m2) z przeznaczenie pod dowolną działalność zlokalizowana w Dąbiu na terenie komercyjno-przemysłowym. Kształcie zbliżonym do prostokąta. Czynsz najmu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Dąbie

Dąbie,Szczecin

4 200 000 zł2 251 m² 1 865,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 911 m²

Przedmiotem sprzedaży jest obiekt składający się z 2 murowanych hal magazynowych połączonych z sobą bądź mogących funkcjonować niezależnie o łącznej powierzchni 2251m2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

8 000 zł450 m² 17,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo - handlowa o powierzchni 450 m2 (w tym ok. 30 m2 powierzchni socjalnej i toalety) w bardzo dobrej lokalizacji w prawobrzeżnej części Szczecina. Do hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Dąbie

Dąbie,Szczecin

8 323 zł277 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 2-kondygnacyjny, kameralny biurowiec z 2015 roku idealny dla firmy poszukującej nowoczesnych rozwiązań technologicznych i wysokiego standardu wykończenia, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gdańska

Dąbie,Szczecin

2 220 zł120 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia halę warsztatowo-magazynową o powierzchni całkowitej 120 m2 przy ulicy Gdańskiej wymiary: długość 10 m, szerokość 12 m. posadzka betonowa wewnątrz hali znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gdańska

Prawobrzeże,Szczecin

5 445 zł330 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halę o powierzchni całkowitej 350 m2 w bliskiej odległości od portu przeładunkowego oraz centrum Szczecina. Hala posiada szklany dach doświetlający cały obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

3 100 000 zł1 257 m² 2 466,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny obiekt o charakterze: handlowo-magazynowo-usługowo-produkcyjnym o powierzchni 1.257m2 usytowany na działce o powierzchni 1.200m2. Należy podkreślić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

22 000 zł900 m² 24,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna, ogrzewana hala wysokiego składowania wraz z dużym zapleczem socjalno biurowym. Hala magazynowa o pow. 900 m2 oraz pow. socjalno - biurowa 200 m2 i plac parkingowo manewrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Dąbie

Dąbie,Szczecin

47 000 zł2 085 m² 22,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem od 2018r. nowoczesna hala magazynowa na prawobrzeżu Szczecina w sąsiedztwie obiektów o charakterze handlowym, usługowym i magazynowym. Inwestycja w trakcie przygotowania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Dąbie

Dąbie,Szczecin

24 593 zł1 093 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Do wynajęcia hala o łącznej powierzchni 2185m2. Na tę powierzchnię składają się : część magazynowo-usługowa 1900m2, część biurowo-socjalna 285m2. Wysokość hali 6,80 do 8,30m. Posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Dąbie

Dąbie,Szczecin

49 163 zł2 185 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Struga

Słoneczne,Szczecin

10 000 zł1 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajmu hala namiotowa przy ul. Struga na terenie mts. Posadzka-polbruk, trzy wjazdy do obiektu. Wysokość od 4 do 5,5m. Możliwość wynajmu placu utwardzonego o dowolnej powierzchni. Umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

52 500 zł3 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:58 219 m²

Do wynajmu obiekt magazynowo/biurowo/usługowy zlokalizowany w rewelacyjnym i znanym dla każdego punkcie miasta-dawne mts. Świetny dojazd, połączenie komunikacyjne zarówno wjazdowe jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Struga

Słoneczne,Szczecin

33 000 zł1 730 m² 19,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:33 000 m²

Do wynajmu obiekt magazynowo-usługowy zlokalizowany w rewelacyjnym i znanym dla każdego punkcie miasta-dawne mts. Świetny dojazd, połączenie komunikacyjne zarówno wjazdowe jak i wyjazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Struga

Słoneczne,Szczecin

65 250 zł4 350 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe