dowolna

Budynki użytkowe Szczecin Śródmieście

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

60 000 zł16 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:17 m²

Na sprzedaż oferuję solidny, murowany garaż położony przy ulicy Rugiańskiej miejsce, które sprawdzi się nie tylko jako bezpieczna przestrzeń do parkowania auta, ale również jako praktyczny magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł16,20 m² 5 740,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 16,20 m , położony przy ul. Gabriela Narutowicza w Szczecinie. - garaż o solidnej, murowanej konstrukcji - Powierzchnia: 16,20.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł1 596 m² 8 458,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 509 m²

Na sprzedaż reprezentacyjny Budynek Biurowy w sercu Szczecina dawny obiekt garnizonowy Fortu Prusy. Powierzchnia całkowita budynku 1 596 m , Nieruchomość położona przy ul. Głowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 016 zł96 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Wysoka hala wyposażona w duża rampę lub poziom "0".

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Budynek użytkowy, ul. Swobody

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

869 000 zł236 m² 3 682,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:416 m²

Szczecin, łasztownia - na sprzedaż funkcjonalny warsztat samochodowy z częścią biurowo-mieszkalną! Wyjątkowa oferta w jednej z najbardziej rozwijających się części Szczecina! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

36 663 zł2 222 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa o wielkości ok. 2 222 m zlokalizowana we wschodniej części Szczecina, na.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł8,30 m² 11 445,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 m²

Na sprzedaż oferuję garaż murowany o powierzchni 8,3 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina przy ul. Małopolskiej. Idealna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie urzędów,.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł3 020 m² 3 145,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:767 m²

Na sprzedaż budynek biurowy w ścisłym centrum miasta Szczecin. Obok słynnego Pałacu pod Globusem. Powierzchnia działki: 767m2 ( prawo własności ) Powierzchnia użytkowa budynku: 3020m2.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł4 398 m² 2 273,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:810 m²

Kamienica inwestycyjna w centrum Szczecina / 4398 m / projekt do kontynuacji Na sprzedaż nieruchomość położona przy ul. Ks. Bogusława X w Szczecinie, w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł20 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Wyjątkowa okazja! Sprzedam Garaż wraz z Miejscem Parkingowym w centrum szczecina. Zlokalizowany w samym centrum miasta, może być wykorzystany zarówno jako garaż lub jako podręczny.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł500 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Produkcyjna hala. Obiekt do wynajmu w odległości 30 km od Szczecina. Dostępność od zaraz. Hala magazynowo-produkcyjna z możliwością wykonania ogrzewana (gaz), o powierzchni 500m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł560,34 m² 4 461,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek Biurowy o łącznej powierzchni 560m2, składający się z dwóch kondygnacji / parter i piętro/, posadowiony na działce 1200 m2. Budynek jest po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł1 170 m² 12,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Oferuję Państwu na wynajem budynek biurowo-usługowo-magazynowy o powierzchni 180 m2 wraz z placem (nawierzchnia betonowa z płyt jomb),z miejscami postojowymi, wiata o pow. 1170m2.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł487 m² 33,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Obiekt magazynowy z przestronnym biurem. Duża brama.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Szukasz funkcjonalnej przestrzeni dla swojej firmy.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł16 m² 4 313 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wygodne i przestronne miejsce postojowe o powierzchni 16 m, zlokalizowane w garażu podziemnym na osiedlu Nowe Forty w Szczecinie. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 16.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł1 170 m² 12,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł164 m² 4 878,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:946 m²

Oferujemy na sprzedaż zabytkową, kolejową wieżę wodną położoną w sercu Szczecina przy ul. Potulickiej. To unikalne miejsce, które łączy w sobie historyczny charakter z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu użytkowego o pow. 100 m2 (2 pomieszczenia 60 i 40 m2 z jednym wejściem), położonego w centrum Szczecina przy ul. Kolumba 55 w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł18 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w podziemnym parkingu w Hanza Tower w Szczecinie, przy al. Wyzwolenia 50. Miejsce parkingowe położone na poziomie -3 w podziemnym parkingu budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu - 6 miejsc parkingowych / garażowych - Szczecin, ul. Powstańców Śląskich - wjazd od ulicy Dąbrowskiego ( Ornament). Miejsca parkingowe w hali garażowej graniczą ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

640 zł8,50 m² 75,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne Magazyny Samoobsługowe w Sercu szczecina!twoja przestrzeń w zasięgu ręki tuż przy Galerii Turzyn Szukasz miejsca na meble podczas remontu? Brakuje Ci miejsca w biurze na.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł1 884 m² 5 042,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:650 m²

a sprzedaż budynek handlowo-biurowy w ścisłym centrum miasta Szczecin Naprzeciwko C.H. Kaskada. Powierzchni działki: 650m2 ( użytkowanie wieczyste ) Powierzchnia użytkowa budynku: 1884m2.

Szczegóły ogłoszenia

24 300 zł562 m² 43,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt biurowo produkcyjno - magazynowy w bardzo dobrej lokalizacji. Na powierzchnię 562 m2 składa się: hala (420 m2) oraz powierzchnia biurowo-handlowa (130 m2), którą stanowi pięć.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł16 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dotyczy wynajmu miejsca postojowego w garażowcu w budynku przy ul. Zielonego Mostu 6. Miejsce szerokie, usytuowane na poziomie 1 (1 piętro), od razu przy wejściu na klatkę schodową.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł2 463 m² 6 090,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Oferta dla inwestora w Szczecinie. Przedmiot sprzedaży stanowi budynek kamienicy z 1892 roku w zabudowie pierzejowej. Pierwotnie budynek wykonano w planie kwadratu z wewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł522,50 m² 7 636,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:98 m²

Kamienica inwestycyjna na sprzedaż. Szczecin, stare Miasto, ul. Osiek 9. Wyjątkowa kamienica położona w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji Szczecina, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł1 173 m² 23,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:1 167 m²

Świetna inwestycja na Biznes! Lokal już z gotowym biznesem bardzo dobrze zlokalizowany w sercu miasta! Przestronny duży lokal o pow. 1173m2 z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł500 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala na wynajem : parter: -powierzchnia biurowa 30 +5,7 m2 -wc 1,3 m2 -powierzchnia magazynowa 341,20m2 Piętro : -powierzchnia biurowa 23,12+23,12+37,18+13,6+8,52m2 -wc 1,16+1,3 m2 Cena 16500 netto plus.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł1 170 m² 12,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 899 000 zł450 m² 8 664,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:190 m²

Na sprzedaż unikatowa na skalę Szczecina nieruchomość - cała kamienica, w pierwszej linii zabudowy, tuż obok szczecińskich bulwarów. Z okien mamy widok na Odrę. Zachęcam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Strzelecka

Śródmieście,Szczecin

158 000 zł19 m² 8 315,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Garaż - magazyn z dodatkowym zewnętrznym miejscem Na Sprzedaż - Garaż z dodatkowym zewnętrznym miejscem parkingowym. Garaż może pełnić funkcję magazynową z zewnętrznym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Stalmacha

Drzetowo,Szczecin

78 000 zł18 m² 4 216,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania garaż murowany położony w budynku na ul. Stalmacha o powierzchni 18,5 m2. W lokalu prąd, czynsz do zarządcy 50 zł miesięcznie. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gdańska

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

2 499 000 zł256 m² 581,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 299 m²

Na sprzedaż wyjątkowa działka przemysłowa w Szczecinie przy ul. Gdańskiej! Marzysz o przestrzeni, która pozwoli rozwinąć działalność przemysłową, magazynową lub logistyczną? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kolumba

Nowe Miasto,Szczecin

2 200 zł100 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:50 m²

Przedstawiam ofertę wynajmu budynku użytkowego o pow. ok 100 m2, położonego w centrum Szczecina przy ul. Kolumba 55 w kompleksie budynków przeznaczonych na magazyny lub małe zakłady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

3 883 200 zł324 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest kamienica mieszkalno-biurowo wybudowana w 2001 roku na Starym Mieście. Cały budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Okna w całej kamienicy drewniane. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

1 620 000 zł268 m² 6 048,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:101 m²

Na sprzedaż nieduża kamienica o powierzchni użytkowej 267,85 m2 znajdująca się w zabytkowej części Szczecina na Podzamczu. Obiekt składa się z trzech kondygnacji. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

3 500 000 zł630 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Oferujemy do sprzedaży obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 630mkw zlokalizowany w bliskiej odległości od centrum/śródmieścia miasta Szczecin. Położenie obiektu umożliwia dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

3 500 000 zł630 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Strzelecka

Śródmieście,Szczecin

189 950 zł19 m² 9 997,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Powierzchnia magazynowa z dodatkowym miejscem parkingowym! Na Sprzedaż garaż/powierzchnia magazynowa - razem z dodatkowym zewnętrznym miejscem na parkowanie. Centrum Szczecina, bezpieczna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij