Dom

Osów, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 1 899 000 zł
  • 142 m²
  • 13 373,24 zł/m²

Zdjęcie

Magda Czechowicz

Skontaktuj się

Dom

Osów, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 899 000 zł

142 m²

13 373,24 zł/m²

Dom

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 899 000 zł 142 m² 13 373,24 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
430 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2011

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

430 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2011

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 899 000 zł (13 373,24 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 142 m² (141,72 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2011
  •   pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   okna: drewniane
  • Działka: 430 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, piec
  • Bezpieczeństwo: alarm, monitoring/kamery, rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku
  • Źródło: biuro nieruchomości: Lider Estate, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: LIDE-DS-60

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowy i wyjątkowo klimatyczny dom o powierzchni 141,72 m² , położony na prestiżowym osiedlu Miodowa II na szczecińskim Osowie. Nieruchomość znajduje się na końcu kameralnego, zamkniętego osiedla, w niezwykle cichym i otoczonym zielenią miejscu, gwarantującym prywatność oraz codzienny komfort życia. (...)

Agent

Magda Czechowicz

696 416...

696 416 178

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

696 416...

696 416 178

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl