Dom Szczecin

Bukowe, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 1 988 000 zł
  • 165,19 m²
  • 12 034,63 zł/m²

Zdjęcie

Anna Bednarz

Skontaktuj się

Dom Szczecin

Bukowe, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 988 000 zł

165,19 m²

12 034,63 zł/m²

Dom Szczecin

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 988 000 zł 165,19 m² 12 034,63 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
467 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2013

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

467 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2013

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 988 000 zł (12 034,63 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 165,19 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2013
  •   materiał budowy: pustak
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 467 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Idea Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: IDN34101

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 165,19 m2 (w tym dwa pomieszczenia przynależne: garaż - 15,47 m2 oraz poddasze - 32,05 m2).

Na powierzchnię 165,19m2 składa się:

Parter: salon z otwartą kuchnią, przedpokój i łazienka
Pierwsze piętro: 3 pokoje (sypialnia, garderoba, pokój z balkonem), duża łazienka i pralnia
Poddasze: duży, przestronny pokój
Garaż: jednostanowiskowy

Rok budowy domu: 2013. (...)

Agent

Anna Bednarz

881 222...

881 222 408

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Bednarz

881 222...

881 222 408

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została