Dom Szczecin

Podjuchy, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 1 099 000 zł
  • 207,60 m²
  • 5 293,83 zł/m²

Zdjęcie

Bartosz Ciechano...

Skontaktuj się

Dom Szczecin

Podjuchy, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 099 000 zł

207,60 m²

5 293,83 zł/m²

Dom Szczecin

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 099 000 zł 207,60 m² 5 293,83 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
400 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1987

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

400 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1987

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 099 000 zł (5 293,83 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 207,60 m² (109,63 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 1987
  •   materiał budowy: bloczki
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 400 m²
  •   kształt: prostokąt; teren zróżnicowany
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 82,99 kWh/m² na rok; końcową (EK): 182,71 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 202,04 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,06 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: City Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: CIT25625

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Obejrzyj nieruchomość nie wychodząc z domu! Zapraszamy do zapoznania się z wirtualną prezentacją.

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Podjuch, na górce. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój.
Dom o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, wybudowany w 1987r. oraz na bieżąco modernizowany.
Powierzchnia całkowita domu 207,6 m2, powierzchnia użytkowa (mieszkalna) 109,63m2, powierzchnia działki 400 m2. (...)