Dom, ul. Nowotarska

Nowotarska, Podjuchy, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 700 000 zł
  • 148,62 m²
  • 4 710 zł/m²

Zdjęcie

Beata Ostrowskad...

Skontaktuj się

Dom, ul. Nowotarska

Nowotarska, Podjuchy, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

700 000 zł

148,62 m²

4 710 zł/m²

Dom, ul. Nowotarska

Zaktualizowane: 11 maja 2026

700 000 zł 148,62 m² 4 710 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
621 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
1920

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

621 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

1920

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 700 000 zł (4 710 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 148,62 m², 6 pokoi, 2 łazienki; stan: do remontu
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1920
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: do wymiany
  • Działka: 621 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 41,62 m², strych
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: piec, gazowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 321,1 kWh/m² na rok; końcową (EK): 502,5 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 582 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,15 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. ogłosiło przetarg pisemny ofertowy nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w Szczecinie przy ul. Nowotarskiej 15.

Nieruchomość przy ul. Nowotarskiej 15, dla której prowadzona jest księga wieczysta o nr SZ1S/00024094/1 zabudowana jest budynkiem mieszkalnym dwukondygnacyjnym (podpiwniczonym) z poddaszem nieużytkowym i budynkiem gospodarczym. (...)

Agent

Beata Ostrowskadetka

91 430 91...

91 430 91 08

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.