Działka budowlana, ul. Przybrzeżna
Przybrzeżna, Dąbie, Szczecin, zachodniopomorskie
- 996 000 zł
- 498 m²
- 2 000 zł/m²
Paweł
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Przybrzeżna
Przybrzeżna, Dąbie, Szczecin, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Działka budowlana, ul. Przybrzeżna
Zaktualizowane: 18 maja 2026
996 000 zł 498 m² 2 000 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 996 000 zł (2 000 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 498 m²
- kształt: prostokąt; długość: 40m; szerokość: 12m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie częściowe
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda, gaz, odprowadzanie ścieków
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 18.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Przybrzeżna, Dąbie, Szczecin, zachodniopomorskie
- Otoczenie: las, jezioro, rzeka
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, restauracja, kawiarnia, siłownia, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, poczta, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Działka przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną z dopuszczeniem wprowadzenia usług. W okolicy znajdują się szkoły , sklepy, ośrodki zdrowia , komunikacja miejska a także dworzec kolejowy ,tereny rekreacyjne , plaża ,marina i lotnisko sportowe. Nieruchomość położna jest nad rzeką Płonia , nieco na uboczu ale przy głównej drodze. Stąd możliwość szybkiego skomunikowania z centrum Szczecina jak również z resztą kraju - węzeł Szczecin Kijewo. (...)
Paweł
609 051...
609 051 539