dowolna

Działki Szczecin Prawobrzeże

109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

109 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Sławociesze

Sławociesze,Szczecin

790 000 zł4 967 m² 159,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Dziłka przemysłowa zlokalizowana na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Szczecinie. Teren inwestycyjny przeznaczony pod funkcje produkcyjne, pod magazyny, składy, parkingi dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

310 000 zł1 200 m² 258,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo ładna działka położona bezpośrednio przy ulicy , dolegając do istniejących zabudowań. Działka ogrodzona, wzdłuż ogrodzenia obsadzona kilkuletnimy drzewami iglastymi.Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, Dąbie

Dąbie,Szczecin

980 000 zł5 382 m² 182,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt komercyjny blisko miasta .! Nieruchomość gruntowa o pow. 5382 m 2 zlokalizowana blisko lotniska w Dąbiu.Działka zabudowana domem 3 -pokojowym o pow.97 m 2 ww standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

192 400 zł1 293 m² 148,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlaną położoną w malowniczej części dzielnicy Wielgowa niedaleko lasu. Działka o powierzchni 1293 mkw w kształcie prostokąta znajduje się na terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Kijewko

Kijewko,Szczecin

420 000 zł2 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ładna zagospodarowana działka na osiedlu nowo powstajacych domów jednorodzinnych. Działka ogrodzona, z posadzonymi tujami. W bocznej części sad z drzewiami owocowymi. Dobra lokalizacja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Kijewko

Kijewko,Szczecin

310 000 zł2 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w samym sercu dzielnicy Kijewka o pow. 2000 m2. W pobliżu stoją już, wybudowane, atrakcyjne nowe domy jednorodzinne. Działka objęta planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

185 000 zł1 361 m² 135,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą z dopuszczeniem usług, powierzchnia zabudowy 30 %,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, Dąbie

Dąbie,Szczecin

1 000 000 zł5 382 m² 185,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana przy jednej z głównych ulic Dąbia, zabudowana domem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi częściowo objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Świętochowskiego

Kijewko,Szczecin

280 094 zł2 202 m² 127,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka o pow. 2202 mkw. położona na Prawobrzeżu Szczecina w dzielnicy Kijewko. Działka zlokalizowana w pięknej i spokojnej okolicy w pobliżu Puszczy Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo

Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo,Szczecin

145 000 zł935 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo! Posiadamy w ofercie piękną działkę w Wielgowie, niegdyś podszczecińskiej miejscowości, obecnie wchłoniętej przez Szczecin na kolejną sypialnię :) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo

Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo,Szczecin

190 000 zł1 261 m² 151 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo! Oferujemy Państwu piękną działkę w Wielgowie, niegdyś podszczecińskiej miejscowości, obecnie wchłoniętej przez Szczecin na kolejną sypialnię :) Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, Kijewko

Kijewko,Szczecin

78 000 zł780 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Posiadam w ofercie atrakcyjnie położoną działkę rod Puszcza. Działka jest zabudowana 2 kondygnacyjnym drewnianym domkiem: dół 35 m2 góra 20m2, wysokość zabudowy 5,40. W środku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Klucz

Klucz,Szczecin

215 000 zł1 265 m² 169,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa promocyjna cena! Malowniczo położona działka na nowym osiedlu (łącznie 12 domów - dwa już wybudowane). Aktualnie działki uzbrojone w gaz, wodę i prąd oraz wydawane są warunki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Goleniowska

Dąbie,Szczecin

150 000 zł476 m² 315,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowla na w Dąbiu, w spokojnej uliczce/ niedaleko kościoła przy ul.Goleniowskiej/. Działka w kształcie regularnego prostokąta. Ogrodzona i częściowo zagospodarowana /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Płonia

Płonia,Szczecin

450 000 zł7 016 m² 64,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o domu w spokojnej enklawie, na dużej działce, w otulinie lasu? Nie musisz wyprowadzać się za miasto, by spełnić marzenia! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż dużą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Zdroje

Zdroje,Szczecin

269 000 zł800 m² 336,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane pod budownictwo jednorodzinne w dzielnicy willowej. Uzbrojenie w pełni w ulicy obok, właściciel sprzedaje działki wraz z projektem domu .ostatnie działki w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Zdroje

Zdroje,Szczecin

219 000 zł650 m² 336,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana ok 650m2 pod zabudowę jednorodzinną , media w drodze obok. Jest możliwość dodatkowo dokupić projekt jak i skorzystać z z firmy budowlanej klienta która może od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Kijewko

Kijewko,Szczecin

149 000 zł1 049 m² 142,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka z widokiem na panoramę Puszczy Bukowej. Kształt prostokąta o powierzchni 1049 m2. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Uzbrojenie działki: prąd gdy będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Stary Szlak

Sławociesze,Szczecin

245 000 zł1 747 m² 140,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w dzielnicy Sławociesze ( Wielgowo), przy ul. Stary Szlak, obręb Dąbie o powierzchni 1747 m2 ( R V). Położona w bardzo atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Kijewko

Kijewko,Szczecin

370 000 zł2 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej w cichej , spokojnej okolicy na obrzeżach Szczecina? Oferujemy działkę o powierzchni 2000 m2, z pozwoleniem na budowę. Jest możliwość podzielenie działki 2x.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lubczyńska

Dąbie,Szczecin

500 000 zł5 014 m² 99,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 5014 mkw w okolicy ulicy Lubczyńskiej, z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, działka przeznaczona w planie pod zabudowę produkcyjno - usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

134 034 zł1 506 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wielgowie o pow. 1506m2.w kształcie prostokąta.Media w drodze ;energia ,woda. Działka usytuowana wśród zabudowy jednorodzinnej.W okolicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

129 317 zł1 453 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wielgowie o pow. 1453m2.w kształcie prostokąta.Media w drodze ;energia ,woda. Działka usytuowana wśród zabudowy jednorodzinnej.W okolicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

236 720 zł2 959 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wielgowie o pow. 2959m2.w kształcie prostokąta.Media w drodze ;energia ,woda. Działka usytuowana wśród zabudowy jednorodzinnej.W okolicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Podjuchy

Podjuchy,Szczecin

148 000 zł594 m² 249,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana Szczecin- podjuchy, obr. Dąbie, o powierzchni 594 m2. Użytek- bp. Dla działki wydana zaotała Decyzja o warunkach zabudowy z 03.2011 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Trzcinowa

Płonia,Szczecin

750 000 zł10 081 m² 74,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż. Działka inwestycyjna położona na pograniczu Płoni oraz Puszczy Bukowej ul. Trzcinowa, bliskie sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych. Przygotowana koncepcja zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo

Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo,Szczecin

209 000 zł1 261 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo

Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo,Szczecin

154 000 zł935 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Od dzisiaj przez miesiąc promocyjna cena działki niższa o 5000 zł! Szanowni Państwo! Posiadamy w ofercie piękną działkę w Wielgowie, niegdyś podszczecińskiej miejscowości, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, Płonia

Płonia,Szczecin

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 3000 m kw. w Płoni (21 km od centrum Szczecina) o przeznaczeniu pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, Płonia

Płonia,Szczecin

109 000 zł1 589 m² 68,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka budowlano-rolna w Płoni. Działka ma kształt nieregularny, media (woda, gaz, energia elektryczna) w zasięgu 200 m. Polecam z uwagi na ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, Dąbie

Dąbie,Szczecin

1 200 000 zł5 382 m² 222,97 zł/m²

 

 

 

Wielgowo,Szczecin

116 090 zł1 222 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Świeże powietrze, cisza, spokój to tylko niektóre zalety mieszkania w Wielgowie. Działka budowlana o powierzchni 1222 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Goleniowskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Załom

Załom,Szczecin

990 000 zł11 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość niezabudowana położona w Załomiu.Gmina Goleniów.Bardzo dobry dojazd do Szczecina i Goleniowa drogą asfaltową. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, Płonia

Płonia,Szczecin

1 518 000 zł7 767 m² 195,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży nieruchomość niezabudowaną o powierzchni 7767m2 położoną w Szczecinie - Płonia. Właściciel otrzymał warunki zabudowy okreslające max 40% zabudowy. Dwie kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, Dąbie

Dąbie,Szczecin

4 950 000 zł21 523 m² 229,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość niezabudowana o pow.21523m2 położona w Szczecinie.W studium przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową,usługi towarzyszące,sport i rekreację. Dojazd do działki drodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, Dąbie

Dąbie,Szczecin

2 000 000 zł8 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Szczecin Dąbie na sprzedaż działka komercyjna o pow. 8000m2 z możliwością wydzielenia mniejszej powierzchni. teren płaski w kształcie prostokąta, na działce stoi budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, Żydowce

Żydowce,Szczecin

199 000 zł1 990 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna z wydanymi warunkami zabudowy, pod usługi w tym handlu. Obowiązujące warunki : -powierzchnia zabudowy 20%, -szerokość elewacji 10-15 m, -wysokość do kalenicy 5.5 m, -dachy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Sławociesze

Sławociesze,Szczecin

160 000 zł1 073 m² 149,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sławociesze, prawobrzeżna dzielnica Szczecina. Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1.073 mkw zabudowaną domkiem o powierzchni 30 mkw. Na działce woda, prąd, szambo. Domek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Bukowe

Bukowe,Szczecin

204 000 zł1 000 m² 204 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 2000m2 budowlana (zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego) z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne. Na działce jest prąd oraz woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Dąbie

Dąbie,Szczecin

19 680 zł8 000 m² 2,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na wynajem działka komercyjna o pow. 8000m2 na której można prowadzić działalność uciążliwą na działce stoi budynek biurowy o pow 261m2 , istnieje możliwość wynajęcia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zdroje

Zdroje,Szczecin

1 135 000 zł8 238 m² 137,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Zdrojach jeszcze nie wyłączona z produkcji rolnej (ale obecnie w obrębie miast działki przestają być rolne z mocy prawa) o powierzchni 8300m2. Działka jest.