dowolna

Działki na sprzedaż Szczecin - Oferty sprzedaży działek

212 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

212 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

9 000 000 zł29 665 m² 303,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o pow. około 30.000 m2 położona w dzielnicy Gumieńce. Usytuowanie działki stwarza korzystne warunki dla prowadzenia działalności w zakresie usług, centrum logistycznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

650 000 zł715 m² 909,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę budynku 4-mieszkaniowego w cichym miejscu na bliskich Gumieńcach. Do zabudowy działka pomiędzy już istniejącymi domami. Dojazd drogą asfaltową. Przyłącza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Głęboka

Skolwin,Szczecin

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1000m2. Jedna z kilku działek budowlanych na tym terenie, położona w granicach miasta Szczecin. Położona na wzniesieniu z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

330 000 zł1 035 m² 379,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki w atrakcyjnej części Gumieniec objętej planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną ,bliżniaczą i szeregową połozone w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

490 000 zł1 191 m² 411,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka o powierzchni 1.191 mkw. Zlokalizowana na Warszewie. Z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

289 000 zł1 113 m² 259,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana na Bezrzeczu, gm. Dobra, powiat policki o powierzchni 1113 m2. Dla działki istnieje aktualny plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, Jezierzyce

Jezierzyce,Szczecin

1 260 000 zł13 303 m² 94,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna, przeznaczona pod zabudowe mieszkaniową w Jezierzycach. Działka znajduję się bezpośredni przy Jeziorze Cystersów. Przez działkę przechodza dwie linie, jedna wysokiegi i jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Warszewo

Warszewo,Szczecin

182 280 zł651 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana- miasto Szczecin, o powierzchni 650 m2. Ponadto do sprzedaży proponowane są inne działki ,które znajdują się w kompleksie, tj działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Transportowa

Dąbie,Szczecin

770 000 zł10 235 m² 95,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna nieruchomość przeznaczona pod działalność komercyjną-ciężką ponieważ nie ma żadnych ograniczeń w planie co do rodzaju działalności.Działka idealna na budowę hali ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

350 922 zł1 217 m² 288,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka będąca częścią składową kompleksu odrębnych działek budowlanych. Działka ma wydane warunki zabudowy pod domek jednorodzinny, 1,5 kondygnacji (8m do kalenicy), min 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Bukowo

Bukowo,Szczecin

315 000 zł956 m² 387,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana położona m.Szczecin,dzielnica Bukowo, o powierzchni 956 m2.Działka zlokalizowana blisko centrum miasta, z dobrym połączeniem komunikacyjnym ( linie autobusowe). Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

110 000 zł599 m² 183,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana w kompleksie działek,które w planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczone były pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną skoncentrowaną. Dopuszczalne usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dzikich Plaż

Warszewo,Szczecin

249 480 zł924 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową nie zabudowaną zlokalizowaną w prestiżowej dzielnicy Szczecina, warszewo, obręb Nad/ Odrą, przy ul. Białej Mewy. Niniejsza działka ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Warszewo

Warszewo,Szczecin

206 360 zł737 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana- miasto Szczecin o powierzchni 737 m2. Ponadto do sprzedaży proponowane są inne działki ,które znajdują się w kompleksie, tj działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

8 510 000 zł23 000 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną lub szeregową świetnie zlokalizowana wśród domów jednorodzinnych.Dostępne wszystkie media.Oferta dla dewelopera.I stnieje aktualnie obowiązujący plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, Skolwin

Skolwin,Szczecin

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka rolna z pięknym widokiem, z możliwością podziału na mniejsze. Kształt prostokąta. Gaz w drodze przy działce. Na początku ulicy doprowadzona już kanalizacja miejska. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Warszewo

Warszewo,Szczecin

490 000 zł1 208 m² 405,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Bardzo atrakcyjnie zlokalizowana nieruchomość gruntowa położona w posszukiwanej przez klientów dzielnicy Warszewo.Działka położona wśród nowych domów okolica jest już zabudowana na spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

337 370 zł1 170 m² 288,35 zł/m²

 

 

 

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł2 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ładna zagospodarowana działka na osiedlu nowo powstajacych domów jednorodzinnych. Działka ogrodzona, z posadzonymi tujami. W bocznej części sad z drzewiami owocowymi. Dobra lokalizacja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

9 840 000 zł6 666 m² 1 476,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna położona w centrum miasta, przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę handlowo - usługową. Może powstać na niej sklep wielkopowierzchniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Warszewo

Warszewo,Szczecin

168 280 zł601 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana- miasto Szczecin, o powierzchni 601 m2. Ponadto do sprzedaży proponowane są inne działki ,które znajdują się w kompleksie, tj działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Bukowo

Bukowo,Szczecin

212 000 zł837 m² 253,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w m. Szczecin, dzielnica Bukowo, o powierzchni 837 m2. Działka objęta jest aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, pod nazwą ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Pilchowo

Pilchowo,Szczecin

370 000 zł1 364 m² 271,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuje do sprzedaży przepięknie zlokalizowaną działkę położoną w Pilchowie-ulica Nad Potokiem o powierchni 1364m2. Działka z aktualnym planem zagospodarowania położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Warszewo

Warszewo,Szczecin

696 000 zł1 525 m² 456,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jedno i wielorodzinne z usługami nieuciążliwymi. Pow. 1525m2. Prąd, woda, gaz, kanalizacja znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

299 000 zł1 234 m² 242,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 1234 m2 położona w spokojnym i cichym sąsiedztwie w Wielgowie, w drodze media, prąd, gaz, woda. W bliskiej odległości, las, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Skolwin

Skolwin,Szczecin

105 800 zł2 116 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w dzielnica Skolwin ( kierunek Mścięcino), gm. Police. W skład wchodzą 2 -wie działki o powierzchni odpowiednio 2116 m2 i 6350 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, Dąbie

Dąbie,Szczecin

5 250 000 zł21 523 m² 243,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Świetna działka pod inwestycję przeznoczona w studium pod zabudowę mieszkalną, usługi, sport i rekrację. Media w drodze asfaltowej przy działce - woda, prąd, kanalizacja.Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Warszewo

Warszewo,Szczecin

255 000 zł1 200 m² 212,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana na Warszewie, przy jednej z głównych ulic Warszewa. Powierzchnia działki 1200m2, działka ma kształt trapezu o krótszym boku 36m, dłuższym 48m, szerokośc 28m. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Zdroje

Zdroje,Szczecin

1 400 000 zł6 662 m² 210,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! Działka położona w atrakcyjnym miejscu, z dogodnym dostępem do bogatej infrastruktury miejskiej, a zarazem zapewniającym spokojne warunki do życia. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Skolwin

Skolwin,Szczecin

149 000 zł1 062 m² 140,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową nie zabudowaną zlokalizowaną m. Szczecin,obr.N/Odrą, dzielnica Stołczyn Górny, o powierzchni 1062 m2, RIV b-1062 m2. W rejonie nowo podzielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Dąbrowskiego

Pomorzany,Szczecin

430 000 zł1 236 m² 347,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow.1236m2 będaca w użytkowaniu wieczystym zabudowana budynkiem usługowo-mieszkalnym oraz wiatami (ul.Dąbrowskiego) Teren, na którym znajduje się przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

320 000 zł1 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w atrakcyjnej części Gumieniec objęta planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną,bliżniaczą i szeregową.Obecnie na działce prąd,woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

195 000 zł321 m² 623 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rewelacyjna lokalizacja! Działka budowlana w rewelacyjnym miejscu, w którym nie ma już dostępnych działek. Położona przy lasku arkońskim, pomiędzy zabudowaniami domów wolno stojących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 753 800 zł22 200 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka gruntu, położona na prawobrzeżu Szczecina, z wydanymi pod koniec 2011r. warunkami zabudowy na nieruchomość zaprojektowaną w stylu połodniowo europejskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, Bukowo

Bukowo,Szczecin

25 645 924 zł33 903 m² 756,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomość niezabudowana, położona w dzielnicy Bukowo, aktualnie wydane są warunki zabudowy na wybudowanie na działce kompleksu obiektów, takich jak: sklep wielkopowierzchniowy o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Andersena

Osów,Szczecin

283 620 zł978 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane na Osowie w okolicy Andersena. Działki sa uzbrojone, na działce prąd, woda i gaz,kanalizacja. Aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mirabelki

Warszewo,Szczecin

130 000 zł939 m² 138,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową nie zabudowaną zlokalizowaną w prestiżowej dzielnicy Szczecina, warszewo, obręb Nad/ Odrą, przy ul. Mirabelki. Niniejsza działka ma powierzchnię 939.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Ogrodnicza

Bukowo,Szczecin

2 179 380 zł15 567 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana miasto Szczeci, obr n/o ( rejon ul. Ogrodniczej-ul Ostoi-Zagórskiego) o powierzchni całkowitej 1 ha 5567 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szosa Polska

Bukowo,Szczecin

2 200 000 zł7 761 m² 283,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową nie zabudowaną zlokalizaowaną w Szczecinie, os. Bukowo, o łącznej powierzchni 7761 m2. Na tą powierzchnię składają się 4-ry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

330 000 zł1 035 m² 379,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w atrakcyjnej części Gumieniec objęta planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną,bliżniaczą lub szeregową.Obecnie na dzialce prąd,woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Warszewo

Warszewo,Szczecin

206 360 zł737 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana- miasto Szczecin, o powierzchni 737 m2. Ponadto do sprzedaży proponowane są inne działki ,które znajdują się w kompleksie, tj działki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij