dowolna

Działki na sprzedaż Szczecin - Oferty sprzedaży działek

212 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

212 ogłoszeń

3 500 000 zł7 303 m² 479,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 4 działek o łącznej powierzchni około 7300m2 położonych w dzielnicy Stołczyn, w bardzo bliskiej odległości od ul. Szosa Polska. Nieruchomość ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł887 m² 417,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w dzielnicy Podjuchy wydane Warunki Zabudowy. Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 887 m , położoną w spokojnej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł6 266 m² 319,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny w skład którego wchodzą dwie działki o łącznej powierzchni 6266m2. - działka o wymiarach 22,5 x 275m. - media w drodze - bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł2 700 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 2700 m2 z bezpośrednim wjazdem z drogi głównej położona w Szczecinie Dąbiu. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł3 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetnie położona działka w Szczecinie- dzielnica: wielgowo/sławociesze, prawobrzeże. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług. Powierzchnia 3000 m2, cena za m2 260,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł600 m² 1 016,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż działka o powierzchni 600 m2 z aktualnym miejscowym planem zagospodarowania. Można posadowić dom jednorodzinny lub dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł15 525 m² 334,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio działki budowlane nr ewid. 22/26, 22/32, 22/33, 22/34, 22/35, 22/36, 22/37, 22/38, 22/39, 22/40 położone w Szczecinie, osiedle Osów. |Nieruchomość| - Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Biwakowa

Skolwin,Szczecin

323 750 zł925 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferowane działki budowlane położone są w spokojnej i zielonej części Skolwina, w północnej części Szczecina. Lokalizacja zapewnia ciszę, kameralne sąsiedztwo oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Szczecin

Skolwin,Szczecin

400 000 zł1 817 m² 220,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna riv / pod warunki zabudowy/ o powierzchni 1817 m2 w Skolwinie i przy ul. Sołczyńskiej- ogrodzona , zagospodarowana, z miejscami parkingowymi. Brama na pilota, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczecin

Wielgowo,Szczecin

348 870 zł1 203 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1200 m Szczecin Wielgowo, pod lasem, media, wz! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m położona w Szczecinie dzielnica Wielgowo, w wyjątkowo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczecin

Płonia,Szczecin

380 000 zł1 430 m² 265,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w otoczeniu lasu z koncepcją domu premium | cisza, natura, potencjał. Twoje miejsce na ziemi. Przykładowa wizualizacja nowoczesnego domu jednorodzinnego na oferowanej działce idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Melodyjna

Północ,Szczecin

259 000 zł850 m² 304,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow.850m2 Szczecin, ul. Melodyjna / Głęboka Woda, prąd, gaz, światłowód - media obok działki Wydane warunki przyłączeniowe zwik, enea, gaz Światłowód internet z sieci -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Borowikowa

Płonia,Szczecin

890 000 zł1 191 m² 747,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w Płoni. Działka jest wyjątkowo położona, w granicach otuliny Szczecińskiego Parku Krajobrazowego "puszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Witosa

Stołczyn,Szczecin

30 000 zł867 m² 34,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rod 867 m Hutnik, stołczyn całoroczna, z widokiem na Zalew Na sprzedaż duża, atrakcyjnie położona działka rod na terenie ogrodów im. Hutnik w Szczecinie (stołczyn, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczecin

Osów,Szczecin

735 000 zł954 m² 770,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na Osowie - Najlepsza Lokalizacja dla Rodzin! Marzysz o spokojnym miejscu, w którym Twoja rodzina będzie mogła cieszyć się ciszą, zielenią i bezpieczeństwem? Osów - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

180 000 zł84 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Całoroczny domek rekreacyjny na przystani pzw Szczecin Na sprzedaż całoroczny domek rekreacyjny po generalnym remoncie, położony w wyjątkowej lokalizacji bezpośrednio na przystani pzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Tama Pomorzańska

Pomorzany,Szczecin

2 460 000 zł5 309 m² 463,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena zawierająca vat 23%, cena netto 2.000.000 zł, sprzedaż od firmy. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana wraz z udziałem w drogach dojazdowych w Szczecinie, przy ulicy Tama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczecin

Warszewo,Szczecin

772 650 zł909 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej warszewo, szczecin Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic miasta Szczecin Warszewo. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Szczecin

Żelechowa,Szczecin

205 000 zł800 m² 256,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka rod 800 m + ocieplony domek całoroczny | gotowa do użytkowania Na sprzedaż zadbana działka rod o powierzchni 800 m z komfortowym domkiem przygotowanym do użytkowania przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Podbórzańska

Warszewo,Szczecin

1 249 000 zł1 207 m² 1 034,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży unikatowej działki - warszewo - podbórz Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1207 m , położona w prestiżowej i spokojnej części Warszewa (rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wrzosowa

Pilchowo,Szczecin

686 400 zł2 001 m² 343,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o charakterze rezydencjonalnym. Nieruchomość położona jest w niezwykle malowniczej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczecin

Warszewo,Szczecin

8 712 000 zł8 712 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki usługowej warszewo, szczecin Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa położona w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Szczecin Warszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szosa Polska

Bukowo,Szczecin

1 050 000 zł1 618 m² 648,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka pod zabudowę o powierzchni 1618 m2 położona w dzielnicy Bukowo, przy ul. Szosa Polska. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się nieruchomości zabudowane zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczecin

Żydowce,Szczecin

330 000 zł800 m² 412,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia działka budowlana położona w malowniczej okolicy z widokiem na Puszcze Bukową. Znajduje się na wzgórzu, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu co zwiększa komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sokolników

Wielgowo,Szczecin

1 400 000 zł10 543 m² 132,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka, w szczecińskiej dzielnicy Wielgowo. Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Żydowce,Szczecin

330 000 zł800 m² 412,50 zł/m²

 

 

 

Krzekowo,Szczecin

55 000 zł615 m² 89,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ogródek działkowy mieszczący się w Szczecinie dzielnica Krzekowo. Działka znajduje się z dala od drogi głównej. Na terenie działki znajdują się liczne krzewy tj. jagody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Łukasińskiego

Pogodno,Szczecin

520 000 zł500 m² 1 040 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rod o powierzchni 500 m2, położona przy ul. Łukasińskiego. Nieruchomość zabudowana komfortowym domem całorocznym. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Drozdowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 434 564 zł1 436 m² 999 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka zlokalizowana przy ul. Drozdowej w Szczecinie. Bardzo atrakcyjna pozycja w spokojnej okolicy o dynamicznie rozwijającej się zabudowie czyni tę działkę atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczecin

Bukowo,Szczecin

1 600 000 zł1 600 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę budowlaną o powierzchni 1600 m , położoną w jednej z bardziej pożądanych lokalizacji Szczecina ( osiedle Bukowo ) - praktycznie na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dąbie,Szczecin

615 000 zł1 500 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 1500 m Przęsocin Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1500 m położona w miejscowości Przęsocin, w spokojnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Tczewska

Wielgowo,Szczecin

770 000 zł5 181 m² 148,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka inwestycyjna w Szczecinie Wielgowie przy ul.Tczewskiej,bezpośredni wjazd na działkę z ul.Tczewskiej.Powierzchnia działki to 5181m2 o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Inwalidzka

Skolwin,Szczecin

623 880 zł5 199 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Szczecinie na osiedlu Stołczyn przy ulicy Inwalidzkiej. Działka w kształcie prostokąta. W środkowej jej części znajduje się oczko wodne ( nieużytek ). Obecnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

2 499 000 zł4 299 m² 581,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka przemysłowa w Szczecinie przy ul. Gdańskiej! Marzysz o przestrzeni, która pozwoli rozwinąć działalność przemysłową, magazynową lub logistyczną? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lwowska

Gumieńce,Szczecin

1 750 000 zł1 294 m² 1 352,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego. Pum 1051 m2. 20 lokali mieszkalnych. 8 miejsc postojowych w garażu w poziomie parteru, pozostałe miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Nefrytowa

Skolwin,Szczecin

290 000 zł971 m² 298,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczecin Skolwin, ul. Nefrytowa | Działka 971 m Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działka o powierzchni 971.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Azaliowa

Wielgowo,Szczecin

904 000 zł9 040 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w prawobrzeżnej części Szczecina na osiedlu Welgowo-Sławociesze-Zdunowo w rejonach ulicy Azaliowej. Bardzo ładne miejsce nieopodal lasu. Oddalone zaledwie 1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczecin

Wielgowo,Szczecin

1 239 000 zł3 453 m² 358,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikatowa działka w Wielgowie, między ulicami Sasanki a Jarząbków, otoczona drzewami, posiadająca niesamowity klimat. Działka graniczy z lasem i parkiem, dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Szczecin,zachodniopomorskie

3 829 140 zł7 091 m² 540 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana przy ul Nasypowej Pomorzany z projektem i pozwoleniem na budowę na sześć domów czterorodzinnych (w zabudowie bliźniaczej), każde po 112 m2 pow. uż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczecin

Wielgowo,Szczecin

415 000 zł884 m² 469,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż super działka w zabudowanej części Wielgowa. Wokół zabudowa jednorodzinna, blisko plac zabaw, tereny spacerowe, las, przystanek, pizzeria, sklep. Działka 884 m2, zabudowana małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczecin

Prawobrzeże,Szczecin

315 000 zł841 m² 374,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 841 m , zlokalizowana na prawobrzeżu Szczecina, w spokojnej i zielonej części miasta. Nieruchomość posiada obowiązujące warunki zabudowy. Linia.