dowolna

Nowe mieszkania i domy Prawobrzeże, Szczecin - Nieruchomości z rynku pierwotnego Prawobrzeże

41 ogłoszeń

41 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Przedwiośnie

Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo,Szczecin

999 000 zł146,80 m² 6 805,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny z dwoma lokalami mieszkalnymi o powierzchni 146,8 m2. Lokalizacja inwestycji położona jest przy ul. Przedwiośnie/przebiśniegowa w Szczecinie Wielgowie. Jest to spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Dąbie,Szczecin

1 675 000 zł68 m² 24 596,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jedyna W swoim rodzaju inwestycja na terenie szczecina! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego apartamentu klasy premium w jedynej tego typu lokalizacji w Szczecinie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dąbie,Szczecin

780 000 zł43 m² 18 009,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jedyna W swoim rodzaju inwestycja na terenie szczecina! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu klasy premium w jedynej tego typu lokalizacji w Szczecinie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dąbie,Szczecin

656 000 zł43 m² 15 377,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Płonia,Szczecin

950 000 zł133 m² 7 134,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Zamieszkaj na kameralnym osiedlu przy lesie na prawobrzeżu! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bliźniaczego domu na nowo budowanym osiedlu w otulinie Puszczy Bukowej. To nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Płonia,Szczecin

990 000 zł133 m² 7 434,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Płonia,Szczecin

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zaprojektowane osiedle to spokojne i urokliwe miejsce na Prawobrzeżu Szczecina, zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Bliskość centrum handlowego przy osiedlu Słonecznym, miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wiosenna

Dąbie,Szczecin

424 688 zł56 m² 7 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy lokal biurowy o powierzchni 55,88 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Wiosennej w Szczecinie. Lokal w stanie deweloperskim, co pozwala na dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

462 645 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowy, jasny i funkcjonalny apartament w kameralnej inwestycji, położonej w zielonej części Prawobrzeża, w sercu Dąbia. Wyjątkowy lokal o powierzchni 34,27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Podjuchy,Szczecin

650 000 zł74 m² 8 807,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

A może zamieszkać w otulinie Szczecina blisko, natury a do centrum mieć 15 min samochodem lub 25 autobusem ? Jak tak to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Na 1 piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Storczykowa

Wielgowo,Szczecin

949 000 zł137 m² 6 947,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wielgowo ul. Storczykowa - Zamieszaj przy lesie W najbliższym sąsiedztwie znajduje się pętla autobusowa z liniami nr 73,93,534, szkoła podstawowa nr 13, las, sklepy spożywcze w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

607 800 zł51 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

535 400 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Wielgowo,Szczecin

1 075 000 zł176 m² 6 106,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Oferujemy do sprzedaży nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w Wielgowie, w prawobrzeżnej części Szczecina. Bliskość lasów gwarantuje możliwość aktywnego wypoczywania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

966 000 zł92 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

662 970 zł63 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Wielgowo,Szczecin

1 050 000 zł176 m² 6 106,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

853 600 zł78 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Wielgowo,Szczecin

999 000 zł176 m² 5 674,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:277 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

774 270 zł74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

462 645 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

742 665 zł71 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

773 740 zł70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

641 040 zł53 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

933 455 zł81 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

849 096 zł79 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śmierdnica,Szczecin

930 000 zł110 m² 8 431,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie U nas W biurze! Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej w pięknej pełnej zieleni, spokoju lokalizacji. W odległości 800 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Wielgowo,Szczecin

899 000 zł176 m² 5 106,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:277 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Płonia,Szczecin

915 000 zł110 m² 8 295,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, 110,30 m , Szczecin Płonia. Oferuję na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110,30 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Załom,Szczecin

1 530 000 zł270 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2024 roku, położony w spokojnej i zielonej okolicy Szczecina Załom. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bałtycka

Wielgowo,Szczecin

899 000 zł137 m² 6 581,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:277 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136,6 m , z działką o powierzchni od 277 do 321 m (w zależności od segmentu). Do każdego domu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

662 970 zł63 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowy, jasny i funkcjonalny apartament w kameralnej inwestycji położonej w zielonej części prawobrzeża, w sercu Dąbia. Wyjątkowy apartament o powierzchni 63,14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Dąbie,Szczecin

1 505 741 zł68 m² 22 140 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

1.505.741 zł promocyjna cena brutto, 1.224.180 zł netto (23% vat) Zapraszam do obejrzenia inwestycji na żywo! kupujący nie płaci prowizji, ani PCC Zapewniam obsługę w języku koreańskim 저는.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Dąbie,Szczecin

1 505 741 zł68 m² 22 140 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

742 665 zł71 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta na prawobrzeżu Szczecina Spełnij marzenie o mieszkaniu w inwestycji, która łączy ekskluzywny charakter, historyczną architekturę i bliskość natury. Jest to unikatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Dąbie,Szczecin

999 000 zł141 m² 7 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Szczecin-Dąbie. Tylko u Nas! Nieruchomość zostanie wydana w stanie deweloperskim. Projekt domu- dom w Klematisach 12b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ametystowa

Kasztanowe,Szczecin

639 000 zł69 m² 9 302,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny w nowoczesnej inwestycji Ametystowa Park, zlokalizowanej przy ul. Ametystowej w prawobrzeżnej części Szczecina. Budowa rozpoczęła się w sierpniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Płonia,Szczecin

995 000 zł134 m² 7 453,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferta sprzedaży nowego, funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej, w cichej, spokojnej okolicy bezpośrednio graniczących z obszarem Natura 2000 , w dzielnicy Płonia. Budynek.