dowolna

Nowe mieszkania i domy Zachód, Szczecin - Nieruchomości z rynku pierwotnego Zachód

77 ogłoszeń

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Głębokie,Szczecin

1 600 000 zł390 m² 4 102,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 584 m²

Bardzo ładny przedwojenny dom wolnostojący na Głębokim - Szczecin. Duża zagospodarowana działka, o pow. 1584m. Na terenie drzewa i nasadzenia. Budynek cały podpiwniczony. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pogodno

Pogodno,Szczecin

303 508 zł66 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament W centrum miasta O powierzchni 65,98M2 za jedyne 4.600ZŁ/M2 Nieruchomość w sześciokondygnacyjnym apartamentowcu z 2011roku o powierzchni 65,98m2. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Pogodno

Pogodno,Szczecin

262 542 zł56 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament na pogodnie blisko ścisłego centrum miasta za 262.542ZŁ - Z ZAWSZE WYSOKI STANDARD ŻYCIA. Mieszkanie 2-pokojowe na trzecim piętrze w sześciopiętrowym apartamentowcu z 2011r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pogodno

Pogodno,Szczecin

317 088 zł66 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament W stanie developerskim na pogodnie za 317.088ZŁ - Z SPEŁNISZ MARZENIA O WŁASNYM MIESZKANIU. Nieruchomość zlokalizowana na 5 piętrze w apartamentowcu z 2011r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pogodno

Pogodno,Szczecin

297 897 zł55 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Trzypokojowy apartament Z widokiem na panoramę szczecina - 297.897ZŁ - Z ZAWSZE BEZPIECZNIE KUPISZ MIESZKANIE. Nieruchomość o powierzchni 54,66m2 zlokalizowana na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pogodno

Pogodno,Szczecin

284 265 zł63 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament trzypokojowy O powierzchni 63,17M2 tylko 4.500ZŁ/M2 - Z ZAWSZE ATRAKCYJNE OFERTY! Mieszkanie w apartamentowcu z 2011r. o powierzchni 63,17m2 na 3 piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wierzbowa

Gumieńce,Szczecin

450 000 zł118 m² 3 813,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Garaż W cenie mieszkania! Własność hipoteczna, bezczynszowe. W cenie mieszkania miejsce garażowe. Indywidualne ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

265 500 zł63 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Kupujący nie płaci prowizji/ wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca. Dwupoziomowy apartament Z tarasem I poziom - Przestronny Salon z aneksem kuchennym (26,5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

279 000 zł70 m² 3 968 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Kupujący nie płaci prowizji/ wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca. Idealna lokalizacja dla osób ceniących komfort i wygodę. Stan deweloperski. Rozkład powierzchni - Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

333 000 zł79 m² 4 209 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Kupujący nie płaci prowizji/ wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca. Dwupoziomowy apartament Z tarasem I poziom - Przestronny Salon z aneksem kuchennym (30,0m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym, Osów

Osów,Szczecin

830 000 zł380 m² 2 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 315 m²

Dom o architekturze nowoczesnej dla ekstrawaganckiego i wymagającego klienta. Do oferty dołaczone są wizualizacje. Parter staowi pow. 150m2, na która składa się : po lewej stronie od wejscia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogodno

Pogodno,Szczecin

280 000 zł54 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogrzewanie elektryczne, obok znajdują się ogródki działkowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

691 000 zł156 m² 4 429,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Elegancki dom W trakcie budowy W wołczkowie pod szczecinem- prosto od dewelopera- okazja! Dom położony w Wołczkowie wsi w gminie Dobra Szczecińska, powiat policki, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

175 000 zł48 m² 0,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na Pomorzanach w Szczecinie, ul. 9-go Maja, 48m2, 2 pokoje, piętro 4/4, blok ocieplony, okna pcv, mieszkanie słoneczne, zwroty z co; miłe sąsiedztwo; blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gumieńce,Szczecin

498 000 zł102 m² 4 891,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ostatnie mieszkanie 3 pokojowe! Proponujemy Państwu nowe, prestiżowe mieszkanie o powierzchni 83,6 m2 w 4-lokalowym budynku Villa Nova położonym w spokojnej dzielnicy Szczecina - Gumieńce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie na Pomorzanach w Szczecinie, ul. 9-go Maja, 48m2, 2 pokoje, piętro 4/4, blok ocieplony; blisko przedszkole/szkoła, dogodny dojazd do centrum miasta, mieszkanie zadbane, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

191 000 zł48 m² 3 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

195 000 zł48 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na Pomorzanach w Szczecinie, ul. 9-go Maja (wzgórze Hetmańskie), 48m2, 2 pokoje, blok 4-piętrowy, ocieplony, 4 piętro; blisko przedszkole/szkoła, dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogodno

Pogodno,Szczecin

295 000 zł56 m² 5 267,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne i zadbane mieszkanie na Pogodnie wpełni umeblowane. Mieszkanie trzy pokojowe, z salonu wejście do jednej z sypialni, kuchnia, łazienka z wc. Blisko przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Niepołomicka

Gumieńce,Szczecin

596 000 zł130 m² 4 584,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Proponujemy Państwu nowe, prestiżowe mieszkania Villa Nova położone w spokojnej dzielnicy Szczecin Gumieńce. Do sprzedaży oferujemy: - mieszkania 3 pokojowe o powierzchni 83,0 m2 na parterze +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

330 000 zł80 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w budynku 4 piętrowym z cegły, 2 poziomowe, 80 m2 przy ul. Hrubieszowskiej.Rok oddania do zamieszkania 2001.Powierzchnia użytkowa 80 m2, 3 pokoje w tym salon z kuchnią 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

380 000 zł82 m² 4 634 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Witam! Posiadam do sprzedania jasne i przestrzenne mieszkanie na dzielnicy Pogodno. Mieszkanie jest bardzo zadbane, jestem pierwszym właścicielem. Zdjęcia wysyłam na mail-a po wysłaniu zapytania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gumieńce,Szczecin

456 000 zł83 m² 5 493,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gumieńce,Szczecin

456 000 zł83 m² 5 493,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Bezrzecze,Szczecin

950 000 zł218 m² 4 357,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:853 m²

Osiedle Słoneczna Polana to własny energooszczędny Dom w cenie mieszkania. Budujemy na skraju jednej z najmodniejszych dzielnic Szczecina na Bezrzeczu. Nasze osiedle powstaje na wzgórzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

780 000 zł166 m² 4 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Osiedle Słoneczna Polana to własny Dom w cenie mieszkania Budujemy na skraju jednej z najmodniejszych dzielnic Szczecina na Bezrzeczu. Nasze osiedle powstaje na wzgórzu, z jednej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zakopiańska

Pogodno,Szczecin

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadam do sprzedaży 3 mieszkania, nowo wybudowane w ramach adaptacji strychu. Został wykonany nowych dach jak też również wszystkie pozostałe elementy mieszkań tj. ściany, wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Libelta

Pogodno,Szczecin

685 000 zł150 m² 4 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Sprzedam Dom ( Szeregowiec) na Pogodnie przy ul. Libelta, pow. 140 m2 wraz z garażem murowanym z wydzielonym pokojem o pow. 60 m2, pow. , działki 280 m2 Parter domu salon ok. 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Osów,Szczecin

600 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:738 m²

Podana cena jest minimalną, możliwą do wystawienia ogłoszenia. Nie stanowi rzeczywistej ceny nieruchomości. Cena do uzgodnienia. Budynek usługowo- mieszkalny, nowo odbudowany na starych rysach, zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Andersena

Osów,Szczecin

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

wysoka jakość wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Urocza

Bezrzecze,Szczecin

535 000 zł130 m² 4 115,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Bezrzecze nowa połówka bliźniaka dobra lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

297 203 zł32 m² 9 209,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Super oferta pod wynajem! Ofertą sprzedaży jest lokal usytuowany na nowo powstałym osiedlu na Gumieńcach. Nowoczesny siedmiopiętrowy budynek, wyposażony jest w cichobieżne windy oraz halę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

297 738 zł35 m² 8 484,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

1 979 000 zł200 m² 9 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Jeżeli znudziły Ci się podobne projekty domów aktualnie dostępnych w sprzedaży - Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Posiadam w swojej ofercie na sprzedaż dom dla bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

295 292 zł32 m² 9 147,83 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

289 000 zł31 m² 9 322,58 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

280 000 zł30 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

388 640 zł49 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 48,58 m2 położone na osiedlu w nowoczesnym budynku znajdującej się na Gumieńcach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

698 600 zł160 m² 4 362,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:439 m²

W ofercie sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem o pow. 160,14 mkw na działce 439 mkw. Do wydania już wiosną 2019 r. Wyjątkowy projekt realizowany dla osób, które poszukują.