dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Osiedle Książąt Pomorskich

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Książąt Pomorskich,Szczecin

590 000 zł54 m² 10 845,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż jasne przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, zlokalizowane w niskim bloku z windą bez barier architektonicznych. Super lokalizacja, w pobliżu wszystko co potrzeba-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warcisława I

Książąt Pomorskich,Szczecin

2 500 zł47 m² 53,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze niskiego bloku znajdującego się na Książąt Pomorskich. Mieszkanie położone jest w zadbanym budynku z 2003 roku, zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanko po remoncie o powierzchni około 30 m2 położone na 2. piętrze czteropiętrowego ocieplonego budynku zlokalizowanego przy ulicy Komuny Paryskiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

219 000 zł45 m² 4 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Mieszkanie 3 pokojowe w ocieplonym dwu piętrowym budynku z cegły położonym na os. Książąt Pomorskich. Mieszkanie po remoncie. Jeden pokój połączony częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czcibora

Książąt Pomorskich,Szczecin

387 000 zł47 m² 8 216,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe rozkładowe mieszkanie w wysokim bloku przy ulicy Czcibora o powierzchni 47,1 m2. Lokal znajduje się na parterze w wysokim bloku. Mieszkanie składa się z: - salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Książąt Pomorskich,Szczecin

550 000 zł59 m² 9 290,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko u Nas! Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Książąt Pomorskich w Szczecinie. W skład lokalu o powierzchni 59,2 m2 wchodzą trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elżbiety

Książąt Pomorskich,Szczecin

2 290 zł60 m² 38,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin, os. Książąt Pomorskich, ks. Elżbiety, 3 pokoje, balkon, III piętro. Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone w niskim budynku 4 piętrowym na osiedlu Książąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czcibora

Książąt Pomorskich,Szczecin

389 000 zł47 m² 8 259,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elżbiety

Książąt Pomorskich,Szczecin

2 300 zł60 m² 38,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Książąt Pomorskich,Szczecin

47,10 zł/m²138 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze zlokalizowany na os. Książąt Pomorskich. Idealny pod działalność usługową, bank, kancelarię prawniczą, sklep, biuro. Lokal do dowolnej aranżacji, posiada nowoczesne witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarogniewa

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 400 zł29 m² 48,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 28,60 m2 położona na 3. piętrze czteropiętrowego budynku z windą zlokalizowaego na Osiedlu Książąt Pomorskich. Mieszkanie rozkładowe z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Książąt Pomorskich,Szczecin

489 000 zł47 m² 10 382,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży słonecznego i bardzo ciepłego dwupokojowego mieszkania z dużym balkonem i oddzielną kuchnią o powierzchni 47,1 m 2 zlokalizowanego na Osiedlu Książąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnowa

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 850 zł47 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo wygodne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie, umeblowane, położone w środku Osiedla Książąt Pomorskich. Na lokal o pow. 47 m2 składa się z: + ustawny, umeblowany salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łucznicza

Książąt Pomorskich,Szczecin

515 000 zł59 m² 8 684,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie rozkładowe 3-pokojowe w standardzie podwyższonym o powierzchni 59,3m2 zlokalizowane na Książąt Pomorskich w budynku 4-piętrowym na 4 piętrze. Mieszkanie o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 790 zł46 m² 38,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładne mieszkanie z balkonem przy ul. Komuny Paryskiej od strony Wilczej. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Podłogi wykończone panelami i kaflami. Wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Książąt Pomorskich,Szczecin

478 000 zł54 m² 8 923,59 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferuję na sprzedaż ładne mieszkanie, położone w spokojnej okolicy na osiedlu Książąt Pomorskich. Nieruchomość zlokalizowana z dala od zgiełku miasta, wokół bloku znajduje się dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucznicza

Książąt Pomorskich,Szczecin

2 500 zł89 m² 28,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin, os. Książąt Pomorskich, warszewo, łucznicza, 3 pokoje, 2 łazienki, rozkładowe, 2 balkony, zamknięte osiedle, 2007 rb. Przedmiotem oferty jest piękne, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Golisza

Książąt Pomorskich,Szczecin

2 450 zł58 m² 42,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu mieszkania dwupokojowego przy ulicy Golisza w Szczecinie. Mieszkanie w wyższym standardzie usytuowane na 4 piętrze. Mieszkanie posiada jasną łazienkę ( z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Książąt Pomorskich,Szczecin

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w ocieplonym wieżowcu. Lokal znajduje się na parterze i składa się z dwóch pokoi, łazienki, przedpokoju oraz kuchni (bez okna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Przyjaciół Żołnierza

Książąt Pomorskich,Szczecin

90 000 zł17 m² 5 418,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż garaż o powierzchni 16,61m2 położony blisko osiedla Książąt Pomorskich. Oferowany garaż znajduje się na pograniczu ulicy Przyjaciół Żołnierza oraz ulicy Bandurskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bandurskiego

Książąt Pomorskich,Szczecin

537 000 zł72 m² 7 491,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Oferta sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 71,68m2 położonego na dziewiątym piętrze w ocieplonym wieżowcu znajdującym się na Osiedlu Bandurskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 900 zł47 m² 40,34 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty do 23.10.2023 R.! do wynajęcia zadbane i słoneczne 2 pok. mieszkanie - z pięknym widokiem oraz dużym balkonem - w zielonej i spokojnej części miasta - na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bandurskiego

Książąt Pomorskich,Szczecin

499 000 zł65 m² 7 653,37 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam Państwa na prezentację mieszkania położonego na 8 piętrze w bloku. Forma własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele państw nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętoborzyców

Książąt Pomorskich,Szczecin

299 000 zł32 m² 9 492,06 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 31,5 m2 z balkonem na 9 piętrze w ocieplonym wieżowcu na osiedlu Książąt Pomorskich. Z balkonu rozpościera się niesamowity widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Książąt Pomorskich,Szczecin

547 000 zł59 m² 9 224,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż, urokliwe Spółdzielczo Własnościowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 59,20 m2 na 3 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 59,30 m2 składają się: - jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucznicza

Książąt Pomorskich,Szczecin

560 000 zł79 m² 7 079,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3- pokojowe rozkładowe mieszkanie w bezpiecznej lokalizacji. Budynek z 2006 roku na trzecim piętrze bez windy, brama wjazdowa na pilota, osiedle monitorowane, parking pod budynkiem dostępny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Książąt Pomorskich,Szczecin

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż, zadbane 2 pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej części osiedla Książąt Pomorskich, przy ul Myśliwskiej. Mieszkanie składa się z Dużego pokoju, gdzie na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 550 zł35 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Zadbane mieszkanie o powierzchni 35 m2 z południową wystawą okien, położone na 3 piętrze w ocieplonym wysokim bloku. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi (do mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:323 m²

Szczecin, os. Książąt Pomorskich, dom, szeregowiec środkowy, dwustanowiskowy garaż, zagospodarowana działka, taras, 5 pokoi. Tylko u Nas! Oferuję na sprzedaż duży środkowy szeregowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anastazji

Książąt Pomorskich,Szczecin

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Spółdzielcze własnościowe Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (49,7 m2 ) z osobną kuchnią, balkonem oraz pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Książąt Pomorskich,Szczecin

619 000 zł76 m² 8 178,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Idealne mieszkanie 4 pokojowe z przepięknym panoramicznym widokiem! Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne 2 poziomowe mieszkanie, położone na 4 piętrze niskiego budynku. Otoczenie zadbane, zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

415 000 zł47 m² 8 886,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,7 m2, położone na os. Książąt Pomorskich. Lokal składa się z dwóch rozkładowych pokojów, z większego wyjście na balkon, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarogniewa

Książąt Pomorskich,Szczecin

369 000 zł59 m² 6 233,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe 3-pokojowe z balkonem. Nieruchomość zlokalizowana w świetnym miejscu, na cichym i spokojnym osiedlu Książąt Pomorskich w Szczecinie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bandurskiego

Książąt Pomorskich,Szczecin

2 280 zł54 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia duże, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,47m2 położone na dziewiątym piętrze w ocieplonym wieżowcu usytuowanym na osiedlu Bandurskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bandurskiego

Książąt Pomorskich,Szczecin

529 000 zł66 m² 8 005,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe o powierzchni 66m2 zlokalizowane w wysokim bloku z 1990 roku na Osiedlu Bandurskiego, czy też Książąt Pomorskich. Na terenie osiedla znajduje się dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

499 000 zł51 m² 9 708,17 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż komfortowe, wyremontowane mieszkanie w znakomitej lokalizacji na osiedlu Książąt Pomorskich. W pobliżu sklepy wielkopowierzchniowe, szkoły, przedszkola, lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anastazji

Książąt Pomorskich,Szczecin

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarogniewa

Książąt Pomorskich,Szczecin

389 000 zł59 m² 6 570,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

420 000 zł60 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! idealne mieszkanie dla rodzin na Osiedlu Książąt Pomorskich Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na osiedlu Książąt Pomorskich. Lokal znajduje się na 4-tym piętrze.