Lokal użytkowy

Stare Miasto, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 53,41 zł/m²
  • 51,49 m²
  • 2 750 zł

Zdjęcie

Grzegorz Wiśniew...

Skontaktuj się

Lokal użytkowy

Stare Miasto, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

53,41 zł/m²

51,49 m²

2 750 zł

Lokal użytkowy

Zaktualizowane: 7 maja 2026

53,41 zł/m² 51,49 m² 2 750 zł

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
6

Pomieszczenia:

6

Parking:

miejsca postojowe naziemne

Rodzaj wejścia:

z klatki schodowej

Rodzaj budynku:

obiekt handlowo-usługowy

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 750 zł (53,41 zł/m²)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 51,49 m², 6 pomieszczeń, 2 łazienki; stan: dobry
  •   winda, wejście z klatki schodowej, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: drewniane
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe, lokal umeblowany
  • Rozkład lokalu: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Budynek: obiekt handlowo-usługowy; rok budowy: 2000
  • Opłaty uzupełniające: 485 zł, kaucja: 6 000 zł / 2-krotność czynszu
  • Media: prąd, woda, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 86,74 kWh/m² na rok; końcową (EK): 128,56 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 107,47 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,03 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (20 miejsc parkingowych)
  • Źródło: biuro nieruchomości: VIP Nieruchomości, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 15/10212/OLW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Tylko u nas na wynajem funkcjonalny i nowoczesny lokal o powierzchni ponad 50 m², przystosowany do prowadzenia działalności medycznej/stomatologicznej. Gabinet zlokalizowany jest w samym sercu szczecińskiego Starego Miasta, w prestiżowej lokalizacji z doskonałym dostępem do komunikacji.