dowolna

Lokale użytkowe Szczecin Prawobrzeże

70 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

70 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Potok

Dąbie,Szczecin

40 zł/m²280 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowych położonych na 1 piętrze obiektu. Przedmiotem najmu mogą być też dwie kondygnacje (parter, i piętro) - dostępny cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

23,13 zł/m²800 m² 18 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: szczecin Prawobrzeże Hala produkcyjno-magazynowa o konstrukcji stalowej z zapleczem socjalno-biurowym, dwie bramy wjazdowe, wejście od frontu ulicy. Teren całkowicie ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

25 zł/m²150 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: szczecin Prawobrzeże Kompleks biurowy oferujący 325 m2 atrakcyjnej powierzchni zlokalizowany na I piętrze wysokiej klasy obiektu. Zlokalizowany przy jednej z głównych ciągów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pomorska

Prawobrzeże,Szczecin

50 zł/m²300 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA wynajem / szczecin prawobrzeże - lokal 300 m2 idealny po działalność biurowo-usługową. Na wynajmowaną przestrzeń składa się: 3 pomieszczenia o powierzchniach: 44 m2, 47 m2, 23 m3 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

20 zł/m²575 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Top Lokalizacja Szczecin Prawobrzeże Lokal handlowo usługowy z biurami o powierzchni 575 m2 zlokalizowany na I piętrze wysokiej klasy obiektu handlowego. Zlokalizowany przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Dąbie

Dąbie,Szczecin

26,77 zł/m²934 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy 994 M2, działka 2369 M2. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki 2369 M2 oraz prawo własności budynku posadowionego na tym gruncie. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Zdroje

Zdroje,Szczecin

32,41 zł/m²108 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o pow. ok. 108m2 usytuowany na parterze budynku wielorodzinnego w centrum nowego, dużego osiedla mieszkaniowego.Znajduje się on bezpośrednio przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rydla

Słoneczne,Szczecin

34,78 zł/m²115 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal położony w najlepszej lokalizacji na prawobrzeżu Szczecina, w miejscu stanowiącym centrum handlowo-usługowe, o bardzo dużym natężeniu ruchu kołowego i pieszego. W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Dąbie

Dąbie,Szczecin

2 500 000 zł934 m² 2 677,20 zł/m²

 

 

 

Słoneczne,Szczecin

25 zł/m²636 m² 15 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Top Lokalizacja Szczecin Prawobrzeże Reprezentatywny lokal handlowo usługowy o powierzchni 635 m2 zlokalizowany na parterze wysokiej klasy obiektu handlowego. Lokal z przestronnymi witrynami, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

51,72 zł/m²87 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na wynajem lokal w atrakcyjnym miejscu o pow.około 90m2 z przynależnym ogródkiem zewnętrznym konsumpcyjnym,dodatkowo na połowie lokalu podpiwniczenie. W ogródku możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Dąbie

Dąbie,Szczecin

63,64 zł/m²110 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 110m2 w prawobrzeżnej części Szczecina. Wysoki standard, rozprowadzona sieć informatyczna. Budynek klimatyzowany, wyposażony w kontrolę dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Płonia

Płonia,Szczecin

20,75 zł/m²159 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy w wysokim standardzie, położony w prawobrzeżnej części Szczecina. Na powierzchnię 159m2 składają się 3 klimatyzowane pomieszczenia biurowe, archiwum, 2 toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Płonia

Płonia,Szczecin

25 zł/m²180 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy typu open space położony w prawobrzeżnej części Szczecina. II piętro, 180m2, wysoki standard, możliwość aranżacji powierzchni pod najemcę. Możliwe jest wynajęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Majowe

Majowe,Szczecin

33,56 zł/m²73 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na biuro, gabinety kosmetyczne, fryzjerskie lub punkt przedszkolny, czy też szkołę językową. Lokal ten posadowiony jest na parterze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

950 000 zł152 m² 6 243,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż nieruchomość w sercu osiedla Słonecznego. Pięknie zagospodarowana przestrzeń 152 m2 (powierzchnia użytkowa - 110m2), na którą składa się: na parterze: - korytarz + schody - 9,14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Goleniowska

Dąbie,Szczecin

169 000 zł41 m² 4 142,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeżeli szukasz lokalu użytkowego w Szczecinie-Prawobrzeżu w doskonałej lokalizacji i niskiej cenie, nie możesz przejść obojętnie obok tego ogłoszenia! uwaga! Obniżka ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Goleniowska

Dąbie,Szczecin

34,31 zł/m²41 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeżeli szukasz lokalu użytkowego w Szczecinie-Prawobrzeżu w doskonałej lokalizacji i niskiej cenie, nie możesz przejść obojętnie obok tego ogłoszenia! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

46,30 zł/m²43 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu lokalu usługowego, położonego na słonecznym - lokal O powierzchni użytkowej 43,2m2. Lokal do wydania od ręki. Znakomita lokalizacja do prowadzenia działalności usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Majowe

Majowe,Szczecin

37,04 zł/m²135 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w ciągu lokali handlowo usługowych na paterze niskiego budynku mieszkalnego na osiedlu Majowym. Lokal nadaje się na działalność handlową, biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

30,43 zł/m²115 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy na wynajem powierzchnię komercyjną w najlepszej lokalizacji w prawobrzeżnej części Szczecina. Bardzo dobre połączenie zarówno z centrum Szczecina jak i trasą A6. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Dąbie

Dąbie,Szczecin

40,63 zł/m²160 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni ok. 100 m2 (długość hali 11,5m, szerokość 9 m, wysokość 3,70 m) w bardzo dobrej lokalizacji. Hala w bardzo dobrym stanie technicznym, sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rydla

Słoneczne,Szczecin

78,97 zł/m²390 m² 30 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do odstąpienia nowoczesny lokal szczecin prawobrzeże O szerokim przeznaczeniu. Rok oddania do użytkowania po generalnym remoncie lokalu: 2019 lokalizacja: bezpośrednio przy głównym ciągu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Zdroje

Zdroje,Szczecin

28,57 zł/m²88 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany w podpiwniczonej części budynku usługowo biurowego na prawobrzeżu Szczecina (dzielnica Zdroje). Na powierzchnię 87,5 m2 składają się: - 3 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Zdroje

Zdroje,Szczecin

28,57 zł/m²88 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokalizacja: szczecin Zdroje w pobliżu Ronda Ułanów Podolskich Lokal usytuowany w podpiwniczonej części budynku jednorodzinnego. Powierzchnia: 87,50 m2 Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Podjuchy

Podjuchy,Szczecin

350 000 zł94 m² 3 723,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż duży lokal użytkowy o powierzchni 94 m2, idealny na sklep, hurtownie, gabinet, atrakcyjna lokalizacja. Przez ponad 10 lat mieścił się tu dobrze prosperujący sklep spożywczo monopolowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Majowe

Majowe,Szczecin

309 000 zł37 m² 8 351,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego, położonego W szczecinie na prawobrzezu osiedle słoneczne / majowe. Pilna sprzedaż - cena do negocjacji Lokal użytkowy o powierzchni 36,70 m2 składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Potok

Dąbie,Szczecin

39,71 zł/m²279 m² 11 080 zł

 

 

 

Płonia,Szczecin

35,71 zł/m²70 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny i komfortowy obiekt posiadający powierzchnie biurowe do wynajęcia w Płoni na prawobrzeżu Szczecina. Do wynajmu jest aktualnie powierzchnia biurowa o powierzchni 70 m2. 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Prawobrzeże

Prawobrzeże,Szczecin

30 zł/m²388 m² 11 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w Świetnej lokalizacji. W celu pozyskania większej ilości niepublikowanych nigdzie indziej ofert pow. biurowych, w tym także powierzchni do ponownego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Dąbie

Dąbie,Szczecin

30,77 zł/m²1 300 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:28

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia Nowoczesny obiekt w Prestiżowej lokalizacji! Idealna lokalizacja do prowadzenia działalności szkoleniowej / biurowej / handlowej / magazynowej / produkcyjnej (np. malarni)! Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

29,35 zł/m²460 m² 13 500 zł

 

 

 

Słoneczne,Szczecin

39,50 zł/m²180 m² 7 110 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem powierzchnia handlowo-usługowa w jednej z najlepszych lokalizacji na Prawobrzeżu Szczecina. Bardzo dobre połączenie z centrum miasta oraz trasą wyjazdową ze Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

29,38 zł/m²800 m² 23 500 zł

 

 

 

Słoneczne,Szczecin

29 zł/m²400 m² 11 600 zł

 

 

 

Słoneczne,Szczecin

33 zł/m²250 m² 8 250 zł

 

 

 

Dąbie,Szczecin

1 750 000 zł994 m² 1 760,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:46

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

budynek biurowy 1000 m2 do sprzedania nieruchomość - budynek biurowy wybudowany w latach 70, kompleksowo wyremontowany w 2015 roku, o powierzchni całkowitej 994 m2. Częścią składową są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Potok

Dąbie,Szczecin

39,57 zł/m²280 m² 11 080 zł

 

 

 

Dąbie,Szczecin

29,82 zł/m²57 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem atrakcyjny 57 m2 lokal z dużą witryną w centrum Dąbia,przy głównym ciągu komunikacyjnym. W lokalu ogrzewanie miejskie, dodatkowo czynsz ok 500zł/miesiąc plus media ,okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Słoneczne,Szczecin

107,69 zł/m²13 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem słoneczna 13m2 mikro kawalerka w samym Centrum Prawobrzeża- ul. Jasna zaledwie 7 minut spacerem od przystanku tramwajowego Turkusowa. Mieszkanie znajduje się na parterze stąd stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bukowe

Bukowe,Szczecin

749 000 zł99 m² 7 594,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal biurowy (z możliwością przekształcenia na mieszkalny). Osobne wejście z ulicy. Powierzchnia 98,63m2, 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, pom. gospodarcze, archiwum, przedsionek, 2.