dowolna

Lokale użytkowe Szczecin – na sprzedaż i na wynajem w Szczecinie

667 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

667 ogłoszeń

39 zł/m²21,04 m² 821 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 11,49 m2 zlokalizowany na I piętrze budynku położonego w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²759 m² 29 601 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta Nowoczesne powierzchnie biurowe, ul. Gryfińska / Hangarowa, szczecin (dąbie) Lokalizacja biuro w silnym otoczeniu biznesowym i handlowym Nieruchomość znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

56,41 zł/m²39 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal Jasne Błonia Na wynajem 3 pokoje o powierzchni łącznej około 30 m2 + powierzchnia wspólna na parterze w poniemieckiej kamienicy 30 m od Jasnych Błoni. Budynek w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²300 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukają Państwo przestrzeni, która łączy komfort pracy, prestiżową lokalizację i pełne poczucie bezpieczeństwa ta oferta spełni te oczekiwania. To doskonały wybór dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 684 955 zł219 m² 12 260,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina o powierzchni 219m2 na 1 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym.

Szczegóły ogłoszenia

69,29 zł/m²51,09 m² 3 540 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa położona na 1 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową. Do lokalu wejście zabezpieczone domofonem. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

57,90 zł/m²120,90 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal położony w okolicy ronda Giedroyca i targowiska Manhattan. Lokal z wejściem bezpośrednio z ulicy o powierzchni 120,9m2, a w tym: - hall, - poczekalnia, -5.

Szczegóły ogłoszenia

106,67 zł/m²30 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta na wyłączność Lokal użytkowy na wynajem - Bulwar nad Odrą Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o atrakcyjnej ekspozycji, zlokalizowany w nowej inwestycji przy bulwarze nad Odrą.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł84 m² 11 309,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż lodziarnia & kawiarnia top lokalizacja centrum szczecina Na sprzedaż w pełni funkcjonujący lokal typu lodziarnia z kawiarnią, zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecin,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²160 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal o powierzchni 160 m2 w doskonałej lokalizacji - bliska odległość od centrum, dobry wyjazd z miasta. Teren ogrodzony, możliwość parkowania aut na terenie. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

43,48 zł/m²46 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Ofeta na wyłączność oferta wynajmu lokalu użytkowego położonego W ścisłym centrum szczecinie, ul. Kopernika w pasażu A-Z. Lokal o powierzchni użytkowej 46m2. Dodatkowo wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

68,25 zł/m²63 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokale handlowo - usługowe bądź biurowe w parku handlowym na Świerczewie. Lokale o różnych powierzchniach z dużymi oknami/witryną. Na podłodze panele winylowe, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²23,05 m² 1 083 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjne biuro o powierzchni ok. 23,05 m2 m2 położone przy ul. Firlika. Biuro znajduje się na 5 piętrze budynku biurowego. Wokół obiektu znaleźć możemy liczne miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²277 m² 8 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni 277m2 w nowoczesnym budynku z windą z funkcją handlową i biurową. Budynek powstał w 2004r. zlokalizowany w ścisłym centrum miasta - tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²2 700 m² 105 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal utytułowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie głównej arterii ruchu w Szczecinie. Plac Rodła jest miejscem, gdzie komunikacja miejska zarówno autobusy jak i tramwaje mają swoje.

Szczegóły ogłoszenia

302 000 zł54,96 m² 5 494,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 54,96 m2, znajdujący się w bloku mieszkalnym. Lokal jest dwupiętrowy, wymaga remontu, ale oferuje duży potencjał adaptacyjny. Posiada osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²800 m² 32 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie 800m2 powierzchni biurowej wykończonej pod klienta. Obiekt znajduje się w dzielnicy Grabowo. Powierzchnia znajduje się na 3 piętrze 3 kondygnacyjnego budynku z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

69,32 zł/m²29,50 m² 2 045 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pokój biurowy położony na 2 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze dozoruje ochrona. Pomieszczenie zadbane, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu interesującego lokalu w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Bolesława Krzywoustego. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Szczecinie. Miejsce doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

40,46 zł/m²61,79 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyjątkowa przestrzeń blisko centrum Szczecina sala konferencyjna i biuro do wynajęcia W tym samym budynku dostępne są dwa funkcjonalne pomieszczenia: sala konferencyjna idealna na spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²133,22 m² 9 325 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem przestronny lokal o powierzchni 133,22 m2 z wyjątkowym widokiem na Odrę i Bulwary w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²200 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym, zlokalizowany na Pogodnie. Lokal o łącznej powierzchni 200 m usytuowany jest na 3. piętrze budynku. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Śniadeckich

Szczecin,zachodniopomorskie

45,04 zł/m²57 m² 2 567 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia loklale na cele edukacyjne blisko Bramy Portoej tj. szkoła językowa, szkoła informatyczna,gabinety terapeutyczne,pracownia plastyczna. Wykaz pomieszczeń: wymiary pomieszczeń. > 104- 57 m2 >.

Szczegóły ogłoszenia

48,84 zł/m²43 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stare miasto - lokal na I piętrze do wynajęcia. Lokal w III piętrowej kamienicy z wejściem z klatki schodowej. Na piętrze tylko jeden lokal zabezpieczony systemem alarmowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł121 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal biurowy znajdujący się na 4 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. W budynku nowoczesna winda, elegancka klatka schodowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

76,15 zł/m²130 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo-usługowy o powierzchni 130m2 Posiadamy też inne powierzchnie - 63m, 81m,109m, 72m Lokal jest wyremontowany, wymalowany i posiada duże witryny. Wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²1 000 m² 70 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyobraź sobie twój zespół pracuje w przestrzeni, z której widać kołyszące się na jeziorze Dąbie jachty, a poranny brainstorming odbywa się przy panoramie zielonych brzegów.

Szczegóły ogłoszenia

76,47 zł/m²17 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pomieszczenie o pow. 17 m. kw. w lokalu użytkowym, doskonale nadające się na działalność biurową lub inną, nieuciążliwą dla otoczenia. Istnieje możliwość dostosowania do.

Szczegóły ogłoszenia

55,40 zł/m²62,50 m² 3 463 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

DO wynajęcia kameralne biuro W centrum szczecina | ul. Więckowskiego Szukasz funkcjonalnej i przytulnej przestrzeni do pracy w centrum miasta, a jednocześnie w spokojnym otoczeniu?.

Szczegóły ogłoszenia

70,01 zł/m²17,64 m² 1 235 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy w nowoczesnym, zmodernizowanym budynku Dworca Kolejowego w Szczecin Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²76 m² 2 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu na wynajem o powierzchni 76m2 o przeznaczeniu biurowo-produkcyjno-magazynowym, zlokalizowanym w spokojnej dzielnicy Dąbia. W biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²1 062 m² 43 542 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Szukasz doskonale widocznego lokalu w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł350 m² 2 282,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek/hala magazynowo - produkcyjna. Budynek magazynowo - produkcyjny, idealny pod produkcję hurtową garmażeryjną itp. Atrakcyjna lokalizacja ( przy dk 13, rondo Hakena). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł67,45 m² 7 709,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal na parterze, zlokalizowany przy jednej z głównych ulic miasta z wejściem z bramy. Stan bardzo dobry. Ogrzewanie gazowe. Powierzchnia wynosi blisko 70m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²150 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne biura do wynajęcia wysoki standard | Szczecin Gumieńce Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane w reprezentacyjnej części budynku produkcyjno-magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²30,74 m² 1 168 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 30,74 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

58,80 zł/m²120 m² 7 056 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Centrum sportowo-rekreacyjne w Szczecinie jest obiektem,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł57,22 m² 4 351,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ofertą sprzedaży jest lokal niemieszkalny, w przyziemiu budynku mieszkalnego, przygotowany do adaptacji na lokal usługowy o powierzchni 57,22 m2. Uzyskana zgoda wspólnoty mieszkaniowej na.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²138 m² 6 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na czwartym piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Szczecina. Na oferowaną powierzchnię 138 m2 składają się trzy pomieszczenia biurowe po 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł116,99 m² 3 410,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy na osiedlu Kasztanowym na parterze niskiego bloku z lat 80tych. W budynku cały parter to część użytkowa, mieści się tam kilka lokali m.in Poczta, fryzjer. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²65 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Śliczne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 65m2 zlokalizowane na Podzamczu w budynku apartamentowo-biurowym z 2008r. Apartament przekształcony na lokal biurowy. Składa się.