dowolna

Lokale użytkowe Szczecin – na sprzedaż i na wynajem w Szczecinie

667 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

667 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn Szczecin

Świerczewo,Szczecin

55,56 zł/m²225 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem magazyn o powierzchni 225m. Powierzchnia magazynowa z własną bramą oraz osobnym wejściem W środku toaleta. Ogrzewanie klimatyzatorem. Przed lokalem liczne, darmowe miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

65,57 zł/m²61 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia wyjątkowy lokal usługowy - idealny pod biuro, salon urody lub inną działalność! Powierzchnia lokalu to 61m2 i składają się na nią: - 3 osobne gabinety - 18,73m2, 10,23m2, 9,68m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

80 zł/m²130 m² 10 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

NA wynajem! lokal handlowo-usługowy W świetnej lokalizacji - blisko Centrum, przy ruchliwej ulicy - 80zł/m 2 Oferta wynajmu lokalu o przeznaczeniu handlowo-usługowym o powierzchni 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

50 zł/m²138 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na wynajem pomieszczenia na parterze budynku o łącznej pow.ok 138m2- sale szkoleniowo/wykładowe,pomieszczenia biurowe (6 pomieszczeń). Dodatkowo jest też pomieszczenie szatnia i toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Potulicka

Centrum,Szczecin

54,53 zł/m²54 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do najmu lokal biurowy po kapitalnym remoncie, o powierzchni ponad 54 m2. Lokal składa się z 3 niezależnych pokoi, balkonu, pomieszczenia socjalnego (kuchnia ze zmywarką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Łękno,Szczecin

1 950 000 zł150 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu przy Parku Kasprowicza. Nieruchomość usytuowana jest w najpiękniejszej części Szczecina, z bezpośrednim wejściem do parku. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Szczecin

Słoneczne,Szczecin

37,50 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy na wynajem biuro o powierzchni 40 m2 na pierwszym piętrze z dostępem do sali konferencyjnej, kuchni i wc. Biuro bardzo jasne i słoneczne. Powierzchnia biurowa znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Parkowa

Śródmieście,Szczecin

349 000 zł44 m² 7 877,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy z bogatą historią, zlokalizowany w samym sercu Szczecina, przy ul. Parkowej w dzielnicy Śródmieście. Ten wyjątkowy obiekt to dawny sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

262 000 zł52 m² 4 997,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal 52,43m2 z zapleczem socjalnym znajdujący sie w podpiwniczeniu. Wejście bezpośrednio z ulicy. Zabezpieczeniem jest instalacja alarmowa oraz krata od strony podwórza. Na sale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Słoneczne,Szczecin

92,35 zł/m²170 m² 15 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu usługowego położonego na os. Słonecznym o pow. użytkowej 170m 2. Lokal do wydania od ręki. Znakomita lokalizacja do prowadzenia działalności usługowej o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Płonia,Szczecin

20 zł/m²200 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Uwaga! Do ceny nie będzie doliczony vat! Do wynajęcia parterowy lokal handlowo - magazynowy z częścią biurową o łącznej powierzchni ok. 200 m2, składający się z dwóch pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

1 500 000 zł212 m² 7 067,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż w pełni wyposażony lokal położony w doskonale znanym Szczecinianom miejscu na rogu ulic Jagiellońskiej i Bohaterów Warszawy. Lokal zawiera wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

56,66 zł/m²35 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 35,30 m2 w samym centrum Szczecina 2min pieszo do Bramy Portowej. Usytuowany na 2 piętrze w kameralnym biurowcu tuż obok cukierni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

250 400 zł53 m² 4 715,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Marty Klaudii Smuniewskiej w upadłości sprzeda z wolnej ręki w drodze pisemnego konkursu ofert składnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

66,84 zł/m²51 m² 3 415 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa położona na 1 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową. Do lokalu wejście zabezpieczone domofonem. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Śródmieście,Szczecin

90,91 zł/m²24 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia klimatyzowany lokal użytkowy o powierzchni 24,20m2 położony przy placu Kilińskiego. Lokal nadaje się na działalność biurową, handlową, gabinety kosmetyczne - paznokcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Prawobrzeże,Szczecin

44,76 zł/m²150 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w doskonałej lokalizacji! Nowoczesny lokal biurowy o łącznej powierzchni ok. 150 m2, świeżo wyremontowany, znajduje się na 1 piętrze budynku przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

45 zł/m²48 m² 2 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Biuro na wynajem W centrum Świetna lokalizacja w Centrum miasta Powierzchnia: 48 m2 Przeznaczenie: idealne na prowadzenie działalności biurowej Lokal umeblowany, możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

64,98 zł/m²28 m² 1 787 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro na wynajem W centrum Świetna lokalizacja w Centrum miasta Powierzchnia: 27,5 m2 Przeznaczenie: idealne na prowadzenie działalności biurowej Lokal umeblowany, możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

30,53 zł/m²196 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Lokal biurowy w ścisłym centrum miasta. I piętro w odnowionej kamienicy. Lokal składa się z 8 pokoi o pow. od 13 do 40m2 (można część z nich połączyć, albo podzielić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł115 m² 3 208,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż w pełni wyposażony lokal gastronomiczny, znajdujący się na Szczecińskich Bulwarach. Lokal o powierzchni ok.115m2, usytuowany przy nabrzeżu Odry, składający się z otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

97,06 zł/m²102 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu lokal w ścisłym centrum Szczecina przy jednej z najlepszych lokalizacji. Powierzchnia wynosi 62m2 parter, oraz ok. 40m2 na piętrze. Sala na dole w kwadracie (wymiary 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

46,06 zł/m²127 m² 5 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy w sercu Szczecina przy Deptaku Bogusława. Nieruchomość o powierzchni 127 m2 na 3 piętrze, składa się z 5 dobrze doświetlonych pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Centrum

Centrum,Szczecin

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy położony w centrum miasta przy głównej ulicy, przestronny z dużymi witrynami. Miejsca parkingowe dostępne w okolicy lokalu. Ponadto możliwość parkowania od zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Jana Kazimierza

Grabowo,Szczecin

199 000 zł20 m² 9 793 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy w odnowionej kamienicy o powierzchni 20 m2 z możliwością zagospodarowania piwnicy o powierzchni 20m2 położony w pobliżu Wałów Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Pogodno,Szczecin

35,71 zł/m²280 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia- lokal biurowy o powierzchni 266 mkw, z dużymi oknami z pięknym widokiem na ogródki działkowe. Lokal znajduje się na 1. piętrze. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Drzetowo,Szczecin

199 000 zł20 m² 9 802,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego lokalu handlowo-usługowego położonego blisko Centrum Szczecina w dzielnicy Drzetowo-Grabowo. Lokal ma powierzchnię około 20,3 m2 i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

795 000 zł196 m² 4 045,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

210 000 zł20 m² 10 334 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko U nas Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 20,32 m2. Doskonałe miejsce pod lokal handlowy lub użytkowy z różnych branży. Niski czynsz. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kostki Napierskiego

Słoneczne,Szczecin

68,12 zł/m²37 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem - salon fryzjerski - W pełni wyposażony Oferta dotyczy lokalu położonego na os. Słonecznym na parterze (wejście z chodnika). Lokal gotowy do pracy - 2 stanowiska fryzjerskie plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

60,33 zł/m²99 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczecin Stare Miasto, topowa lokalizacja Lokal parterowy, witryny, doskonała lokalizacja przy ciągu pieszo - jezdnym. Sąsiedztwo lokali użytkowych i mieszkalnych. Powierzchnia lokalu 99,46 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Centrum,Szczecin

299 000 zł44 m² 6 821,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy w ścisłym centrum Szczecina. Lokal znajduje się na parterze z wejściem od ulicy. Na powierzchnię 43,83 m2 składają się: - sala sprzedaży o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Szczecin

Centrum,Szczecin

36,80 zł/m²231 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem w świetnej lokalizacji sala baletowa/taneczna o łącznej powierzchni 230,99 m2. Lokal znajduje się w centrum Szczecina w miejscu o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Centrum,Szczecin

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest przestronny lokal użytkowy o powierzchni 50 m2, znajdujący się w dogodnej lokalizacji - ul.3 Maja. Lokal doskonale nadaje się do różnorodnych działań gospodarczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Prawobrzeże,Szczecin

45,15 zł/m²97 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe w doskonałej lokalizacji! Nowoczesne pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni ok. 100 m2, świeżo wyremontowane, znajdują się na 1 piętrze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Prawobrzeże,Szczecin

39,69 zł/m²277 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w doskonałej lokalizacji! Nowoczesny lokal biurowy o łącznej powierzchni ok. 280 m2, świeżo wyremontowany, zajmuje 1 piętro budynku przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Śródmieście,Szczecin

54,15 zł/m²83 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal (83,10 m2) położony na parterze niskiego bloku z 1990 r. , nadający się pod działalność medyczną, kosmetyczną, biurową (częściowo umeblowany i wyposażony) Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

4 500 000 zł200 m² 22 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowy w ścisłym centrum, przy jednej z głównych ulic Szczecina - al. Wojska Polskiego. W tej chwili trwają ostatnie uliczne prace modernizacyjne. Zakończenie prac.