dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Bukowe

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bukowe

Bukowe,Szczecin

275 000 zł47 m² 5 833,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

2 pokojowe mieszkanie (47,14 m2), położone na 2 piętrze niskiego, nowego bloku (1998 rok), usytuowanego wśród zieleni na osiedlu Bukowym. Mieszkanie składa się z: - sypialni (okno od wschodniej strony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bukowe

Bukowe,Szczecin

533 400 zł89 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie dwupoziomowe położone w pięknym miejscu na osiedlu Bukowym. Na I poziomie znajdują się; przedpokój, łazienka, oddzielna kuchnia, umeblowana i wyposażona, jadalnia, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fioletowa

Bukowe,Szczecin

289 000 zł50 m² 5 838,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

W ofercie do sprzedaży prezentuję mieszkanie położone na osiedlu Bukowym - skąpanej w zieleni prawobrzeżnej części miasta. Na powierzchni mieszkalnej blisko 50 m2 znajdują się : - przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na bukowym Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Bukowym.Mieszkanie o powierzchni 47 m2 posiada funkcjonalny układ pomieszczeń na który składa się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bukowe

Bukowe,Szczecin

440 500 zł75 m² 5 873,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe, słoneczne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji-osiedle Nad Rudzianką. Powierzchnia całkowita to 75 m2, a użytkowa 62 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swojska

Bukowe,Szczecin

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Swojskiej na os. Bukowym. Składa się z dużego salonu (z balkonem) połączonego z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

449 000 zł62 m² 7 277,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko u nas! Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe mieszkanie 3 pokojowe położone w bliskim sąsiedztwie Puszczy Bukowej. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - w pobliżu sklepy wielobranżowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akwarelowa

Bukowe,Szczecin

235 000 zł33 m² 7 088,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż, kawalerka w pełni umeblowana, położona w spokojnej okolicy na osiedlu Bukowym, przy ulicy Akwarelowej. Mieszkanie o powierzchni 33,15 m2, na parterze w niskim, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bukowe

Bukowe,Szczecin

238 000 zł35 m² 6 780,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja Bardzo ładna Kawalerka z 2002 roku na Osiedlu Bukowym. Mieszkanie dostępne odrazu do zamieszkania. Przedmiotem sprzedaży jest bardzo łądna i przestronna Kawalerka o pow 35.10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bukowe

Bukowe,Szczecin

450 000 zł75 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Sprzedam dwupoziomowe, słoneczne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji-osiedle Nad Rudzianką. Powierzchnia całkowita to 75 m2 a użytkowa 62 m2. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bukowe

Bukowe,Szczecin

210 000 zł31 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż kawalerka na os. Bukowym z dużym balkonem usytuowana na 10 piętrze z pięknym widokiem na panoramę Szczecina. W skład mieszkania wchodzi: salon z wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielone Wzgórze

Bukowe,Szczecin

1 100 zł49 m² 22,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[Do wynajęcia] Zapraszam na prezentacje 2 pokoi w cichym zakątku prawobrzeżnej części Szczecina.Os. Bukowe. 2 rozkładowe pokoje w pełni umeblowane. Salon z wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Seledynowa

Bukowe,Szczecin

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Halo Nieruchomości. Atuty: rozkładowe 2 pokoje, ogrzewanie miejskie, balkon, ogródek,osobne wc. Opis: 2 pokojowe mieszkanie ( pow. 50 m kw. ) na parterze w niskim bloku na bardzo ładnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akwarelowa

Bukowe,Szczecin

540 000 zł82 m² 6 622,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży prezentuję nowy, nigdy nie zamieszkały apartament na ulicy Akwarelowej na Osiedlu Bukowym! Nieruchomość mieści się w niskim budynku z cegły z 2017 roku. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

299 000 zł49 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Polecam na sprzedaż w pełni rozkładowe dwu pokojowe mieszkanie na osiedlu Bukowym. Lokal znajduję się na 3 piętrze niskiego bloku wybudowanego w 1987 roku. Budynek zadbany, elewacja zrobiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

310 000 zł50 m² 6 262,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż w pełni rozkładowe dwu pokojowe mieszkanie na osiedlu Bukowym. Lokal znajduję się na 1 piętrze niskiego, 4 piętrowego bloku wybudowanego w drugiej połowie lat 80. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różowa

Bukowe,Szczecin

299 000 zł49 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania ładne dwupokojowe mieszkanie usytuowane w spokojnej, zielonej dzielnicy prawobrzeża w otoczeniu Puszczy Bukowej. Mieszkanie po remoncie - gładzie na ścianach; na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwona

Bukowe,Szczecin

325 000 zł63 m² 5 142,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie położone na zielonym osiedlu Bukowe ,wsród niskiej zabudowy ,wkoło mnóstwo drzew i krzewów. Przestronne,rozkładowe mieszkanie trzypokojowe na trzecim piętrze, w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fioletowa

Bukowe,Szczecin

440 000 zł63 m² 6 940,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Bukowym, usytułowane jest na 1 piętrze 4 piętrowego budynku niedaleko pętli autobusowej. Mieszkanie przeszło kapitalny remont 2 lata temu, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

365 000 zł54 m² 6 784,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2- pokojowe rozkładowe mieszkanie z ogródkiem, znajdujące się na parterze bloku z 2007 roku Mieszkanie w pełni rozkładowe, nie wymaga nakładów finansowych, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Romantyczna

Bukowe,Szczecin

430 000 zł72 m² 5 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Polecam świetne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w prawobrzeżnej części Szczecina - na osiedlu Nad Rudzianką. Nowoczesne osiedle, wokół nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

310 000 zł49 m² 6 275,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fioletowa

Bukowe,Szczecin

329 000 zł75 m² 4 386,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Bukowym - ul. Fioletowa Obecnie mieszkanie posiada 3 pokoje- kuchnia została powiększona o pokój. Wracając do układu pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Romantyczna

Bukowe,Szczecin

440 000 zł72 m² 6 068,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Romantyczna

Bukowe,Szczecin

489 000 zł74 m² 6 617,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku w cichej części osiedla Nad Rudzianką. Powierzchnia użytkowa wynosi 55,2 m2, po podłodze 73,9m2. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bukowe

Bukowe,Szczecin

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Halo Nieruchomości. Atuty: balkon, i piętro, cegła, ogrzewanie i woda miejska. Opis: ładna, duża kawalerka na I piętrze w budynku z cegły na osiedlu Bukowym. Słoneczny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seledynowa

Bukowe,Szczecin

280 000 zł50 m² 5 656,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane w niskim budynku z 1989 roku na Osiedlu Bukowym. Jest to świetna propozycja dla osób szukających wygodnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

265 000 zł48 m² 5 463,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie, w budynku z cegły, usytuowane w zielonej części osiedla Bukowego. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bukowe

Bukowe,Szczecin

465 000 zł67 m² 6 940,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję trzy pokojowe mieszkanie, na pierwszym piętrze, w super lokalizacji na osiedlu Bukowym nad Rudzianką, w niskim bloku z 2007r. Na powierzchnię 67 m2 składają się dwa mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swojska

Bukowe,Szczecin

459 000 zł67 m² 6 850,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w najbardziej pożądanej części Prawobrzeża - na os. Bukowym. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fioletowa

Bukowe,Szczecin

319 000 zł75 m² 4 253,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Bukowym - ul. Fioletowa Na powierzchnię 75m2 składają się 4 rozkładowe pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bukowe

Bukowe,Szczecin

445 000 zł97 m² 4 587,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży ładne dwupoziomowe mieszkanie w budynku z 1998r na osiedlu Bukowym. Cicha spokojna okolica bez wielkomiejskiego zgiełku to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych, ale ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fioletowa

Bukowe,Szczecin

305 000 zł50 m² 6 136,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na pełnym zieleni osiedlu Bukowym, mieszczące się na parterze 4-piętrowego bloku z 1994 roku. Na powierzchnię 49,70 m2, składają się: * pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seledynowa

Bukowe,Szczecin

389 000 zł63 m² 6 135,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam serdecznie 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem zlokalizowane na os. Bukowym. Mieszkanie bardzo zadbane z niezwykle funkcjonalnym rozkładem! Na powierzchnię całkowitą 63,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bukowe

Bukowe,Szczecin

560 000 zł110 m² 5 077,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone w centralnej części osiedla, w pobliżu sklepy, szkoły, komunikacja miejska. Lokal o podwyższonym standardzie wykończenia. Mieszkanie bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bukowe

Bukowe,Szczecin

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

-4 pokoje- -ogródek- 4 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Na powierzchnię 64m2 składają się: salon z aneksem, trzy sypialnie, łazienka, wc oraz przedpokój. Z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bukowe

Bukowe,Szczecin

399 000 zł64 m² 6 283,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji. Bardzo blisko Puszcza Bukowa, na osiedlu szkoła, sklepy, poczta, banki komunikacja miejska. W pobliżu duże centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seledynowa

Bukowe,Szczecin

269 000 zł49 m² 5 478,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 49,1 m2, położone w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina na osiedlu Bukowe, na prawobrzeżu. Na powierzchnię mieszkania składają się: duży salon (22 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

347 000 zł63 m² 5 473,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie atrakcyjnie położone w centralnej części os. Bukowego. Okolica cicha i spokojna, w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, komunikacja miejska, bardzo blisko do Puszczy Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

339 000 zł64 m² 5 338,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seledynowa

Bukowe,Szczecin

950 zł34 m² 27,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest wyjątkowo przestronna i jasna kawalerka usytuowana w sąsiedztwie Puszczy Bukowej w nowym budynku z cegły. Bezpieczna okolica, zadbane osiedle z bardzo.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Szczecin, Bukowe-Klęskowo, Bukowe

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij