dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Bukowe

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bukowe

Bukowe,Szczecin

175 000 zł32 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Słoneczna kawalerka na os. Bukowym W dobrej cenie 175.000,00ZŁ- ŁAP OKAZJĘ I KUPUJ BEZPIECZNIE Z ! Nieruchomość 32 m2 położona na drugim piętrze w budynku 3-piętrowym z tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe - gotowe do zamieszkania, oferta bezpośrednia - - wynagrodzenie pośrednika pokrywa kupujący! Mieszkanie z widokiem na panoramę Szczecina, położone na Os. Bukowe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

280 000 zł52 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przytulne mieszkanie na os. Bukowym - 280.000ZŁ - KUPISZ BEZPIECZNIE Z Mieszkanie 52,4m2 na drugim piętrze w budynku 4-piętrowym. Cicha i spokojna dzielnica. Duży, ładny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

439 000 zł110 m² 3 990,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Gustownie wykończone 4 pokojowe mieszkanie 2- poziomowe na oś. Bukowym za jedyne 3.990 ZŁ/M2- ŁAP OKAZJĘ Z ! Przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73m2 urządzone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe, oferta bezpośrednia - - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Mieszkanie z widokiem na panoramę Szczecina, położone na Os. Bukowe, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

275 000 zł63 m² 4 365,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3-pokojowe W atrakcyjnej cenie Przestronne i jasne mieszkanie na czwartym piętrze, o pow. użytkowej 63,5 m2. Trzy ustawne pokoje. Duża kuchnia z oknem. Wszystkie okna są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomarańczowa

Bukowe,Szczecin

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na os. Bukowym przy ul. Pomarańczowej, położone w cichej i spokojnej okolicy, przy Parku Leśnym Klęskowo. Świetna lokalizacja , w pobliżu sklepy (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bukowe

Bukowe,Szczecin

700 zł32 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Bardzo ładna, sloneczna kawalerka o powierzchni 32m2, zlokalizowana w niskim wielorodzinnym, nowym budynku z cegły na oś. Bukowym. Pokój o powierzchni ok. 18m2, na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mączna

Bukowe,Szczecin

1 000 zł46 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 46 m2 2 pokoje calkowicie umeblowane (pralka lodówka telewizor) w bardzo spokojnej okolicy na skraju puszczy bukowej ocieplone w cenie 1000 zl + opłaty dostępne od zaraz tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

190 000 zł49 m² 3 877,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe (rozkładowe pokoje) na Bukowym. Mieszkanie zlokalizowane jest w bardzo dobrym punkcie - w pobliżu znajdują się sklepy, kościół, szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mączna

Bukowe,Szczecin

1 000 zł46 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe w rejonie Puszczy Bukowej Zielone Wzgórza całkowicie umeblowane i wyposażone (lodówka telewizor) w okolicach szpital ,szkola,komunikacja miejska ,plac zabaw wynajme od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwona

Bukowe,Szczecin

245 000 zł63 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone w bardzo atrakcyjnym miejscu na osiedlu Bukowym. Usytuowane w czteropiętrowym bloku na parterze z ogródkiem. Mieszkanie o pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brązowa

Bukowe,Szczecin

370 000 zł74 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam, oferuję do sprzedaży bardzo ładne ciche I ciepłe mieszkanie W szczecinie na prawobrzeżu przy ulicy brązowej na 3-CI piętrze. Mieszkanie 4 pokojowe 74 M2 składa się Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomarańczowa

Bukowe,Szczecin

990 zł50 m² 19,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ladne, widne, przytulne 2 pokojowe mieszkanie na os. Bukowym. przestronne ustawne i umeblowane. kuchnia w pelni wyposazona, oddzielna i posiada okno. przedpokoj posiada szafe typu Komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fioletowa

Bukowe,Szczecin

225 000 zł49 m² 4 591,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,50m2 położone na pierwszym piętrze w niskim, ocieplonym, czteropiętrowym budynku na osiedlu Bukowym (ulica Fioletowa). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romantyczna

Bukowe,Szczecin

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, na parterze 3 piętrowego budynku wielorodzinnego; 2 pok. o pow 50 m2, z ogródkiem - około 60 m2. Salon ok. 20 m2 - panele, pokój ok. 14 m2 - panele, kuchnia ok. 10 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brązowa

Bukowe,Szczecin

1 000 zł65 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum Handlowo-Rozrywkowe "kupiec". Oferta dotyczy wynajmu lokalu usytuowanego na parterze chr kupiec, o pow. 46,54 m2 z zapleczem socjalnym. Lokal znajduje się w atrakcyjnym wielofunkcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beżowa

Bukowe,Szczecin

1 800 zł90 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupoziomowe, 3 pokojowe - 45 m2, po podłogach 90 m2 (ale płaci się za 45 ;). W pełni wyposażone. Łazienka z oknem i prysznicem, wc, umywalką, wykafelkowane. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akwarelowa

Bukowe,Szczecin

340 000 zł67 m² 5 074 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie w nowym budynku z cegły na osiedlu Bukowym. Pow. 67 m2- salon ok.20 m2, kuchnia ok.12m2, sypialnia ok.12m2, pokój ok.9m2, łazienka i osobno WC, przedpokój, duży ponad 30m2 taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwona

Bukowe,Szczecin

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładnie mieszkanie dwupokojowe usytuowane w budynku czteropiętrowym (1piętro) na osiedlu Bukowym. Na powierzchnię 49,5m2 składają się: przestronny salon (20m2) z wyjściem na balkon, mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielone Wzgórze

Bukowe,Szczecin

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na ul. Zielone Wzgorze, w uroczym, cichym zakatku z widokiem na Puszcze Bukowa. Idealne dla rodziny z dzieckiem. Mieszkanie bardzo sloneczne, cieple, jasne i przytulne. Lazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomarańczowa

Bukowe,Szczecin

225 000 zł50 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam ładne mieszkanie 2 pokojowe. Dobra lokalizacja. Obok przystanek autobusowy A, e, 65, 66, 77, 84. Bardzo blisko park, szkoła, przedszkole, sklepy, apteka, przychonia, place zabaw, boisko. Kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akwarelowa

Bukowe,Szczecin

265 000 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na osiedlu Bukowym.Powierzchnia mieszkalna 53m2.Mieszkanie składa się z małego pokoju oraz salonu z kuchnią (ok.30m2), skąd jest wyjście na balkon. Z balkonu piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Seledynowa

Bukowe,Szczecin

220 000 zł49 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

jteiydskydk

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Akwarelowa

Bukowe,Szczecin

650 zł28 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia na os Bukowe ul Akwarelowa 6 w pełni umeblowana , blisko pętla autobusowa sklepy , cicha i spokojna okolica , dobry dojazd do centrum. Cena 700 do uzgodnienia plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seledynowa

Bukowe,Szczecin

274 000 zł63 m² 4 349,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Ładne i przestronne mieszkanie na Os. Bukowym na 2 piętrze. Pierwotnie mieszkanie 3 pok., obecnie są 2 pok., trzeci pokój został przerobiony na jadalnię połączoną z kuchnią. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielone Wzgórze

Bukowe,Szczecin

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Ładne, ciche, miłe mieszkanie przy lesie od października do wynajęcia w cenie jest czynsz, dodatkowo prąd 60 zł mc

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielone Wzgórze

Bukowe,Szczecin

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Ustawne, rozkładowe i bardzo słoneczne mieszkanie z widokiem na Puszczę Bukową. Dwa pokoje: pierwszy o pow. 15 m2 z wyjściem na balkon, drugi 11,5 m2 z szafą ratanową typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bukowe

Bukowe,Szczecin

319 000 zł74 m² 4 310,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładne sloneczne ciepłe M-4 parter ogródek ,jadalnia W obok kortów tenisowych przychodni I przedszkola ,słoneczne cena do negocjacji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

329 000 zł63 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,1 m2, położone w pięknej, spokojnej okolicy na osiedlu Bukowym w pobliżu Puszczy Bukowej. Blisko węzeł komunikacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązowa

Bukowe,Szczecin

280 000 zł54 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Sprzedam w Szczecinie na Os.Bukowym mieszkanie M3 o pow.54 M2,piętro 3,budynek z cegły. Dobra lokalizacja w pobliżu pętla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fioletowa

Bukowe,Szczecin

600 zł64 m² 9,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oś Bukowo 64m mieszkalne ładne ,parkiet dębowy,kuchnia umeblowana,balkon tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bukowe

Bukowe,Szczecin

750 zł40 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortową, nowoczesną kawalerkę na osiedlu Bukowym (prawobrzeże). Mieszkanie duże (40m2), posiada duży pokój, kuchnię, łazienkę i duży przedpokój. W przedpokoju zabudowa typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bukowe

Bukowe,Szczecin

315 000 zł63 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Duże, przestronne mieszkanie na os. Bukowym. Blok ocieplony 4 pietrowy. Pokoje około 22/11/9 m2, łazienka, wc, kuchnia z oknem w zabudowie. Z większego pokoju wyjście na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielone Wzgórze

Bukowe,Szczecin

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin Bukowe cegła widok na las - w pełni urządzone ładne mieszkanie na dłużej 1500 w tym opłaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różowa

Bukowe,Szczecin

1 000 zł49 m² 20,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne, przestronne mieszkanie położone na trzecim piętrze w niskim budynku na osiedlu Bukowym. Pokoje rozkładowe ok 20 i 10m2, większy z balkonem. W standardzie na podłodze parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różowa

Bukowe,Szczecin

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin