dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Gumieńce

186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

186 ogłoszeń

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe 50 m , 3 piętro, winda Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł56,67 m² 11 999,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje | 56,67 m | balkon | 1. piętro | winda | 2015 r. Szukasz mieszkania, do którego można się od razu wprowadzić, bez stresu i remontów? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zostań pierwszym najemcą! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego z balkonem, na piątym piętrze w nowym budownictwie, z windą, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50,64 m² 12 144,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczecin, gumieńce, mieszkanie, 2 pokoje, taras, sprzedaż. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Możliwość przyjęcia W rozliczeniu nieruchomości kupującego/ chcesz sprzedać lub wynająć.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

797 300 zł67,73 m² 11 771,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gumieńce, os. Reda, bez pcc, 3 pokoje, balkon/taras, i piętro. Tylko u Nas! Oferta 0% prowizji od Kupującego! Lokal użytkowego z funkcją mieszkalną vat 23%. Cena w ogłoszeniu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 125 zł38,25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań na nowym osiedlu w dzielnicy Gumieńce! Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,25 m2, które zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł90,72 m² 12 114 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,72 m, położone przy ul. Krakowskiej w Szczecinie Gumieńce. To wyjątkowa oferta dla osób ceniących wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł34,18 m² 71,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu jasnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,18 m2, usytuowanego na II piętrze bloku z windą, w pięknej dzielnicy Gumieńce ul. Gen Maczka Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealna oferta dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Gumieńce, urokliwa kawalerka o pow.26m2 z balkonem położona na 6 piętrze w apartamentowcu z windą wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł64,50 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64,50 m , znajdujące się na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku. Jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł31 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, usytuowane na 5 piętrze apartamentowca, znajdującego się w prestiżowej dzielnicy Gumieńce. Na powierzchnię 31m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł95,20 m² 8 560,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 95 m (powierzchnia użytkowa: dół 61 m , góra 34m2), położone na 3. piętrze kameralnego, niskiego bloku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł25 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję nowe, nigdy zamieszkałe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25 m, położone na 5. piętrze w apartamentowcu z windą i garażem podziemnym na poziomie -1,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł75 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie na wynajem ul. Okulickiego, szczecin! Szukasz wyjątkowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Oferujemy 2-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na wynajem na ul. Okulickiego!.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Nowej Cukrowni, gumieńce. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44,50 m² 58,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze w biurze! Właściciele są w trakcie kupna nowej kanapy oraz stołu z krzesłami. Gumieńce, przepiękny apartament 2pok o pow. 44m2 z balkonem położony na 4piętrzew.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,73 m² 11 901,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 2 pokojowe (58,73m2) z tarasem (ok.10m2) znajdujące się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł49,56 m² 13 115,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie w znakomitej lokalizacji na nowym osiedlu na ulicy Kazimierskiej. Lokal położony w środku osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 000 zł36,85 m² 12 401,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

***kupujący nie płaci pcc*** Oferta sprzedaży słonecznego dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 36,85 m 2 zlokalizowanego na Gumieńcach, na osiedlu Nowa Cukrownia. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł74,20 m² 10 229,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze niskiego budynku w Mierzynie. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego o pow. 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze budynku przy ul. Spiskiej (gumieńce). Na powierzchnie 39m2 składa się: - duży, ustawny salon z rozkładaną kanapą, stolikiem.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł51 m² 12 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na prestiżowym, zamkniętym, oraz monitorowanym osiedlu na Gumieńcach. W cenie zabudowa kuchni, wraz ze sprzętem agd ( piekarnik, zmywarka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł53,26 m² 10 495,68 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2- pokojowe zlokalizowane w Szczecinie, w dzielnicy Gumieńce. Lokal posiada wygodny i praktyczny układ pomieszczeń, co zapewnia komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł118,52 m² 8 007,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferujemy wyjątkowe przestronne mieszkanie dwupoziomowe w stanie deweloperskim, które daje ogromne możliwości aranżacyjne - istnieje opcja wydzielenia dwóch osobnych mieszkań, co czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł65 m² 13 523,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy apartament (penthous) 65 m z tarasem 40 m Osiedle Harmonia w Szczecinie Gumieńce Nieruchomość wyróżnia się dużym, około 40-metrowym tarasem z pieknym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50,10 m² 11 956,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3 pokoje o powierzchni użytkowej 50,10m2(całkowita 71 m ) położone na kameralnym, spokojnym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie parku Przygodna z placem zabaw, siłownią pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł53,50 m² 44,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Gumieńcach ul. Cukrowa, o powierzchni 53,5 m2. Lokal po generalnym remoncie, składa się z dwóch rozkładowych pokojów z większego wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85 m² 9 988,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, o pow. 73,5 m2 na III piętrze w budynku z 2002 - dzielnica Gumieńce - w którego skład wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł40 m² 28 475 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowca inwstycyjnego - mieszkania o powierzchni niespełna 81m2 podzielonego na 2 samodzielne mieszkania dwupokojowe. Podział mieszkania został.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł46 m² 11 630,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m przy ul. Wawrzynowej w Szczecinie. Układ pomieszczeń: - przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 750 zł41,50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 41,5 m2, położone na parterze niskiego bloku z 2024 roku. W budynku jest winda. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie nowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w cichej i spokojnej części dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze 4-kondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem zlokalizowane na parterze niskiego budynku mieszkalnego na strzeżonym, ogrodzonym, monitorowanym osiedlu Barbakan z 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 000 zł24 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż lokal 1-pokojowy o powierzchni 24 m w nowoczesnej inwestycji Reda City w Szczecinie. Sprzedaż w formie cesji umowy deweloperskiej. Planowane zakończenie robót: lipiec 2026.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48,61 m² 57,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla singla lub pary znajduje się na kameralnym zielonym osiedlu na drugim piętrze. Powierzchnia mieszkania około 49m2 .Salon połączony aneksem kuchennym całkowicie umeblowanym.

Szczegóły ogłoszenia

837 900 zł87,53 m² 9 572,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w okolicy Szczecina w dynamicznie rozwijającym się Przecławiu. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Częściowo umeblowane mieszkanie wydzielone z części domu jednorodzinnego, położonego w willowej części dzielnicy Gumieńce nieopodal osiedla Reda. Najemca nie tylko do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, zadbane, ciche mieszkanie jednopokojowe znajdujące się w kameralnym niskim budynku czterorodzinnym. Na powierzchnię 35m2 składają się: - pokój, - kuchnia , - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

498 750 zł41,50 m² 12 018,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Cukrownia Apartamenty Gumieńce Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania dwupokojowego, zlokalizowanego na nowo wybudowanym, prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł50 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż, dostępna wyłącznie w Blue Real Estate - komfortowe 2-pokojowe, wyremontowane mieszkanie z tarasem, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 maja. Osiedle Harmonia na Gumieńcach. Fajne mieszkanie, słoneczne, umeblowane, całkowicie wyposażone. Salon z aneksem kuchennym. Balkon od strony zachodniej. Sypialnia,.