dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Gumieńce

186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

275 000 zł72 m² 3 800,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,35m2 usytuowane na parterze niskiego ocieplonego bloku na Gumieńcach. Nieruchomość składa się z trzech rozkładowych pokoi, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maciejewicza

Gumieńce,Szczecin

447 000 zł76 m² 5 912,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferta 3-pokojowego, rozkładowego mieszkania usytuowanego na Gumieńcach. W skład lokalu o pow. 75,6m2 wchodzi: salon z wyjściem na balkon ( 22m2 ), dwie sypialnie ( po 11m2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

550 000 zł74 m² 7 465,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam Państwa na prezentację mieszkania położonego na drugim pietrze w apartamentowcu z 2012r. w dzielnicy Gumieńce. Do mieszkania prowadzi duża i jasna klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Gumieńce,Szczecin

428 000 zł85 m² 5 035,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Klimatyczne mieszkanie z antresolą, drewnianymi belkami, wysokim sufitem. Położone na kameralnym osiedlu na Gumieńcach w niskim 2-piętrowym budynku z cegły wybudowanym w roku 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

629 000 zł84 m² 7 488,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Nowoczesny dom pasywny w zabudowie szeregowej w obecnie najatrakcyjniejszej dzielnicy Szczecina - gumieńce! Dom wyposażony w pompę ciepła, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

685 000 zł78 m² 8 838,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż ekskluzywny apartament z 3 pokojami, znajdujący się na osiedlu Nowa Cukrownia. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe (w cenie nieruchomości) o szerokości 4,1m (bez problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

1 700 zł76 m² 22,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem duże, przestronne mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Gumieńce w budynku z 1996 r. mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i wc. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Gumieńce,Szczecin

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia ładne pachnące nowością 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Lokal położony na parterze nowego budynku, na kameralnym osiedlu na pograniczu szczecińskich Gumieniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Gumieńce,Szczecin

3 500 zł84 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 4-pokojowe komfortowo wykończone i wyposażone mieszkanie w zabudowie szeregowej z 2010r. na kameralnym osiedlu na Gumieńcach. Apartament jest 2-poziomowy. Do dyspozycji najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

685 000 zł78 m² 8 831,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowy apartament o pow. 77,56m2 + balkon/patio 8,5m2 wraz z miejscem postojowym pod budynkiem, zlokalizowany na Gumieńcach, nowa Cukrownia. Budynek z 2019r. z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskich Marynarzy

Gumieńce,Szczecin

2 550 zł50 m² 51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nowe, nigdy nie zamieszkałe, 2-pokojowe mieszkanie położone na 4 (ostatnim) piętrze od strony południowej z przestronnym tarasem. Mieszkanie narożne, bardzo jasne, wykończone wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

419 000 zł50 m² 8 343,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem na cichym i spokojnym osiedlu w dzielnicy Gumieńce, co jest jego niewątpliwym atutem. Osiedle w zabudowie jednopiętrowej z wieloma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

440 000 zł64 m² 6 854,65 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Szczecina - Gumieńce. Niedaleko centrum handlowego, szkół i przedszkoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

505 000 zł77 m² 6 558,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ostatni dom dwupoziomowy położony w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Gumieńce o powierzchni 77 m2. Do każdego lokalu przynależą ogródek ok. 40 m2 oraz dwa miejsca parkingowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

629 000 zł84 m² 7 488,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

215 000 zł32 m² 6 801,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie godne polecenia z wielu względów, najważniejsze z nich to dogodny dojazd komunikacją miejską jak i prywatnymi środkami transportu, kolejną zaletą jest usytuowanie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić mieszkanie na wynajem w cichej i malowniczej części Gumieniec. Z opłat dodatkowo tylko 200zł woda +prąd. W całości mieścimy się z opłatami do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbakan

Gumieńce,Szczecin

1 800 zł50 m² 36,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu komfort apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym , położony budynku z 2011 r na terenie osiedla Barbakan na Gumieńcach. Teren osiedla zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

360 000 zł41 m² 8 678,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja do 30/09/2020 Zapraszam Państwa na prezentację mieszkania położonego na trzecim pietrze w apartamentowcu z 2017r. na kameralnym osiedlu w dzielnicy Gumieńce (okolice ch Ster).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gumieńce,Szczecin

342 700 zł49 m² 6 999,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Duże widne mieszkanie 2 - pokojowe na nowym osiedlu w apartamentowcu.Budynek czteropiętrowy z windą do poziomu hali garażowej. Osiedle zlokalizowane jest w pobliżu centrum handlowego Ster.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskich Marynarzy

Gumieńce,Szczecin

1 850 zł54 m² 34,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne i komfortowo urządzone mieszkanie. Salon z aneksem kuchennym. Duży przedpokój. Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest szeroki i słoneczny balkon. Łazienka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabskiego

Gumieńce,Szczecin

359 000 zł41 m² 8 827,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam na sprzedaż ładne pachnące nowością 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Lokal położony na parterze nowego budynku, na kameralnym osiedlu na pograniczu szczecińskich Gumieniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 na nowym osiedlu na Gumieńcach. Kuchnia kompletnie wyposażona i umeblowana. Salon równiez umeblowany. Sypialnia z łózkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Gumieńce,Szczecin

557 500 zł87 m² 6 399,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Duże Mieszkanie 4 - pokojowe z ogródkiem, na nowym osiedlu. W mieszkaniu duży salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras oraz 3 sypialnie, z których w jednej jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem! 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowa Cukrownia o powierzchni 45 m2, w którego skład wchodzą salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i ogródek. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gumieńce,Szczecin

286 000 zł41 m² 7 002,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Duża kawalerka z osobną kuchnią w apartamentowcu, na nowym osiedlu na parterze z ogródkiem. Na tym etapie istnieje możliwość przerobienia mieszkania na dwupokojowe, poprzez przeniesienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

465 000 zł74 m² 6 283,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta sprzedaży mieszkania W ofercie, rozkładowe, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie na Gumieńcach. Znajdujące się na III piętrze trzypiętrowego bloku. Powierzchnia 74m 2 , w której skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gumieńce,Szczecin

429 148 zł63 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Połącz spokój życia na Gumieńcach z szybkim dojazdem do centrum w kilka minut.! Proponujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na nowo powstającym, eleganckim osiedlu w Szczecinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierska

Gumieńce,Szczecin

379 000 zł42 m² 8 930,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania na ul. Kazimierskiej, w pełni wyposażonego w firmowe meble i wykończonego w wysokim standardzie. Na powierzchnię 42,44 m2 składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

258 000 zł38 m² 6 789,47 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż słoneczną kawalerkę gotową do zamieszkania, na osiedlu Reda. Nieruchomość mieści się na 6 piętrze w wysokim bloku z windą. Z mieszkania można podziwiać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Gumieńce,Szczecin

1 950 zł43 m² 45,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Reda,Szczecin

173 000 zł21 m² 8 061,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka (lokal użytkowy)mała zgrabna z aneksem kuchennym.Usytuowana na trzecim piętrze w nowym apartamentowcu z windą,z 2019r.Blok niski w dzielnicy Nowa Cukrownia. Lokal umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cukrowa

Gumieńce,Szczecin

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia bardzo ładną pachnącą świeżością kawalerkę położoną na nowopowstałym kameralnym osiedlu "harmonia Gumieńce". W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej, sklepy. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gumieńce,Szczecin

435 000 zł58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży 3-pokojowego nowoczesnego mieszkania położonego W szczecinie, dzielnicy gumieńce - osiedle nowa cukrownia. Mieszkanie Z 2016r. W niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

550 000 zł97 m² 5 666,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze niskiego bloku w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. Powierzchnia użytkowa to 97,06 m2, ogólna powierzchnia ok 120m2, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maciejewicza

Gumieńce,Szczecin

447 000 zł76 m² 5 912,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie 75,6 m2, na V piętrze położone w sąsiedztwie Uniwersytetu Sczecińskiego na Gumieńcach przy ul. Maciejewicza. Opis mieszkania: salon 22 m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

685 000 zł78 m² 8 831,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferuję do sprzedaży apartament na IV najwyższym piętrze budynku z cichobieżną, nowoczesną windą. Bardzo ciekawie i nietypowo zaaranżowany. W salonie połączonym z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe dostępne od ręki. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialni oraz łazienki. Czynsz do zarządcy budynku wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

590 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe o pow. 59 m 2 położone na czwartym piętrze. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Gumieńce. W bliskim sąsiedztwie przedszkole, sklepy, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reda

Reda,Szczecin

299 000 zł53 m² 5 644,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę dzielnicy Gumieńce. Na powierzchnię 52,97 mkw składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, balkon i komórka. Mieszkanie.