dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Pogodno

119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Pogodno,Szczecin

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - Osiedle Gardenia Oferuję do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2. piętrze w budynku z windą na osiedlu Gardenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pogodno,Szczecin

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego, zlokalizowanego w prestiżowej dzielnicy Pogodno. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze ocieplonego IV piętrowego niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Pogodno,Szczecin

814 990 zł88 m² 9 261,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w prestiżowej dzielnicy Szczecina - Pogodno. Mieszkanie ma 88m2 i znajduje się na 3 piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Cypriana Kamila Norwida

Pogodno,Szczecin

2 200 zł50 m² 43,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku z cegły, zlokalizowanego na Pogodnie. Na pow. 50 m2 składa się :salon, 2 sypialnie( lub sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Pogodno,Szczecin

410 000 zł35 m² 11 714,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 34 m2. Nieruchomość położona jest przy ul. Tadeusza Zawadzkiego, na popularnym osiedlu Zawadzkiego-Klonowica w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Pogodno,Szczecin

1 050 000 zł80 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 80 m z piwnicą po remoncie, miejsca parkingowe za bramą Szczecin Pogodno 1 150 000 zł Oferta sprzedaży przestronnego, jasnego, wyremontowanego mieszkania o powierzchni 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

650 000 zł78 m² 8 315,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na granicy Pogodna i Śródmieścia 4 pokojowe mieszkanie 78,17 m2 położone na III piętrze budynku IV piętrowym z cegły. Piechotą kilka minut do Jasnych Błoni, blisko komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walentynowicz

Pogodno,Szczecin

790 000 zł87 m² 9 080,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Twoje nowe mieszkanie dla Twojej rodziny. Czeka na Ciebie wysokiej jakości, optymalnie zaprojektowane 4-pokojowe mieszkanie z wieloma dodatkami. Położone w cichej dzielnicy mieszkalnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaleskiego

Pogodno,Szczecin

520 000 zł44 m² 11 685,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m , położone na 1. piętrze w prestiżowej dzielnicy Pogodno jednej z najbardziej cenionych lokalizacji do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowskiego

Pogodno,Szczecin

365 000 zł42 m² 8 690,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 m , położone na 2 piętrze w prestiżowej, zielonej okolicy Pogodno. Dodatkowo mały ogródek do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pogodno,Szczecin

435 000 zł47 m² 9 314,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na Pogodnie na parterze! Przytulne 2 pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z oknem, przedpokój -lokal w atrakcyjnej lokalizacji, blisko komunikacji miejskiej. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trentowskiego

Pogodno,Szczecin

460 000 zł71 m² 6 499,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Trentowskiego, w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina na Pogodnie: okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Pogodno,Szczecin

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 80 m z osobnym wejściem | balkon | ogród | miejsce parkingowe Na wynajem komfortowe, nowo wybudowane mieszkanie o powierzchni ok. 80 m , zajmujące całe piętro domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowskiego

Pogodno,Szczecin

360 000 zł42 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 m , położone na parterze w prestiżowej, zielonej okolicy Pogodno. Lokal z dużą ilością okien, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. 5 Lipca

Pogodno,Szczecin

779 000 zł41 m² 18 953,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (41,1m2) z balkonem (3 m2) znajdujące się na 1 piętrze, niskiego 4 piętrowego budynku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kingi

Pogodno,Szczecin

530 000 zł124 m² 4 284,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż piętro domu 2. rodzinnego! Nieruchomość położona w doskonałej destynacji Szczecina, na terenie dzielnicy Gumieńce, przy ulicy Kingi. Dookoła zabudowa niska, jednorodzinna, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krasickiego

Pogodno,Szczecin

1 290 000 zł127 m² 10 181,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1933

Wyjątkowa nieruchomość na Pogodnie piętro domu z duszą przy ul. Krasickiego w Szczecinie. Na sprzedaż klimatyczne, bezczynszowe piętro przedwojennego domu zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Styki

Pogodno,Szczecin

555 000 zł54 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na prezentację wygodnego, 3-pokojowego mieszkania w sercu Pogodna, przy ul. Jana Styki w Szczecinie. Mieszkanie po generalnym remoncie; położone na wysokim parterze budynku; gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Pogodno,Szczecin

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - klucze W biurze Oferta wynajęcia przytulnego mieszkania o powierzchni użytkowej ok. 34 m , położonego w spokojnej i zielonej dzielnicy Pogodno II (os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliny

Pogodno,Szczecin

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tytuł: wymarzone 65 m nowe agd, 65-calowy telewizor, zero wkładu własnego!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Pogodno,Szczecin

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem niezwykle komfortowe i jasne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w dzielnicy Pogodno. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze , a jego okna wychodzą zarówno na ulicę, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pogodno,Szczecin

385 000 zł42 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna tylko do 15.04.2026! UMÓW PREZENTACJĘ JUŻ DZIŚ POD NUMEREM: Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Pogodno,Szczecin

899 000 zł93 m² 9 635,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Gratka dla wielbicieli Pogodna i nowej zabudowy. Unikalne mieszkanie tylko dla wymagających Klientów o następujących parametrach: - 4 pokoje, a w tym II poziomy: i poziom: hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horeszków

Pogodno,Szczecin

580 000 zł53 m² 10 943,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 53 m - parter - ul. Horeszków Na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na parterze w bloku przy ul. Horeszków. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Pogodno,Szczecin

485 000 zł56 m² 8 660,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina Pogodno, przy ul. Żwirki i Wigury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pogodno,Szczecin

499 000 zł44 m² 11 320,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Rezerwacja do 28.02 Piękne 3 pokojowe mieszkanie na Pogodnie na sprzedaż! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w prestiżowej dzielnicy Pogodno. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Pogodno,Szczecin

489 000 zł48 m² 10 286,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż słoneczne i ciepłe 3 pokojowe Spółdzielcze Własnościowe mieszkanie, położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina - Pogodnie, w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

2 500 zł49 m² 50,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie do wynajmu mieszkanie o powierzchni 50 mkw - rozkładowe, położone na pierwszym piętrze w odremontowanej kamienicy. Rozkład: salon, wydzielony mały pokój, który może pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Pogodno,Szczecin

485 000 zł42 m² 11 547,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,3 m2. Lokalizacja: nieruchomość położona na II piętrze niskiego bloku w bardzo spokojnej i zielonej części Pogodna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Pogodno,Szczecin

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Szczecin - w sercu dzielnicy Pogodno. Budynek stanowi przykład kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Klonowica

Magnolia Park,Szczecin

2 200 zł38 m² 57,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 1 pokojowe (z wydzieloną częścią do spania), położone na 3 piętrze nowszego budynku (2008 rok) z windą, znajdującego się na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pogodno,Szczecin

529 900 zł58 m² 9 136,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

!rezerwacja! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Walentynowicz 8b w dzielnicy Pogodno w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w niskim, kameralnym budynku z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

699 000 zł75 m² 9 381,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 3 pokojowe (74,51m2) znajdujące się na 2 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beyzyma

Pogodno,Szczecin

2 900 zł81 m² 35,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81 m2 znajdujące się na 3 piętrze wyremontowanej kamienicy na Pogodnie przy ul. Ojca Beyzyma. Atuty nieruchomości: mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Pogodno,Szczecin

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta mieszkania na wynajem na osiedlu piano house. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z ogródkiem: -salon z aneksem kuchennym z wyjściem na ogródek -sypialnia z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kutrzeby

Pogodno,Szczecin

2 900 zł54 m² 53,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponuję mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem z Miejscem Postojowym! Na Pogodnie przy ulicy Kutrzeby (inwestycja calbud), zlokalizowanym obok Międzyosiedlowego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostworowskiego

Pogodno,Szczecin

399 000 zł39 m² 10 304,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni ~ 38,72 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Pogodno -> Szczecin, znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodkowica

Pogodno,Szczecin

1 900 zł46 m² 40,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 2 pokojowe mieszkanie, położone przy jednej z "zielonych", jednokierunkowych uliczek Pogodna Na powierzchnie mieszkania składa się: - duża umeblowana i wyposażona kuchnia.