dowolna

Mieszkania Szczecin Północ

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

749 000 zł66,52 m² 11 259,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego budynku z 2011 roku. Nieruchomość położona w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 840 zł42,44 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka, mieszczące się na Osiedlu Bocianie Gniazdo 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 935 zł42,05 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Bocianie Gniazdo 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 038 zł42,34 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

o nowych ogłoszeniach

419 000 zł38,50 m² 10 883,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 38,5mkw, położone na parterze w niskim bloku na granicy Drzetowa i Niebuszewa tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe i klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie położone na początku Warszewa W skład mieszkania wchodzi: -salon z wyjściem na balkon -kuchnia otwarta na salon z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe słoneczne mieszkanie od strony podwórka o powierzchni 36 m2 na 7 piętrze w wyremontowanym 10 piętrowym budynku przy ulicy Ofiar Oświęcimia. Nieruchomość po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł49,90 m² 10 501 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego, słonecznego mieszkania na wysokim parterze o pow. 49,9 mkw. w okolicy Szosy Polskiej. To doskonała propozycja dla seniora lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 960 zł44,36 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z kuchni, dwóch pokoi, łazienki i balkonu. Lokal mieści się na Osiedlu Pelikana w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 510 zł32,74 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 000 zł51,25 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

539 900 zł47,27 m² 11 421,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż własnościowe, komfortowo wykończone, urządzone i wyposażone, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1. piętrze bloku z windą - stan idealny! Mieszkanie świetnie zlokalizowane,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł49,90 m² 10 601,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania, które jest tanie w utrzymaniu, a jednocześnie oferuje nowoczesny standard? Prezentujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Przedmiotem oferty jest słoneczne mieszkanie dwupokojowe, położone na 5 piętrze w odnowionej kamienicy na ul. Naruszewicza. Kilka lat temu kamienica przeszła generalny remont, wymieniony dach,.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł67,40 m² 9 896,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców), 3. pokojowe mieszkanie (2. poziomy), usytuowane na 2. piętrze niskiego budynku z 2005 roku. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł68,32 m² 12 880,56 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedamy bezpośrednio mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,5m kw. na Os. Książąt Pomorskich. Budynek z 2006 r. 4-kondygnacyjny z windą zjeżdżającą do podziemnego garażowiska. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł69,12 m² 11 545,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jeśli poszukujesz mieszkania z ogródkiem, by cieszyć się wypoczynkiem na prywatnym tarasie juz tej wiosny, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł41,83 m² 13 746,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, elegancko wykończone mieszkanie położone w Szczecinie przy ul. Golisza. Lokal znajduje się na 4. piętrze pięciokondygnacyjnego budynku na kameralnym osiedlu i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł65,44 m² 12 530,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,44 m , położone na nowoczesnym osiedlu Park Ostrowska. To propozycja dla osób, które cenią funkcjonalną przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł50,50 m² 11 683,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Komfortowe 2-pokojowe mieszkania o powierzchni 50,5 m2 położone w północnej części Szczecina, przy ul. Duńskiej, w cenionej dzielnicy Warszewo. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł33,99 m² 12 327,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone - 1. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego bloku z 2021 roku. Nieruchomość położona w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wygodne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem znajdujące się na Niebuszewie tuż przy Parku Kasprowicza w oficynie kamienicy na pierwszym piętrze (cicho). Idealne dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

320 000 zł28,90 m² 11 072,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,9m2 położona w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Kadłubka na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie od kilkudziesięciu lat było nieustannie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł63,90 m² 10 641,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

To mieszkanie jest dla Ciebie, jeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz, a jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór kawy jaką wypijesz na balkonie, lub obserwowanie jak Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł49,71 m² 13 478,17 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na zamkniętym osiedlu "panoramika". Na powierzchnię 49,71 m2 składają się: salon z dużym stołem jadalnianym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-13

449 000 zł46,07 m² 9 746,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,07 m , położone w Szczecinie Niebuszewo, przy ul. Świętego Marcina. Lokal znajduje się na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,68 m² 10 877,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na drugim piętrze budynku dwupiętrowego oddanego do użytku w 2024 roku przy ul. Kimnesa w szczecinie (okolice Vendo Park) z widokiem na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

498 700 zł47,70 m² 10 454,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,40 m , położone w zadbanym budynku z 2012 roku. Mieszkanie słoneczne, znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł69,76 m² 11 324,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowa niższa cena! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 69,76 m , położone na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku z 2013 roku, zlokalizowane w północnej części Szczecin.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,65 m² 13 173,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem | 3 pokoje | Warszewo - prestiżowa lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic - Warszewo.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł57,36 m² 7 653,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność - klucze w biurze Mieszkanie na sprzedaż - Szczecin Niebuszewo, ul. Naruszewicza Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,36 m (dodatkowo piwnica ok. 6.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł54 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży wystawione mieszkanie dwu pokojowe, z jasną kuchnią, oddzielną łazienką i toaletą. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku wielorodzinnym. Blok położony.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł69,70 m² 11 190,82 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo ładnego trzypokojowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Szczecina Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na zamykanym szlabanem osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą i widokiem na Odrę idealne dla Ciebie! Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, klimat i świetną lokalizację? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45,19 m² 9 714,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament na Warszewie wyjątkowa inwestycja w Szczecinie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu w prestiżowej inwestycji na Warszewie, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł45 m² 12 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ponad 45 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Szczecina. Cena: 550 000 zł (w cenie działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł119 m² 36,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Top lokalizacja | 4 pokoje | 119 m | park kasprowicza Szukasz przestronnego, klimatycznego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia wyjątkowy, 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł60,92 m² 9 175,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Są mieszkania, które oglądasz i są takie, w których od razu widzisz siebie. To jedna z tych ofert. Przemyślany, pełny rozkład, osobna widna kuchnia, trzy niezależne pokoje, loggia od.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł89,11 m² 9 415,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie dwupoziomowe w niskim budynku wielorodzinnym przy ul. Łuczniczej w Szczecinie. Na powierzchnię użytkową 89,11 m2 składa się pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty wynajmu jest mieszkanie dwupokojowe na Niebuszewie w Szczecinie, w pobliżu Manhattanu. Na powierzchnię użytkową 47 m2 składa się pokój dzienny, pokój sypialny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł65,50 m² 8 229,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na parterze wysokiego bloku. Po uzyskaniu zgody oraz niezbędnej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł45,30 m² 12 339,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Mieszkanie w topowej lokalizacji na Warszewie, na kameralnym osiedlu budynków wielorodzinnych o niskiej, 2 piętrowej zabudowie. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł71,56 m² 11 319,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem usytuowane na parterze niskiego budynku z 2014 r. w dzielnicy Warszewo. Na powierzchnię mieszkania o pow. ok. 72m2.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł59,10 m² 9 796,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,10 m , położone na 1. piętrze budynku przy ul. Niemcewicza. Prawo własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł58 m² 9 810,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, jasne, gotowe do zamieszkania idealne dla rodziny, pary lub osób, które potrzebują przestrzeni i wygody życia w mieście. Przestrzeń, która daje możliwości Już od wejścia.