dowolna

Mieszkania Szczecin Prawobrzeże

219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

219 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Falskiego

Podjuchy,Szczecin

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na drugim piętrze w bloku z 2000r. przy samej Puszczy Bukowej. Mieszkanie z wysokimi skosami w kuchni i jednym pokoju. Powierzchnia całkowita 50m2 Powierzchnia uzytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akwarelowa

Bukowe,Szczecin

475 000 zł50 m² 9 501,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 50 m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego budynku na os. Bukowym w Szczecinie. Na powierzchnię nieruchomości składają się duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Zdroje,Szczecin

355 000 zł49 m² 7 230,14 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 49 m2 usytuowane na 4 piętrze wysokiego budynku w dzielnicy Zdroje w Szczecinie. Na powierzchnię nieruchomości składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciejowicka

Majowe,Szczecin

429 000 zł49 m² 8 719,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Majowym, po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia i nie wymagające żadnych nakładów. Urządzone bardzo gustownie i z klasą, z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Szczecin

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! Na sprzedaż świetne mieszkanie znajdujące się w centralnej części osiedla Słoneczne w wysokim budynku na 6 piętrze. Na metrażu 48,5 m2 znajdziemy dwa rozkładowe pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kostki Napierskiego

Słoneczne,Szczecin

499 000 zł76 m² 6 565,79 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas - tylko dla klientów gwarant nieruchomości! spółdzielczo własnościowe! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Słonecznym w wysokim budynku na 5-piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Podjuchy

Podjuchy,Szczecin

537 000 zł84 m² 6 431,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta zarezerwowana do 2022-06-30- umowa przedwstępna. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 83,5m2 na parterze w 1 piętrowej małej kamieniczce w otoczeniu domów jednorodzinnych na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

469 000 zł64 m² 7 313,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferuję na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie, położone przy spokojnej ulicy na osiedlu Słonecznym. Nieruchomość zlokalizowana z dala od zgiełku miasta, wokół bloku znajduje się dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

583 380 zł83 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Polecam na sprzedaż duże, funkcjonale mieszkanie na Osiedlu Słonecznym. W pobliżu dobrze rozwinięta infrastruktura miejska. Bardzo blisko do tramwaju miejskiego i linii autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Zdroje,Szczecin

1 700 zł49 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 49 m2 usytuowane na 4 piętrze wysokiego budynku w dzielnicy Zdroje w Szczecinie. Na powierzchnię nieruchomości składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzyńskiego

Majowe,Szczecin

360 000 zł53 m² 6 782,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Polecam mieszkanie dwu-pokojowe w niskim bloku wybudowanym w 1997 roku na os. Majowym. Mieszkanie usytuowane na piątym piętrze o pow. użytkowej 53,08 m2, składające się z: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kostki Napierskiego

Słoneczne,Szczecin

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie w standardzie do remontu, o metrażu użytkowym 53m2 na które składają się: - pokój - pokój - pokój - kuchnia - łazienka - wc - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Zdroje,Szczecin

640 000 zł68 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ofertą jest 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w dzielnicy Zdroje, przy Puszczy Bukowej! Usytuowane na 2 piętrze dwu piętrowego budynku z 2008 roku. Nieruchomość (67,74 mkw) składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Dąbie,Szczecin

529 000 zł59 m² 8 920,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bardzo przestronne, dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Dąbie, usytuowane na zamkniętym osiedlu przy ulicy Szybowcowej. Powierzchnia mieszkania wynosi 59,30m2, składa się na nią: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzywoń

Dąbie,Szczecin

610 000 zł93 m² 6 559,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż atrakcyjne trzypokojowe (pierwotnie 4) mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na 1. piętrze niskiej, odrestaurowanej kamienicy (odnowiona elewacja i nowy dach) w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

1 400 zł13 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczna 13m2 mikro kawalerka w samym Centrum Prawobrzeża- ul. Jasna zaledwie 7 minut spacerem od przystanku tramwajowego Turkusowa. Mieszkanie stanowi alternatywę pokoju na wynajem, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydla

Słoneczne,Szczecin

649 000 zł70 m² 9 297,99 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa Oferta! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, o powierzchni 69,7m2 w Szczecinie. Nieruchomość dzięki dużej ilości okien jest jasna oraz przestronna. Wykończona materiałami najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

514 000 zł63 m² 8 107,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie w znakomitej lokalizacji. W pobliżu Puszcza Bukowa, tereny dla ludzi aktywnych pragnących wypoczynku na łonie natury. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Majowe,Szczecin

529 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie (60m2) znajdujące się na osiedlu Majowym przy ulicy Iwaszkiewicza. Mieszkanie jest po remoncie i nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seledynowa

Bukowe,Szczecin

554 000 zł64 m² 8 656,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

**bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** jest to spółdzielcze prawo własnościowe do lokalu co umożliwia zakup mieszkania przez obcokrajowców Przedmiotem oferty Jest 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lniana

Słoneczne,Szczecin

619 000 zł76 m² 8 144,74 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem (6 m2) oraz piwnicą (2 m2). Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze 12 piętrowego wieżowca. Budynek wyposażony w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Sieradzka

Podjuchy,Szczecin

519 000 zł71 m² 7 309,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Mieszkanie Własnościowe z kw. Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3-pokojowe (71 m2) z osobną kuchnią i balkonem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Falskiego

Podjuchy,Szczecin

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

**bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2- pokojowe (50m2) z balkonem. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze 2- piętrowego budynku, który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kasztanowe

Kasztanowe,Szczecin

350 000 zł50 m² 7 046,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja Jeśli poszukujesz zadbanego mieszkania z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu zieleni, to oferta właśnie dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie 2/3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bukowe,Szczecin

419 000 zł67 m² 6 272,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! Na sprzedaż trzy duże i przestronne pokoje w wieżowcu na VI piętrze przy ul. Pomarańczowej - osiedle Bukowe-Klęskowo. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

580 000 zł77 m² 7 532,47 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszarowa

Dąbie,Szczecin

299 000 zł46 m² 6 430,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku na czwartym piętrze. Idealna oferta pod inwestycję. Mieszkanie do remontu. Doskonałe położenie, łatwy dojazd do centrum miasta i do parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Majowe

Majowe,Szczecin

449 000 zł64 m² 7 048 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty jest przestronne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe (z możliwością utworzenia 4 pokoju). Mieszkanie położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kostki Napierskiego

Słoneczne,Szczecin

519 000 zł76 m² 6 811,02 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Polecam duże mieszkanie 4 pokojowe os. Słoneczne. Usytuowane w wieżowcu na 11 piętrze z 12. Na osiedlu place zabaw, orlik, boiska, mnóstwo miejsca na osiedlowe, liczne miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Dąbie,Szczecin

2 500 zł46 m² 54,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w niskim budynku w Dąbiu. W sąsiedztwie duży wybór sklepów, punktów usługowych, ponadto tereny zielone, które sprzyjają letnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zdroje

Zdroje,Szczecin

494 000 zł63 m² 7 841,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** jest to spółdzielcze prawo własnościowe do lokalu co umożliwia zakup mieszkania przez obcokrajowców Przedmiotem oferty Jest świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

464 000 zł59 m² 7 811,45 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 59,4m2, w skład którego wchodzą dwie sypialnie, kuchnia, salon , łazienka i wc. Mieszkanie rozkładowe, z ekspozycją okien na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kostki Napierskiego

Słoneczne,Szczecin

465 000 zł53 m² 8 773,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

**bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu** Przedmiotem oferty jest mieszkanie spółdzielczo-własnościowe, 3-pokojowe (53 m2) z osobną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łubinowa

Słoneczne,Szczecin

419 000 zł60 m² 7 210,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,5m2 z oddzielną kuchnią i osobnym wc, oraz balkonem (ok. 4,7 m2). Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bukowe

Bukowe,Szczecin

445 000 zł63 m² 7 030,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż jasne, duże mieszkanie usytuowane w cichej części osiedla Bukowego. Mieszkanie zlokalizowane na III piętrze niskiego bloku, blok ocieplony. Obecnie mieszkanie 2-pokojowe (kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zdroje

Zdroje,Szczecin

399 000 zł42 m² 9 520,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż mieszkanie dwupokojowe W dzielnicy zdroje, na osiedlu przy jeziorze szmaragdowym nieruchomość O powierzchni 41,91 M 2 : salon Z kuchnią sypilania łazienka przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązowa

Bukowe,Szczecin

380 000 zł49 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok 49,5 m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego budynku na os. Bukowym w Szczecinie. Mieszkanie w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciejowicka

Majowe,Szczecin

439 000 zł52 m² 8 374,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe duże rozkładowe mieszkanie na oś. Majowym po świeżo ukończonym remoncie kapitalnym Zachęcam do zapoznania się z rozkładowym i ustawnym dużym mieszkaniem 2 pokojowym na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bukowe

Bukowe,Szczecin

445 000 zł63 m² 7 030,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż jasne, duże mieszkanie usytuowane w cichej części osiedla Bukowego. Mieszkanie zlokalizowane na III piętrze niskiego bloku, blok ocieplony. Mieszkanie było 3 pokojowe ale połączono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piechoty

Zdroje,Szczecin

462 000 zł53 m² 8 721,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, położone na 2 piętrze niskiego bloku z "wielkiej płyty" w dzielnicy Zdroje. Mieszkanie przeszło kapitalny remont, również instalacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Akwarelowa

Bukowe,Szczecin

660 000 zł73 m² 9 080,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3