dowolna

Mieszkania Szczecin Prawobrzeże

219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

219 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seledynowa

Zdroje,Szczecin

378 000 zł63 m² 5 962,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

jedna z najlepszych lokalizacji w Zdrojach(lub jak niektórzy bardzo przywiązani do nazwy osiedli- bukowe) ul.Seledynowa.Kameralne ,ciepłe ,jasne mieszkanie. Wystawa okien pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Srebrna

Żydowce,Szczecin

1 250 zł45 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w niskim przedwojennym budynku z cegły. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Opłaty - najem 1.250 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Metalowa

Podjuchy,Szczecin

355 000 zł53 m² 6 698,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem od strony wschodniej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (pow. 15, 11 i 9 m2), kuchni (7), łazienki (3), osobnego wc oraz korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

350 000 zł50 m² 7 070,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Tylko U nas! Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej części os. Bukowego. Lokal znajduję się na trzecim piętrze niskiego bloku z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różowa

Bukowe,Szczecin

375 000 zł63 m² 5 942,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w najbardziej pożądanej części Prawobrzeża - na os. Bukowym. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarego

Podjuchy,Szczecin

1 100 zł30 m² 36,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona w Podjuchach przy ul. Floriana Szarego (przy pętli autobusowej). Mieszkanie w dobrym standardzie, wyposażone i umeblowane. Na podłodze w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Beżowa

Prawobrzeże,Szczecin

565 000 zł98 m² 5 794,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Bukowe-Klęskowo 97,5m2 - 4 pokoje 565000zł Mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z cegły przy ul. Beżowej w Szczecinie. Budynek wybudowany w roku 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bukowe

Bukowe,Szczecin

565 000 zł92 m² 6 174,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone (najlepsza część os. Bukowego), okolica cicha i spokojna, bardzo duża przestrzeń między budynkami, bardzo duża dostępność miejsc parkingowych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

479 000 zł65 m² 7 324,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Polecam na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji. Centrum osiedla, wszędzie blisko, w pobliżu sklepy, szkoła, komunikacja miejska. Nieopodal tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dąbie

Dąbie,Szczecin

349 000 zł58 m² 6 059,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Dąbie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 57,6m2 składają się: - 25m2 salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zdroje

Zdroje,Szczecin

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży komfortowego trzypokojowego mieszkania, o powierzchni użytkowej 63m2 z balkonem, piwnicą I windą. Nieruchomość położona na vip. Ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

415 000 zł50 m² 8 383,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta bezpośrednia, prowizję W całości pokrywa sprzedający! lokalizacja Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej części os. Bukowego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mączna

Zdroje,Szczecin

339 000 zł53 m² 6 399,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe na prawobrzeżu w Zdrojach. Lokal znajduje się na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 52,97 m2 , a w jej skład wchodzą: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomarańczowa

Bukowe,Szczecin

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż! Nieruchomość z pięknym, zielonym widokiem rozpościerającym się na Puszczę Bukową oraz Park Leśny Klęskowo. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prawobrzeże

Prawobrzeże,Szczecin

574 000 zł68 m² 8 492,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie atrakcyjnie położone w nowoczesnym budynku z windą, budynek bez barier architektonicznych. Lokal bardzo słoneczny, przestronny, o wysokim standardzie wykończenia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyszłości

Płonia,Szczecin

395 000 zł64 m² 6 214,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję rozkładowe 3 pokoje z balkonem w niskim bloku na prawobrzeżu w Płoni. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 63,56 m2 , a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dąbie

Prawobrzeże,Szczecin

417 344 zł60 m² 6 941,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w cichej okolicy osiedla Dąbie. Budynek 4 piętrowy z windą. Nieruchomość świetnie skomunikowana z centrum. Okolica spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dąbie

Prawobrzeże,Szczecin

417 820 zł64 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Beżowa

Prawobrzeże,Szczecin

565 000 zł98 m² 5 794,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferuję wyjątkowe 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie nieopodal puszczy bukowej. Mieszkanie położone na 4 piętrze niskiego budynku. Polecam ze względu na dogodną lokalizację blisko terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dąbie

Prawobrzeże,Szczecin

256 156 zł38 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lniana

Słoneczne,Szczecin

329 000 zł48 m² 6 783,51 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,50 m2. Mieszkanie rozkładowe. Kuchnia po remoncie, w 2019r. została wykonana zabudowa pod wymiar wraz ze sprzętem agd (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bukowe

Bukowe,Szczecin

629 000 zł101 m² 6 254,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż superatrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 100,56 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze niskiego budynku IV piętrowego. Poziomy bez skosów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Falskiego

Podjuchy,Szczecin

290 000 zł41 m² 7 085,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferuję ładne 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok 50 m2 z balkonem na IV piętrze w niskim bloku z cegły w Podjuchach w Szczecinie. Lokal składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarego

Podjuchy,Szczecin

1 100 zł30 m² 36,56 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomarańczowa

Bukowe,Szczecin

479 000 zł65 m² 7 339,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Polecam 3-pokojowe, przestronne mieszkanie położone na 4 (przedostatnim) piętrze niskiego bloku przy ul. Pomarańczowej. Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych, składa się ona z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Prawobrzeże,Szczecin

267 313 zł31 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta specjalna! Apartament w odrestaurowanej kamienicy przy zbiegów ulic Alei Wojska Polskiego oraz Jagiellońskiej - top lokalizacja Szczecina. Kamienica wyrasta na nową wizytówkę miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romantyczna

Nad Rudzianką,Szczecin

1 500 zł54 m² 27,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane do 5 maja 2021 roku. Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Romantycznej w nowym budynku z 2001 roku. Mieszkanie położone na 1 piętrze, z balkonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Zdroje,Szczecin

368 000 zł49 m² 7 494,91 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta! Gorąco polecamy piękne 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone tuż przy rondzie Ułanów Podolskich na osiedlu Zdroje - prawobrzeże Szczecina, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

399 000 zł63 m² 6 323,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie atrakcyjnie położone, okolica bardzo cicha i spokojna, wokół dużo zieleni. W pobliżu szkoła, przedszkole oraz sklepy, bardzo dobra komunikacja do centrum miasta. Lokal bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Majowe,Szczecin

439 000 zł54 m² 8 175,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko u nas, tylko dla klientów Gwarant Nieruchomości! Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w niskim budynku z cegły na osiedlu Majowym. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarego

Podjuchy,Szczecin

250 000 zł43 m² 5 845,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze niskiego bloku w Podjuchach. Powierzchnia wynosi 42,77 m2 i składa się na nią: - salon z wyjściem na balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagienna

Zdroje,Szczecin

399 000 zł68 m² 5 904,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Lokal o łącznej powierzchni 57,78m2, położony przy bocznej, cichej i spokojnej ulicy, na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy, w dzielnicy Zdroje prawobrzeże. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tarpanowa

Kijewo,Szczecin

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka - 34 m2, na 3 piętrze czteropiętrowego budynku, odświeżona po ostatnim najmie, w cichej i spokojnej dzielnicy Kijewo w prawobrzeżnej części Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dąbie

Prawobrzeże,Szczecin

256 156 zł38 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowe osiedle w Szczecinie-Dąbiu. W ramach osiedla powstają 3 budynki 4-kondygnacyjne o zróżnicowanych powierzchniach mieszkalnych. Pierwszy etap inwestycji obejmuje budowę 53 mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bagienna

Zdroje,Szczecin

389 000 zł58 m² 6 706,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Oferuję na sprzedaż ładne 3-pokojowe mieszkanie w Zdrojach, znajdujące się na drugim piętrze w kamienicy. Na 58 m2 mieszkania składają się: - 3 przestronne pokoje, - kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzyńskiego

Majowe,Szczecin

338 000 zł57 m² 5 888,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

W ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w budynku z cegły na os Majowym. Mieszkanie składa się z Dużego salonu (ok 21 m2) , ściany wygładzone i pomalowane. Wyjście na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszarowa

Dąbie,Szczecin

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż 3-pokojowe zadbane, funkcjonalne i ustawne mieszkanie (57,6 m2) w Szczecin-Dąbiu przy ul. Koszarowej. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze (budynek bez windy) - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seledynowa

Bukowe,Szczecin

489 700 zł63 m² 7 723,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Bukowym. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w niskim bloku z "wielkiej płyty". Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seledynowa

Bukowe,Szczecin

359 000 zł63 m² 5 662,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie składające się z: - 3 rozkładowych pokoi - korytarza - kuchni z oknem - łazienki z oknem - wc - balkonu Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Bukowym, położony jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Bukowe,Szczecin

489 700 zł63 m² 7 723,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie w znakomitej lokalizacji. W pobliżu Puszcza Bukowa, tereny dla ludzi aktywnych pragnących wypoczynku na łonie natury. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bukowe

Bukowe,Szczecin

565 000 zł92 m² 6 174,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000