dowolna

Mieszkania Szczecin Prawobrzeże

219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

219 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomarańczowa

Bukowe,Szczecin

469 000 zł49 m² 9 493,93 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,4m , położone w Szczecinie na osiedlu Bukowym, przy ul. Pomarańczowej, na 7 piętrze budynku. Układ mieszkania: - salon - sypialnia - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zdroje,Szczecin

520 000 zł64 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczecin Zdroje, mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, sprzedaż. Prezentujemy eleganckie mieszkanie w zielonej części prawobrzeżnego Szczecina. Mieszkanie jest świetnie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Nad Rudzianką,Szczecin

925 000 zł73 m² 12 671,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie Nad Rudzianką w ocieplonym budynku z 2003r - spółdzielcze własnościowe prawo z założoną księgą wieczystą Mieszkanie dwupoziomowe , trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Miechowska

Podjuchy,Szczecin

665 000 zł111 m² 7 494,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 111,13 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim, kameralnym budynku przy ul. Miechowskiej w dzielnicy Podjuchy. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązowa

Bukowe,Szczecin

515 000 zł56 m² 9 212,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie, położone na wyższym parterze, niskiego budynku z 1998 roku. Budynek jest usytuowany wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku. obok plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydla

Słoneczne,Szczecin

543 000 zł49 m² 10 991,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bukowe,Szczecin

438 000 zł49 m² 8 938,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności: spółdzielcze własnościowe Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (49 m2) z osobną kuchnią oraz piwnica (ok. 6 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Dąbie,Szczecin

799 000 zł112 m² 7 116,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

*rezerwacja* Mieszkanie bezczynszowe w poniemieckiej willi z ogrodem. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 112,28 m , zlokalizowane w klimatycznej, poniemieckiej willi na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Abrahama

Płonia,Szczecin

449 000 zł73 m² 6 128,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż Własnościowe 4 pokojowe mieszkanie o pow.73,27m2 z balkonem na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku w dzielnicy Szczecin Płonia. Mieszkanie jest rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Metalowa

Podjuchy,Szczecin

518 000 zł53 m² 9 829,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania Twoje nowe, stylowe M w zielonym sercu Podjuch! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od zaraz, bez konieczności robienia remontu? To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Szczecin

Podjuchy,Szczecin

665 000 zł111 m² 5 983,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej dzielnicy. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze niskiego budynku, jego powierzchnia wynosi 111,13 m . W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Majowe,Szczecin

529 000 zł50 m² 10 631 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż słoneczne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie w znakomitej lokalizacji. W pobliżu komunikacja miejska, centra handlowe, szkoły, przedszkola i obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miechowska

Podjuchy,Szczecin

665 000 zł111 m² 5 983,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie | 111 m | spokojna okolica | Podjuchy Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 111,13 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kostki Napierskiego

Słoneczne,Szczecin

649 000 zł63 m² 10 236,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4 pokoje | 63,4 m | balkon + piwnica 10 m | 1. piętro Szczecin os. Słoneczne, ul. Aleksandra Kostki Napierskiego Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 63,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Słoneczne,Szczecin

388 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Prezentowana oferta to 2 pokoje o pow. 48.5M2 do remontu w bardzo dobrej lokalizacji 2 rozkładowe pokoje z osobną kuchnią do własnej aranżacji łazienka plus osobne WC duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Dąbie,Szczecin

700 000 zł101 m² 6 913,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Parter poniemieckiej willi o powierzchni całkowitej 101,25 m2, 4 pokoje, oddzielna kuchnia i łazienka, po kapitalnym remoncie położony w Dąbiu w Szczecinie. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Żydowce,Szczecin

539 000 zł45 m² 12 004,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż odświeżone mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w dzielnicy Żydowce. Mieszkanie własnościowe po częściowym remoncie, o powierzchni 44.9 m2. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Zdroje,Szczecin

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę po generalnym remoncie znajdującą się w Zdrojach przy ul.Batalionów Chłopskich. Lokal składa się salonu,aneksu kuchennego oraz łazienki.Lokal wyposażony w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Dąbie,Szczecin

500 000 zł65 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do drobnego remontu/odświeżenia położone w sercu cichym Dąbia. Na powierzchnię mieszkania 65m2 składają się trzy pokoje w tym przestronny salon. Ogrzewanie z pieca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Podjuchy,Szczecin

665 000 zł111 m² 5 983,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 111,13 m2, położone na pierwszym piętrze w niskim, kameralnym budynku w dzielnicy Podjuchy. Lokal posiada bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miechowska

Podjuchy,Szczecin

665 000 zł111 m² 5 990,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 111,13 m2 na 1 piętrze w niskim bloku z cegły w dzielnicy Podjuchy. Lokal przeszedł generalny remont w lutym 2026r. Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Słoneczne,Szczecin

409 000 zł48 m² 8 432,99 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyposażone mieszkanie z panoramą Prawobrzeża: - ul. Rydla (os. Słoneczne) - 2 pokoje, 49,50m2 - balkon, piwnica - piętro 7/12 - własnościowe prawo do lokalu - wieżowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Majowe,Szczecin

575 000 zł63 m² 9 111,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 rozkładowe pokoje, w salonie balkon /od strony zachodniej/, duża przestronna kuchnia-wyposażona i umeblowana, łazienka z wanną, wc i duży, przestronny korytarz zabudowany szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzywoń

Dąbie,Szczecin

2 200 zł35 m² 62,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, świeżo po remoncie 2 pokoje w Dąbiu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z toaletą i przedpokoju. Duży pokój przejściowy - z niego wchodzimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Majowe,Szczecin

575 000 zł63 m² 9 111,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,11 m , położone na zielonym i dobrze skomunikowanym osiedlu Majowym w Szczecinie. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słoneczne,Szczecin

295 000 zł31 m² 9 516,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja Szczecin Osiedle Słoneczne, ul. Rydla, kawalerka z balkonem i odrębną kuchnią, sprzedaż. Dzień otwarty 27 marca g 17-18 Prosze o wczesniejsze zgłoszenie. Świetna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Dąbie,Szczecin

2 000 zł21 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blue Real Estate prezentuje wyremontowaną nieruchomość na wynajem, zlokalizowaną przy ulicy Pomorskiej w dzielnicy Dąbie. Mieszkanie usytuowane na I piętrze niskiego bloku z lat 80. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzyńskiego

Majowe,Szczecin

330 000 zł33 m² 9 960,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczecin Majowe | doskonała lokalizacja Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 33,13 m , położony na parterze czteropiętrowego bloku. Lokal obecnie przystosowany do potrzeb kancelarii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fioletowa

Bukowe,Szczecin

499 000 zł50 m² 10 080,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,5 m2 usytuowane na 1 piętrze zadbanego budynku na os. Bukowym w Szczecinie. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Dąbie,Szczecin

499 000 zł36 m² 13 720,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - klucze W biurze Oferta sprzedaży nowego, komfortowego mieszkania położonego w Szczecinie - dzielnica Dąbie. Mieszkanie znajduje się na I piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Płonia,Szczecin

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Gwarant Nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 2. piętrze ocieplonego, czteropiętrowego budynku z cegły i pustaka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młodzieży Polskiej

Zdroje,Szczecin

289 900 zł31 m² 9 412,34 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,8 m , zlokalizowana na osiedlu Zdroje. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze wysokiego bloku z windą z lat 80. Mieszkanie do remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Bukowe,Szczecin

565 000 zł64 m² 8 855,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokoje | 63,8 m | os. Bukowe | cegła 1998 r. | duży balkon z widokiem na zieleń Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szybowcowa

Dąbie,Szczecin

670 000 zł56 m² 12 072,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Szczecin Dąbie Lokalizacja: szczecin Dąbie, osiedle zamknięte Powierzchnia: 55,5 m Cena: 670 000 zł Liczba pokoi: 2 Rok budowy: 2011 Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszarowa

Dąbie,Szczecin

399 000 zł46 m² 8 580,65 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

-rezerwacja- право кооперативної власності на приміщення. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Majowe,Szczecin

575 000 zł63 m² 9 111,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 63.11 m , usytuowane na trzecim piętrze bloku z 1986 roku, w dzielnicy Majowe. Skład nieruchomości: salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Majowe,Szczecin

630 000 zł71 m² 8 835,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 4 pokojowego, zlokalizowanego na oś. Majowe Mieszkanie położone jest na 3 piętrze ocieplonego niskiego bloku z 1980 roku. Na powierzchnię około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dąbie,Szczecin

625 000 zł53 m² 11 792,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cena mieszkania: 625 000 zł Miejsce parkingowe Czynsz administracyjny: ok. 500 zł Piętro: 3 z windą Rok budowy: 2025 Stan: deweloperski Forma własności: pełna własność opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łubinowa

Słoneczne,Szczecin

3 000 zł54 m² 55,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia apartament z dwoma balkonami zlokalizowany w nowo wybudowanym budynku z windą (oddany w styczniu 2020r.) przez Neptun Developer na osiedlu Słonecznym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bukowe,Szczecin

874 000 zł64 m² 13 565,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja do 04.04.2026. Na sprzedaż absolutna perełka na Prawobrzeżu: - ul. Nastrojowa (bukowe Klęskowo) - 3 pokoje, 64,43 m2 - garaż podziemny i komórka lokatorska - piętro 4/4, winda - blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łubinowa

Majowe,Szczecin

499 000 zł50 m² 10 080,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy położone przy ulicy Łubinowej na osiedlu Majowym. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 49,50m , usytuowane na 2. piętrze niskiego.