dowolna

Mieszkania na sprzedaż Szczecin - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 730 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 730 ogłoszeń

615 000 zł64 m² 9 609,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w spokojnej części ścisłego centrum Szczecina, przy ul. Jagiellońskiej. Lokal znajduje się na trzecim piętrze i dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 495 000 zł81 m² 18 456,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament premium Na sprzedaż unikatowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 81 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych części Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

593 491 zł47,67 m² 12 449,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty w najlepszej możliwej lokalizacji w Szczecinie Nad Odrą na nowo budowanym osiedlu. Budynki położone będą w pobliżu Odry i Kanału Zielonego. Budowa osiedla podzielona na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł80 m² 31 250 zł/m²

 

Piętro:26/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 3 pokoje, hanza Tower 26 piętro Wyjątkowy apartament o powierzchni 79,94 m2 w Hanza Tower w samym centrum Szczecina. Mieszkanie w nowoczesnym budynku, stworzonym dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

500 000 zł42,85 m² 11 668,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Szukasz dla siebie mieszkania z balkonem, widokiem na las a dodatkowo nie chcesz martwić się o miejsce postojowe? Zdroje, ulica Grabowa. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 450 000 zł68,48 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta premium. Widok z dużego tarasu zapiera dech w piersiach o każdej porze dnia i nocy. Wyjątkowy apartament o powierzchni 68 m z 2 miejscami parkingowymi i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł91,93 m² 10 333,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Apartament dwupoziomowy 92 m w sąsiedztwie Parku Kasprowicza komfort i prestiż w jednym Wyjątkowa nieruchomość położona przy ul. Wojska Polskiego w Szczecinie, tuż obok zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł32,20 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronna kawalerka w Bezrzeczu. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu liczne sklepy, usługi, gastronomia. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 450 zł33,85 m² 12 302,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

660 000 zł35,30 m² 18 696,88 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kama Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 35,3 m , usytuowane na czwartym piętrze w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł43,10 m² 11 368,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferta sprzedaży słonecznego i bardzo ciepłego dwupokojowego mieszkania z dużym balkonem i oddzielną kuchnią o powierzchni 43,1 m 2 zlokalizowanego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana do 15.05.2026 r. Mieszkanie w Szczecinie (dąbiu) na 1 piętrze Cena 399.000 zł 8 300 zł/m2 Lokalizacja Szczecin (Dąbie) ul. Słupska Opis Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

348 000 zł32 m² 10 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szukasz wygody dla siebie czy dla swojego Najemcy? Jest tu wszystko czego potrzeba młodym ludziom. Z przyjemnością przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł46,20 m² 10 367,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedania mieszkanie na drugim piętrze budynku z roku 2005 przy ul. Polickiej w Szczecinie. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 46,2, całkowitej około 70m2.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł59,70 m² 7 855,95 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią Szczecin, ul. Witkiewicza Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m , położone na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł49,80 m² 10 943,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w Szczecinie, w popularnej dzielnicy Gumieńce, przy ul. Hrubieszowskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,8 m obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł86,60 m² 10 046,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 86,6 m , położone na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku z 2009 roku. Nieruchomość jest gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł50,53 m² 6 807,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy Bolesława Krzywoustego. Bliska odległość do placu Kościuszki zapewnia doskonały dojazd w każde miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52,60 m² 7 585,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52.6 m , usytuowane na parterze budynku z 1967 znajdującego się w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie. Skład nieruchomości: - salon - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł48 m² 11 666 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41 m . Układ i standard: mieszkanie zostało obecnie zaaranżowane jako przestronna, otwarta strefa dzienna,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł89,60 m² 6 473,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***** topowa lokalizacja *** W samym sercu miasta ********** Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 89,6m2 położone na IV.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł42,07 m² 8 913,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Duża kawalerka | możliwość 2 pokoi | balkon | niski blok | żelechowa Tylko w Plus Nieruchomości! Na sprzedaż przestronna, słoneczna kawalerka z możliwością aranżacji 2 pokoi, położona.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł58,39 m² 8 871,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m , położone w świetnie skomunikowanej części miasta (dzielnica Niebuszewo). Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 900 zł42,30 m² 11 108,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Blue Real Estate z dumą przedstawia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,3 m2, zlokalizowane na parterze nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej zaprojektowanej z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł14,24 m² 15 168,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka przy samym parku, w rewelacyjnej lokalizacji w centrum Szczecina, usytuowaną na parterze odnowionej i ocieplonej kamienicy. Mieszkanie jest świeżo po remoncie wykonanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 795 500 zł114,57 m² 15 671,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prestiżowe osiedle Warszewo w bliskiej okolicy Puszczy Wkrzańskiej, świetnie przystosowane dla mieszkańców. Usytuowane przy Parku sportowo rekreacyjnym (ścieżki rowerowo-spacerowe, zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,40 m² 8 659,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Twój nowy, rodzinny azyl na osiedlu Bukowe wejdź i po prostu zamieszkaj!szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak w domu, bez stresu i kosztów związanych.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł35 m² 9 828,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Funkcjonalne mieszkanie z balkonem i potencjałem na 2 pokoje | 35 m | ul. Rugiańska, os. Drzetowo Szczecin Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni ok. 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł81,70 m² 10 758,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,7 m , położone na 1. piętrze nowoczesnej zabudowy wielorodzinnej z 2017 roku, w Mierzynie przy ul. Zacisznej 30. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62,40 m² 13 605,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Unikalne, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Szczecin Dąbie Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie przestrzeń domu z wygodą mieszkania w bloku? Komfortowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł73,43 m² 7 081,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy usytuowanej w ścisłym Centrum miasta. Na powierzchnię nieruchomości 73,43 m2 składają się : -przestronny salon 24,59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł48,23 m² 9 952,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowo powstałego lokalu mieszkalnego. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy nieopodal Urzędu Miejskiego, na czwartym piętrze. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł73,37 m² 9 527,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji! Do sprzedaży rzadko spotykane na szczecińskim rynku 2-pokojowe przestronne mieszkanie, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł47,65 m² 9 842,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze niskiego ocieplonego bloku na Zakolu. Mieszkanie o powierzchni 47,65 m2. Składa się z przestronnego salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 900 zł37,45 m² 12 787,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,45 m , położone na 1. piętrze w inwestycji Aura Warszewo w Szczecinie. Gotowe do odbioru od ręki, w budynku już oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł68,58 m² 13 852,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 109 m , położone w spokojnej części Szczecina Kijewie, przy ul. Foczej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł60,14 m² 7 050,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przestronne mieszkanie o powierzchni 60,14 m położone na 2 piętrze. Nieruchomość daje wiele możliwości aranżacyjnych i sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł71,14 m² 7 717,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w kameralnym domu ul. Witosa, szczecin Na sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 71,14.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł28,90 m² 11 072,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,9m2 położona w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Kadłubka na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie było wynajmowane, obecnie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł28,80 m² 14 861 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji Warszewo. W okolicy lasu i pięknie zagospodarowanych terenów rekreacyjnych Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł59 m² 9 576,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij