dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Świerczewo

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Santocka

Świerczewo,Szczecin

134 000 zł37 m² 3 657,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o pow. 36,64 m2 , w doskonałej lokalizacji do zamieszkania lub pod wynajem przy ul. Santockiej. Wejście do mieszkania jest ze wspólnego balkonu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Świerczewo

Świerczewo,Szczecin

234 000 zł60 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Świerczewo. Na powierzchnię ok. 60 m2 składają się: 3 ustawne pokoje, z czego jeden jest z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Świerczewo,Szczecin

199 000 zł45 m² 4 458,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Uwaga! 2 - pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji o metrażu 44,63 m2, na które składają się, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz korytarz. W salonie 26m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Santocka

Świerczewo,Szczecin

217 000 zł70 m² 3 051,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe na II piętrze galeriowca w zielonej okolicy dzielnicy Świerczewo. Dwupiętrowy blok mieszkalny, wybudowany w 1930 roku. W całym budynku dokonano wymiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Santocka

Świerczewo,Szczecin

219 000 zł71 m² 3 084,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Budynek ocieplony, galeriowiec, po remoncie dachu i odświeżeniu klatki schodowej. Dogodna lokalizacja również pod wynajem. Obok przystanek autobusowy i tramwajowy. Blisko sklepy, świetny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliny

Świerczewo,Szczecin

165 000 zł44 m² 3 775,74 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokojowe mieszkanie na os. usytuowane na 6 piętrze wieżowca typu Leningrad zlokalizowanego w atrakcyjnej części Świerczewa. Mieszkanie nabyte w drodze spadku w stanie do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliny

Kaliny,Szczecin

255 000 zł60 m² 4 214,88 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Kaliny. Jest to mieszkanie 3 pokojowe w pełni rozkładowe z widną i urządzoną kuchnią, balkonem oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Świerczewo

Świerczewo,Szczecin

224 000 zł58 m² 3 848,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3-pokojowe, położone na czwartym piętrze niskiego budynku na Świerczewie. Lokal ma powierzchnię 58,20 m2 i składa się z trzech rozkładowych pokoi (z największego wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Santocka

Kaliny,Szczecin

239 000 zł60 m² 4 010,07 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, o pow: 59,60m2, na 4 piętrze, na osiedlu Kaliny. Salon ok. 20m2 , z wejściem do sypialni ok. 12m2 ( z sypialni wyjście na balkon ), pokój dziecięcy ok. 12m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Świerczewo

Świerczewo,Szczecin

219 000 zł70 m² 3 108,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 2 piętrze w niskim bloku o powierzchni 70,45 m2 na powierzchnie którego składa się pokój dzienny, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie do odświeżenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Świerczewo,Szczecin

4 000 zł115 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, wygodne i jasne mieszkanie w apartamentowcu z 2010 roku w cichym miejscu z dobrym dojazdem do Centrum. Na 115 m2 powierzchni mieszkalnej bez skosów, słoneczny taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ku Słońcu

Świerczewo,Szczecin

348 000 zł58 m² 6 010,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu dwupokojowy apartament w budynku Modehpolmo z 2008 r. w dzielnicy Świerczewo. Lokalizacja bardzo dobra pod kątem obiektów użyteczności publicznej oraz środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Mikołajczyka

Świerczewo,Szczecin

107 000 zł20 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Kawalerka o powierzchni 20m2 na parterze w 3 piętrowym bloku z cegły z 1964r na Os. Zachęta na Świerczewie. Lokal jest w stanie do odświeżenia i składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Świerczewo

Świerczewo,Szczecin

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w dzielnicy Świerczewo, na parterze budynku 4 pietrowego.Na powierzchnię 40m2, składają się 2 pokoje o powierzchniach odpowiednio ok. 25m2 i ok. 10m2, kuchnia ok. 7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kaliny

Kaliny,Szczecin

193 000 zł47 m² 4 071,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Bardzo ładne, zadbane mieszkanie na osiedlu Kaliny. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu szkoła, sklepy, lokale usługowe. Lokalizacja dobrze skomunikowana z centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Świerczewo

Świerczewo,Szczecin

155 000 zł34 m² 4 562,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki w dzielnicy Świerczewo. Cicha i spokojna okolica. W pobliżu szkoła, przedszkole, komunikacja miejska, dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Świerczewo

Świerczewo,Szczecin

199 000 zł45 m² 4 458,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam ładne mieszkanie 2 pokojowe, mieszczące się na 3 piętrze w wyremontowanym niskim budynku z cegły. Lokal znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, 10 minut do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Derdowskiego

Świerczewo,Szczecin

199 000 zł44 m² 4 553,78 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe na 8 (ostatnim) piętrze w wieżowcu z lat 80-tych na dużym osiedlu na osiedlu Kaliny, ul. Derdowskiego. Powierzchnia mieszkania 43,7 m2. Dwa pokoje z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliny

Kaliny,Szczecin

229 000 zł60 m² 3 835,85 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadbane mieszkanie 3-pokojowe z jednym pokojem przechodnim o powierzchni 59,7m2 zlokalizowane na Osiedlu Kaliny na 3 piętrze wysokiego bloku 8-pietrowego. Na podłodze parkiet, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kaliny

Kaliny,Szczecin

190 000 zł47 m² 4 008,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwu pokojowe na os. Kaliny na 8 piętrze w polskim wieżowcu. Duży salon z wypoczynkiem, stół z czterema krzesłami, na podłodze panele. W małym pokoiku kanapa duża szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Świerczewo

Świerczewo,Szczecin

226 000 zł50 m² 4 520 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dwupokojowe mieszkanie w bloku z lat 90-tych, na powierzchnię 50 m2 składa się pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Z salonu wyjście na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Świerczewo

Świerczewo,Szczecin

365 000 zł58 m² 6 293,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu na sprzedaż komfortowo urządzony i doskonale zlokalizowany apartament 2-pokojowy o powierzchni 58 m2. Inwestycja zrealizowana przez renomowanego szczecińskiego developera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Świerczewo

Świerczewo,Szczecin

220 000 zł48 m² 4 536,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem i w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość mieści się w apartamentowcu z 2005 roku posadowionym w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa

Świerczewo,Szczecin

264 000 zł65 m² 4 061,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania na Świerczewie. Na pierwszym piętrze bloku z cegły znajduje się mieszkanie o powierzchni 65m2. Na tej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Mikołajczyka

Świerczewo,Szczecin

108 000 zł20 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ku Słońcu

Świerczewo,Szczecin

900 zł42 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42m2 na 10 pietrze w 11 piętrowym wieżowcu z płyty na Os. Zachęta na Świerczewie ul. Ku Słońcu. Lokal jest w stanie standardowym, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Świerczewo,Szczecin

142 000 zł44 m² 3 227,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 44m2 na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z cegły z 1930r na Świerczewie. Lokal jest w stanie średnim i składa się z pokoi 14/13/7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ku Słońcu

Świerczewo,Szczecin

393 000 zł70 m² 5 614,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne, w wysokim standardzie wykończone mieszkanie 3 pokojowe na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku z cegły z 2007r na pograniczu Świerczewa i centrum w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Świerczewo,Szczecin

142 000 zł44 m² 3 227,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Mikołajczyka

Świerczewo,Szczecin

115 000 zł20 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Derdowskiego

Kaliny,Szczecin

215 000 zł42 m² 5 119,05 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne jasne dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie z pięknym widokiem położone w ocieplonym budynku zlokalizowanym na osiedlu Kaliny dobrze skomunikowanym z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Świerczewo

Świerczewo,Szczecin

229 000 zł45 m² 5 088,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świeżo po remoncie - nowa cena! Do sprzedaży przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Szczecinie w dzielnicy Świerczewo, w bloku 4-piętrowym, na 2-piętrze. Blok ocieplony, klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ku Słońcu

Świerczewo,Szczecin

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50m2 na wysokim parterze w piętrowym budynku z cegły z 1956r na Świerczewie ul. Ku słońcu/karola Miarki. Lokal jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litwinowicza

Świerczewo,Szczecin

289 000 zł66 m² 4 378,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 66m2 3 pokojowe na wysokim parterze w 2 piętrowym domu wielorodzinnym z cegły z 1936r na Os. Zachęta na Świerczewie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ku Słońcu

Świerczewo,Szczecin

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Świerczewo

Świerczewo,Szczecin

145 000 zł44 m² 3 295,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 44 m2 położone w niskim II piętrowym budynku z cegły w tzw. galeriowcu. Budynek po kapitalnym remoncie,docieplony i wymieniony dach, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Kaliny

Kaliny,Szczecin

229 000 zł46 m² 4 978,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Blok z 2006 r. Mieszkanie wysokie. Dodatkowo możliwa adaptacja przynależnego poddasza o powierzchni ok. 25 m2. i stworzenia mieszkania II-poziomowego. Większy pokój z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Świerczewo,Szczecin

369 000 zł123 m² 3 001,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Polecam przestronne 2-poziomowe mieszkanie położone w niskim budynku z lat 90-tych na pograniczu Śródmieścia i Świerczewa. Doskonała oferta dla osób, które poszukują spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kaliny

Kaliny,Szczecin

249 000 zł64 m² 3 907,72 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na Oś. Kaliny mieszczące się na 4 piętrze w odnowionym budynku z windą. W pobliżu wszelkie obiekty użyteczności publicznej, sklepy, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sucharskiego

Świerczewo,Szczecin

155 000 zł37 m² 4 308,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 36.9 m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym ocieplonym budynku na Świerczewie. Cicha i spokojna lokalizacja z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ku Słońcu

Świerczewo,Szczecin

800 zł42 m² 19,05 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam mieszkanie 2-pokojowe na wynajem o pow. 42 m2, mieszkanie położone jest na 10 piętrze wysokiego budynku z 1978 roku. W skład mieszkania wchodzą dwa rozkładowe pokoje, kuchnia.