dowolna

Mieszkania z aneksem Szczecin - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

1 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

341 820 zł32 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w ścisłym centrum miasta. Doskonała lokalizacja dzięki bliskości całej infrastruktury, sklepy, restauracje, komunikacja miejska w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barnima III Wielkiego

Niebuszewo,Szczecin

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia Kawalerka typu studio o wysokim standardzie mająca 30 m2 w odnowionym wysokim budynku na 4 piętrze , bardzo ciche i słoneczne, blok jest ocieplony, ma nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Arkońskie,Szczecin

1 900 zł54 m² 35,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni umeblowane, 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na tereny zielone, zlokalizowane na spokojnym osiedlu w dogodnej części Szczecina. Na powierzchnię 53,80 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Warszewo,Szczecin

488 262 zł43 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu z atrakcyjnym placem zabaw i strefą relaksu przy stawie. Lokal gotowy do odbioru. Nieruchomość położona w Szczecinie, dzielnica Warszewo. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Warszewo,Szczecin

550 536 zł47 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem, atrakcyjnym placem zabaw i strefą relaksu przy osiedlowym stawie. Inwestycja zakończona. Mieszkanie gotowe do odbioru i dostępne od zaraz. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Warszewo,Szczecin

699 000 zł57 m² 12 349,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania 56,6m2 zlokalizowanego na Szczecińskim Warszewie z ponad 100 metrowym ogrodem. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym bloku w ybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

341 850 zł32 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorzowska

Gumieńce,Szczecin

479 000 zł33 m² 14 445,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży komfortowo urządzony 2 - pokojowy apartament, zlokalizowany na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku, znajdujący się na terenie nowoczesnego osiedla - Zachód - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

1 030 000 zł83 m² 12 409,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie z miejscem postojowym w hali garażowej! Piękne mieszkanie na Warszewie w Szczecinie Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klemensiewicza

Pomorzany,Szczecin

2 400 zł38 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania 3 pokojowego w spokojnej części Szczecina- pomorzany - ul. Klemensiewicza. Mieszkanie idealne dla rodziny, małżeństwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

345 075 zł32 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w ścisłym centrum miasta przy ul.Jagiellońskiej. Doskonała lokalizacja dzięki bliskości całej infrastruktury, sklepy, restauracje, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarotki

Drzetowo-Grabowo,Szczecin

188 800 zł54 m² 3 496,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości: helios Spółki z o.o. w Grzybowie ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki następującej atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 300 zł32 m² 73,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta wynajmu mieszkania dwupokojowego położonego W szczecinie, dzielnicy warszewo - osiedle małe błonia. Osiedle zamykane I monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

559 232 zł44 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Golisza. Mieszkanie gotowe do odbioru. Kompleks składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Asnyka

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł30 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka 30 m po remoncie | Idealna pod inwestycję | Świetna lokalizacja, gotowa do wynajmu Na sprzedaż oferujemy wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 30 m , zlokalizowaną na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Motorowa

Podjuchy,Szczecin

119 000 zł20 m² 6 102,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka usytuowana na parterze kilkurodzinnego bloku po remoncie. Wyodrębniona część na łazienkę do własnej aranżacji. Mieszkanie wymaga kapitalnego remontu. Oferta wysłana z programu dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszewo,Szczecin

2 400 zł44 m² 55,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia apartament zlokalizowany w nowym budynku z windą (oddany 2024r.) na Warszewie na osiedlu Apartamenty Duńska przy ul. Kanadyjskiej. Na powierzchnię 43 mkw. składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Narutowicza

Centrum,Szczecin

2 500 zł33 m² 76,69 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 16 czerwca 2025 roku do wynajmu eleganckie mieszkanie 2 pokojowe dla pary lub singla w nowo wybudowanym w roku 2021 budynku apartamentowym kamienica nova III przy ul. Narutowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Szczecin

604 562 zł30 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

W nowej inwestycji, w której zastosowano nowoczesne rozwiązania i nowoczesny design w centrum Szczecina mieszkanie 1 pokojowe, z możliwością wydzielenia oddzielnej sypialni (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Asnyka

bolinko,Szczecin

339 000 zł29 m² 11 649,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka ok. 30 m po remoncie Szczecin, niebuszewo (bolinko) Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni ok. 30 m po remoncie, zlokalizowana w pobliżu rynku Manhattan. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Nowe Miasto,Szczecin

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ul. Powstańców Śląskich. Lokal znajduje się na 3 piętrze w nowoczesnym bloku z cichobieżną windą. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gumieńce,Szczecin

548 000 zł43 m² 12 803,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8 m2 położone w niskim budynku wielorodzinnym na III piętrze na nowym osiedlu na Gumieńcach - nowa cukrownia w III piętrowym budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Arkońskie,Szczecin

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przytulne, rodzinne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61m2 przy Lesie Arkońskim to idealne miejsce dla Twojej rodziny zwłaszcza gdy należy do niej również Twój Pupil. Gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Drzetowo,Szczecin

334 900 zł35 m² 9 568,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 35 m , zlokalizowana na 2. piętrze w zadbanym budynku w dzielnicy Drzetowo-Grabowo. Mieszkanie składa się z dużego, jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Śródmieście-Północ,Szczecin

450 000 zł78 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowe mieszkanie Z tarasem przy jasnych błoniach szczecin! Sprzedam przestronne mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Szczecina ul. Karola Szymanowskiego, tuż przy Jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Gumieńce,Szczecin

3 600 zł63 m² 56,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne 3 pokojowe mieszkanie ( 63,3m2), zlokalizowane na ostatnim IV piętrze w nowoczesnym bloku z windą na jednym z piękniejszy osiedli w Szczecinie na Gumieńcach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczecin,zachodniopomorskie

589 000 zł49 m² 12 109,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Wyjątkowa Nieruchomość z Potencjałem Dwa niezależne mieszkania w cenie jednego z Ogrodem i Garażem! Odkryj niezwykłą ofertę w doskonale skomunikowanej części miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Gumieńce,Szczecin

6 500 zł96 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem, garażem i miejscem parkingowym Gumieńce, ul. Krakowska Oferujemy na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niemierzyńska

Niemierzyn,Szczecin

259 000 zł27 m² 9 462,92 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka na ul. Niemierzyńskiej mieszkanie: - 27 m2 - salon z otwartą kuchnią - łazienka - korytarz - 6 piętro Mieszkanie pięknie doświetlone - duże okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Galaktyki

Warszewo,Szczecin

547 000 zł39 m² 14 087 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie, z dużym balkonem i komórką lokatorską na nowym Osiedlu Galaktyka na Warszewie. Nieruchomość: - 38,83 m2 - 2 pokoje - 1 piętro z 2 - winda -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gumieńce,Szczecin

340 000 zł30 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania dla zamieszkania lub jako inwestycję Całkowicie umeblowane wyposażone o powierzchni 31m2 Położone na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Podjuchy,Szczecin

409 000 zł60 m² 6 818,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przedstawiam ofertę trzypokojowego mieszkania w Podjuchach, w jednokondygnacyjnym budynku na pierwszym piętrze. Znajdują się w nim tylko 4 mieszkania, sąsiedzi przyjaźni. Od frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

7 000 zł80 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:22/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament na wynajem Hanza Tower, szczecin! Szukasz wyjątkowego miejsca do życia? Oferujemy 3-pokojowy apartament w prestiżowym Hanza Tower nowoczesnym budynku z basenem, siłownią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszewo,Szczecin

799 000 zł72 m² 11 168,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dwupoziomowego apartamentu, zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Panoramika Warszewo w Szczecinie. Ten nowoczesny apartament oferuje malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne