dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Zdroje

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Walecznych

Zdroje,Szczecin

320 000 zł31 m² 10 389,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Duża kawalerka przy ul. Walecznych o powierzchni ok. 31 m2. Lokal znajduje się na siódmym piętrze w wysokim bloku. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Lokal składa się z: -salonu -kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zdroje,Szczecin

434 000 zł42 m² 10 402,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowe rozkładowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Park Leśny w Zdrojach. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze niskiego budynku z 2013 roku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopalniana

Zdroje,Szczecin

435 000 zł42 m² 10 426,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w zielonej okolicy na osiedlu zamkniętym monitorowanym, jest plac zabaw, dużo terenów zielonych do spacerowania, m.in. Jezioro Szmaragdowe. Świetnie położone do dróg wyjazdowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Zdroje,Szczecin

429 000 zł38 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,5 m2 usytuowane na wysokim parterze niskiego budynku z 2008 r. w cichym miejscu dzielnicy Zdroje. Mieszkanie w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zdroje,Szczecin

399 000 zł32 m² 12 547,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Serdecznie polecam ofertę sprzedaży unikatowego mieszkania z ogródkiem i prywatnym parkingiem. Budynek został wybudowany w nowej technologii w 2003 roku i aktualnie trwa remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopalniana

Zdroje,Szczecin

385 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży dwu pokojowego mieszkania w dzielnicy Zdroje przy ul. Kopalnianej. Inwestycja z 2012 roku zaraz w pobliżu pięknego Jeziora Szmaragdowego Lokal o powierzchni 38,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Zdroje,Szczecin

399 000 zł63 m² 6 355,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Nowa cena Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które przeszło niedawno gruntowny remont. Ta urocza nieruchomość o powierzchni 62,78 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Zdroje,Szczecin

399 000 zł63 m² 6 355,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pok. w pobliżu ronda Ułanów Podolskich na osiedlu Zdroje - prawobrzeże Szczecina. Mieszkanie usytuowane na I piętrze 1-piętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Zdroje,Szczecin

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie zlokalizowane w Szczecin Zdroje. Na powierzchnię nieruchomości 53m2 składa się: * salon z oddzielną sypialnią, * kuchnia z jadalnią, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Zdroje,Szczecin

589 000 zł64 m² 9 261,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokoje, duży balkon! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z duzym balkonem. Zlokalizowane w odświeżonym 4 piętrowym bloku na prawobrzeżu. Lokal o powierzchni ok 64m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Zdroje,Szczecin

2 000 zł49 m² 40,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w prawobrzeżnej części Szczecina - os.Zdroje. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Zdroje,Szczecin

3 700 zł90 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczecin, zdroje, mieszkanie, apartament, parter, 4 pokoje, ogródek. Oferuję na wynajem 4 pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie. Bardzo dobra wręcz super lokalizacja tuż przy wyjeździe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Zdroje,Szczecin

420 000 zł61 m² 6 851,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży przestronne mieszkania dwupokojowego w domu wielorodzinnym w Zdrojach. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze, z ogródkiem i możliwością posadowienia garażu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walecznych

Zdroje,Szczecin

430 000 zł49 m² 8 757,64 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe Mieszkanie w Szczecinie Zdroje! Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą mieszkania, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zdroje,Szczecin

429 000 zł43 m² 10 091,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w spokojnej części Prawobrzeża, tuż przy Jeziorze Szmaragdowym. Mieszkanie położone przy ul. Grabowej - Nowe osiedle Park Leśny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Batalionów Chłopskich

Zdroje,Szczecin

585 000 zł71 m² 8 259,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 4 Pokojowe w Zdrojach w doskonałej lokalizacji. Cieszymy się, że możemy zaprezentować Państwu tę wyjątkową ofertę - mieszkanie o doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Zdroje,Szczecin

585 000 zł71 m² 8 259,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,83 m2 położone na 3 piętrze 4 piętrowego bloku w Zdrojach. Lokal składa się z salonu z wyjściem na przestronny balkon, trzech sypialni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Zdroje,Szczecin

585 000 zł71 m² 8 259,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszanie gotowe do zamieszkania W zdrojach - dziś kupujesz, jutro się wpowadzasz Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie na prawobrzeżnej części Szczecina, dzielnicy Zdroje. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Zdroje,Szczecin

579 000 zł71 m² 8 174,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,83m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty w dzielnicy Zdroje. Lokal jest po kapitalnym remoncie i składa się z pokoi 21/12/9/9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zdroje,Szczecin

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa cena! Na wynajem mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się na prawobrzeżu miasta, w dzielnicy Zdroje. Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze niskiego bloku, na osiedlu zamkniętym. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Zdroje,Szczecin

510 000 zł49 m² 11 178,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Zdroje,Szczecin

585 000 zł64 m² 9 198,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie 4 pokoje z balkonem - Szczecin Prawobrzeże / Zdroje Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,6 m2 położone w Szczecinie na prawobrzeżu. Składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfińska

Zdroje,Szczecin

500 000 zł56 m² 8 976,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż duże mieszkanie 2 pokojowe w niskim bloku na 4 piętrze. Świetna lokalizacja, sporo miejsc parkingowych, szybki dojazd do Centrum miasta. Blok z nową elewacją oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Zdroje,Szczecin

2 000 zł49 m² 40,73 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,10m2 położone na wysokim parterze w wysokim, ocieplonym budynku przy ulicy Batalionów Chłopskich (dzielnica Zdroje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabowa

Zdroje,Szczecin

429 000 zł43 m² 10 091,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Uwaga: niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w spokojnej części Prawobrzeża, tuż przy Jeziorze Szmaragdowym. Mieszkanie położone przy ul. Grabowej - Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Torfowa

Zdroje,Szczecin

3 500 zł89 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 - pokojowe mieszkanie na wynajem, dla spokojnej, miłej rodziny w budynku na 1 piętrze na Prawobrzeżu Szczecina w Zdrojach. Na 89 m2 składa się: salon z wyjściem na balkon, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walecznych

Zdroje,Szczecin

485 000 zł63 m² 7 698,41 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w Zdrojach spokojnej zielonej dzielnicy Szczecina bardzo dobrze skomunikowanej zarówno z Centrum miasta jak i innymi dzielnicami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabowa

Zdroje,Szczecin

1 900 zł35 m² 54,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 34,6 m2 w nowoczesnym budynku z 2013 roku przy Puszczy Bukowej. Ofertą wynajmu jest przestronna kawalerka o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Zdroje,Szczecin

519 000 zł56 m² 9 215,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Sprzedam bardzo ładne mieszkanie o pow. 56,32m składające się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Dodatkowo garaż blaszany, komórka zewnętrzna, duża piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabowa

Zdroje,Szczecin

1 900 zł35 m² 54,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowa

Zdroje,Szczecin

410 000 zł43 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 42,7m2, w bloku z 2013 roku, na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Atutem mieszkania jest położenie w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Widok

Zdroje,Szczecin

525 000 zł64 m² 8 254,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na sprzedaż składające się z 4 pokoi i kuchni w bardzo dobrej lokalizacji w samym centrum Zdrojów w Szczecinie. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Zdroje,Szczecin

420 000 zł43 m² 9 836,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu w Zdrojach, usytuowane na drugim piętrze w nowym bloku z 2013r. Budynek ocieplony, o ładnej elewacji zewnętrznej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zdroje,Szczecin

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na parterze 4 piętrowego bloku. Na powierzchni ok. 56m2 znajduje się ok 29m2 salon z aneksem kuchennym, ok 9m2 sypialnia, łazienka z wc ( wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Zdroje,Szczecin

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem bez pośredników 3-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze. Przed blokiem duży parking należący tylko do mieszkańców. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młodzieży Polskiej

Zdroje,Szczecin

280 000 zł31 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 30,80m2 położoną na drugim piętrze w ocieplonym wieżowcu przy ulicy Młodzieży Polskiej (osiedle Zdroje). Budynek znajduje się wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Zdroje,Szczecin

210 000 zł20 m² 10 660 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż umeblowana i wyposażona kawalerka. Położona przy ul.Batalionów Chłopskich w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze. Jest ciepłe i jasne. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Zdroje,Szczecin

429 000 zł61 m² 6 998,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Walecznych

Zdroje,Szczecin

279 000 zł31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronną kawalerkę o pow. 31 m2 usytuowaną na 5 piętrze wysokiego budynku w dzielnicy Zdroje w Szczecinie. Spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaracza

Zdroje,Szczecin

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy w budynku jedno-klatkowym. Tylko cztery mieszkanie na klatce. Na powierzchnię 40m2 składa się: - salon z rozkładanym łóżkiem, segment,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodzieży Polskiej

Zdroje,Szczecin

379 000 zł49 m² 7 675,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty jest ładnie wykończone, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Budynek.