Mieszkanie, ul. Wojciecha
Wojciecha, Centrum, Szczecin, zachodniopomorskie
- 329 000 zł
- 35,97 m²
- 9 146,51 zł/m²
Karolina Liszcza...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Wojciecha
Wojciecha, Centrum, Szczecin, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Mieszkanie, ul. Wojciecha
Zaktualizowane: 7 maja 2026
329 000 zł 35,97 m² 9 146,51 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
3/3
1
1945
-
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
1Rok budowy:
1945Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 329 000 zł (9 146,51 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 35,97 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1945 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3
- Czynsz: 350 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: New.House Nieruchomości Kredyty, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: NEW20103
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Na sprzedaż kawalerka Szczecin Centrum, ul. Św. Wojciecha
Na sprzedaż przytulna i bardzo słoneczna kawalerka położona w doskonałej lokalizacji centrum Szczecina, przy ul. Św. Wojciecha. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
Mieszkanie o powierzchni 35,97 m² znajduje się na 3 piętrze. Lokal jest dobrze doświetlony przez cały dzień, co zapewnia komfort i przyjemną atmosferę. (...)
577 166...
577 166 880