Mieszkanie
Komuny Paryskiej, Niebuszewo, Szczecin, zachodniopomorskie
- 305 000 zł
- 30,12 m²
- 10 126,16 zł/m²
Agnieszka Gać
Skontaktuj się
Mieszkanie
Komuny Paryskiej, Niebuszewo, Szczecin, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 7 maja 2026
305 000 zł 30,12 m² 10 126,16 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
4/4
2
-
parking publiczny / na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 305 000 zł (10 126,16 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 30,12 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 489 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, płyta gazowa / elektryczna, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: wanna
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: ReFresh Home Agnieszka Gać, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 3/18054/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Komuny Paryskiej, Niebuszewo, Szczecin, zachodniopomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe
- cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m², położone na 4. piętrze w budynku przy ul. Komuny Paryskiej w Szczecinie. Nieruchomość jest po remoncie i gotowa do zamieszkania idealna jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja na wynajem.
Układ pomieszczeń:
- przedpokój z aneksem kuchennym,
- pokój dzienny z dużym oknem i miejscem do wypoczynku,
- sypialnia,
- łazienka do własnej aranżacji. (...)