Mieszkanie, ul. Kaszubska

Kaszubska, Centrum, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 2 500 zł
  • 50,53 m²
  • 49,48 zł/m²

Zdjęcie

Bożena Zborowska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kaszubska

Kaszubska, Centrum, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

2 500 zł

50,53 m²

49,48 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kaszubska

Zaktualizowane: 14 maja 2026

2 500 zł 50,53 m² 49,48 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
3 500 zł

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Kaucja:

3 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 500 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące, niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 50,53 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1930
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednostronne, jednopoziomowe, poddasze
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 3 500 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic, bidet
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Fort Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: FNI23390

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajmu komfortowe jasne, przestronne dwu pokojowe mieszkanie z klimatem o pow . 50,53m2 w pełni wyposażone. .
Układ : duży salon z wydzieloną jadalnią , garderoba , przestronna sypialnia z duża szafą i duża łazienka z prysznicem.