Mieszkanie, ul. Łucznicza

Łucznicza, Książąt Pomorskich, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 565 000 zł
  • 47,10 m²
  • 11 995,75 zł/m²

Zdjęcie

Robert Baciocha

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Łucznicza

Łucznicza, Książąt Pomorskich, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

565 000 zł

47,10 m²

11 995,75 zł/m²

Mieszkanie, ul. Łucznicza

Zaktualizowane: 13 maja 2026

565 000 zł 47,10 m² 11 995,75 zł/m²

Piętro:
6/10
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

6/10

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 565 000 zł (11 995,75 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 47,10 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1980
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/10
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 690 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Os. Książąt Pomorskich, ul. Łucznicza.

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,10 m², położone na 6 piętrze zadbanego, ocieplonego budynku na spokojnym i zielonym Osiedlu Książąt Pomorskich.

Lokalizacja idealnie łączy wygodę życia w mieście z bliskością terenów rekreacyjnych północnego Szczecina doskonałych na spacery, rower czy aktywny wypoczynek. (...)

Agent

Robert Baciocha

603 124...

603 124 522

91 488 64 26

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

603 124...

603 124 522

91 488 64 26

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.