Mieszkanie, ul. Seledynowa

Seledynowa, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 477 000 zł
  • 49,10 m²
  • 9 714,87 zł/m²

Zdjęcie

Janusz Kawa

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Seledynowa

Seledynowa, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

477 000 zł

49,10 m²

9 714,87 zł/m²

Mieszkanie, ul. Seledynowa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

477 000 zł 49,10 m² 9 714,87 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

nadzwyczajne zainteresowanie

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1987
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1987

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 49,10 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1987
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą) położona na pierwszym piętrze w świetnej lokalizacji przy ul. Seledynowej na Prawobrzeżu.
Oferta dostępna także dla obywateli spoza Unii Europejskiej.

Lokal mieszkalny o pow. 49,1 m. kw. składa się z salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz balkonu.
Gotowy do zamieszkania. (...)

Agent

Janusz Kawa

693 720...

693 720 343

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

693 720...

693 720 343

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.