Mieszkanie, ul. Łucznicza
Łucznicza, Niebuszewo, Szczecin, zachodniopomorskie
- 539 000 zł
- 50,40 m²
- 10 694 zł/m²
Oliwia Oleszkiew...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Łucznicza
Łucznicza, Niebuszewo, Szczecin, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
10 maja 2026
Mieszkanie, ul. Łucznicza
Zaktualizowane: 10 maja 2026
539 000 zł 50,40 m² 10 694 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
5/10
3
1980
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
5/10Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1980Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 539 000 zł (10 694 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 50,40 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 5/10, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 750 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Golden Hawk, zaktualizowane: 10.05.2026
- numer ogłoszenia: 60836
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Łucznicza, Niebuszewo, Szczecin, zachodniopomorskie
- Otoczenie: cicho (spokojna okolica)
Opis nieruchomości
| 3 pokoje | po generalnym remoncie | gotowe do zamieszkania | spółdzielczo-własnościowe | Niebuszewo |
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, 3-pokojowego mieszkania po generalnym remoncie znajdującego się w świetnej lokalizacji - Niebuszewo, ul. Łucznicza.
Lokalizacja mieszkania zapewnia wygodę codziennego życia oraz dobrą komunikację z resztą miasta. (...)
732 850...
732 850 778