Mieszkanie Szczecin
Zdroje, Szczecin, zachodniopomorskie
- 622 000 zł
- 53 m²
- 11 735,85 zł/m²
Patrycja Haryza
Skontaktuj się
Mieszkanie Szczecin
Zdroje, Szczecin, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Mieszkanie Szczecin
Zaktualizowane: 5 maja 2026
622 000 zł 53 m² 11 735,85 zł/m²
2/4
3
1977
-
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1977Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 622 000 zł (11 735,85 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 53 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1977
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 800 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Źródło: biuro nieruchomości: Hestia Nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: HES29193
Opis nieruchomości
Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na 2. piętrze w budynku w spokojnej i zielonej części Szczecina Zdroje.
Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. (...)