Mieszkanie, ul. Szarotki

Szarotki, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 699 000 zł
  • 90,80 m²
  • 7 698,24 zł/m²

Zdjęcie

Grzegorz Orchows...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Szarotki

Szarotki, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

699 000 zł

90,80 m²

7 698,24 zł/m²

Mieszkanie, ul. Szarotki

Zaktualizowane: 19 maja 2026

699 000 zł 90,80 m² 7 698,24 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1930
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1930

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 699 000 zł (7 698,24 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 90,80 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1930
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 1 100 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
  •   Internet
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Za odnowioną fasadą kamienicy czeka nowoczesne i jasne wnętrze stworzone do wygodnego życia.

Na spokojnej ulicy Szarotki kryje się przestrzeń, która nie próbuje niczego udawać. Tu od pierwszego kroku czuć, że ktoś już wykonał całą trudną pracę zostawiając Ci to, co najważniejsze: komfort i gotowość do zamieszkania.

Światło wpada do dużych pokoi i naturalnie prowadzi przez amfiladowy układ, który buduje poczucie przestrzeni i spójności. (...)

Agent

Grzegorz Orchowski

503 133...

503 133 178

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

503 133...

503 133 178

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.