Mieszkanie, ul. Śląska
Śląska, Centrum, Szczecin, zachodniopomorskie
- 365 000 zł
- 34,78 m²
- 10 494,54 zł/m²
Beata Czuper
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Śląska
Śląska, Centrum, Szczecin, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, ul. Śląska
Zaktualizowane: 11 maja 2026
365 000 zł 34,78 m² 10 494,54 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
4/4
2
2025
tak
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 365 000 zł (10 494,54 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 34,78 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: drewniane
- Budynek: kamienica; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednostronne, jednopoziomowe, poddasze
- Czynsz: 250 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz
- opomiarowanie wody
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: Czuper Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 34,78 m² położone w kamienicy przy ul. Śląskiej. Budynek z nowa elewacją , wyremontowaną zadbaną klatką schodowa z monitoringiem.
nowe instalacje: (...)
511 030...
511 030 633