Apartament, ul. Strzelecka
Strzelecka, Centrum, Szczecin, zachodniopomorskie
- 919 000 zł
- 73 m²
- 12 589,04 zł/m²
Jakub Głogowski
Skontaktuj się
Apartament, ul. Strzelecka
Strzelecka, Centrum, Szczecin, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Apartament, ul. Strzelecka
Zaktualizowane: 15 maja 2026
919 000 zł 73 m² 12 589,04 zł/m²
parter/5
4
2019
tak
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/5Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2019Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 919 000 zł (12 589,04 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 73 m², 4 pokoje; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2019 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 0/5, dwustronne
- Powierzchnia dodatkowa: taras (15 m²), piwnica 5 m², ogródek 82 m²
- Czynsz: 700 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: Tudor Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: TDR-MS-2115
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Strzelecka, Centrum, Szczecin, zachodniopomorskie
- W pobliżu: plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 73 m2 z 82 m2 ogrodem , 5m2 komórką lokatorską oraz dwoma miejscami parkingowymi w hali garażowej znajdujące się na parterze apartamentowca Calbudu z 2019 roku przy ul. Strzeleckiej. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się :
Przedpokój
Salon z aneksem kuchennym
3 sypialnie
2 łazienki
Wyżej opisywana nieruchomość zdecydowanie reprezentuje wysoki standard zamieszkania.
Wysokie sufity - 2,7m . (...)