Apartament Szczecin

Centrum, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 3 500 zł
  • 49 m²
  • 71,43 zł/m²

Zdjęcie

Aleksandra Zyber...

Skontaktuj się

Apartament Szczecin

Centrum, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

3 500 zł

49 m²

71,43 zł/m²

Apartament Szczecin

Zaktualizowane: 7 maja 2026

3 500 zł 49 m² 71,43 zł/m²

Piętro:
5/18
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
3 500 zł

Piętro:

5/18

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

3 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 500 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 49 m², 2 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/18, jednostronne, jednopoziomowe
  • Opłaty uzupełniające: 1 249 zł, kaucja: 3 500 zł / 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone w prestiżowym apartamentowcu Sky Garden. Lokal składa się z 2 pokoi i został zaprojektowany z dużą dbałością o wygodę codziennego użytkowania - liczne zabudowy i pojemne szafy zapewniają dużo miejsca do przechowywania.

Atutem mieszkania jest unikatowy widok na panoramę Szczecina, który można podziwiać z okien apartamentu. (...)

Agent

Aleksandra Zybert

730 190...

730 190 120

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Aleksandra Zybert

730 190...

730 190 120

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.