Apartament, ul. Łukasińskiego

Łukasińskiego, Zachód, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 789 000 zł
  • 67,28 m²
  • 11 727,11 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Falkiewic...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Łukasińskiego

Łukasińskiego, Zachód, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

789 000 zł

67,28 m²

11 727,11 zł/m²

Apartament, ul. Łukasińskiego

Zaktualizowane: 15 maja 2026

789 000 zł 67,28 m² 11 727,11 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2019
Miejsce parkingowe:
możliwość wykupienia
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2019

Miejsce parkingowe:

możliwość wykupienia

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 789 000 zł (11 727,11 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 67,28 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2019
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednostronne, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (8,82 m²)
  • Czynsz: 529 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia, parking strzeżony w pobliżu

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

BEZ PROWIZJI!
Przytulne i jasne 3 pokoje na zamkniętym osiedlu Patio Verde.
Lokalizacja: Szczecin, ul. Waleriana Łukasińskiego
Powierzchnia: 67,28m2
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w sercu lubianej dzielnicy Szczecina, przy ul. Waleriana Łukasińskiego. (...)

Agent

Łukasz Falkiewicz

693 423...

693 423 802

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.