Mieszkanie, ul. Szybowcowa

Szybowcowa, Dąbie, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 729 000 zł
  • 63,50 m²
  • 11 480,31 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Falińska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Szybowcowa

Szybowcowa, Dąbie, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

729 000 zł

63,50 m²

11 480,31 zł/m²

Mieszkanie, ul. Szybowcowa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

729 000 zł 63,50 m² 11 480,31 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2013
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2013

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 729 000 zł (11 480,31 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 63,50 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2013 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 430 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m² na Osiedlu Aquarius przy ul. Szybowcowej kameralnym, zadbanym osiedlu w zielonej dzielnicy Dąbie w Szczecinie.

Budynek z 2013 roku, wzniesiony w technologii tradycyjnej. Mieszkanie jest zadbane, o ciepłym i wyraźnym charakterze widać, że było prawdziwym domem. Trzy osobne pokoje wykończone tapetami winylowymi marki Rasch trwałymi, łatwymi w utrzymaniu, nadającymi każdemu pomieszczeniu indywidualny wyraz. (...)

Agent

Joanna Falińska

608 608...

608 608 285

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

608 608...

608 608 285

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.