Mieszkanie, ul. Narutowicza

Narutowicza, Nowe Miasto, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 419 802 zł
  • 37,07 m²
  • 11 324,58 zł/m²

Zdjęcie

Stella Stefanowi...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Narutowicza, Nowe Miasto, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

419 802 zł

37,07 m²

11 324,58 zł/m²

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Zaktualizowane: 13 maja 2026

419 802 zł 37,07 m² 11 324,58 zł/m²

Piętro:
5/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1950
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

5/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1950

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 419 802 zł (11 324,58 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 37,07 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  •   okna: plastikowe, połaciowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1950
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/5
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 250 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza.
Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze kamienicy z pięknie wyremontowaną klatką. Budynek usytuowany jest w doskonale skomunikowanej lokalizacji - z dostępem do sklepów, szkół i całej niezbędnej infrastruktury.

Lokal został wykończony w wysokim stanardzie. Powierzchnia użytkowa wynosi 37,07m2, natomiast powierzchnia całkowita to 45,15m2.
Mieszkanie jest bardzo słoneczne, jasne i przytulne. (...)

Agent

Stella Stefanowicz

514 986...

514 986 579

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

514 986...

514 986 579

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy