Apartament, ul. al. Wyzwolenia

al. Wyzwolenia, Centrum, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 2 800 zł
  • 29,07 m²
  • 96,32 zł/m²

Zdjęcie

Urszula Laskowsk...

Skontaktuj się

Apartament, ul. al. Wyzwolenia

al. Wyzwolenia, Centrum, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

2 800 zł

29,07 m²

96,32 zł/m²

Apartament, ul. al. Wyzwolenia

Zaktualizowane: 22 maja 2026

2 800 zł 29,07 m² 96,32 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
11/27
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

11/27

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 800 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 29,07 m², 2 pokoje; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2022
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 11/27
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Źródło: biuro nieruchomości: Market House, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: MRH20672

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w Hanza Tower

Apartament położony w 11 piętrze budynku, składa się się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki a także balkonu na który wchodzi się zarówno z salonu jaki sypialni. Całość wyposażenia nowa. Klimatyzacja i wideodomofon.

Najemca ma dostęp do basenu ze strefą SPA (sauna, jacuzzi) oraz tarasu widokowego na 27 piętrze, na którym można odpocząć podziwiając piękne widoki na panoramę miasta. (...)

Agent

Urszula Laskowska

668 230...

668 230 631

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.