Mieszkanie, ul. Jagiellońska
Jagiellońska, Turzyn, Szczecin, zachodniopomorskie
- 459 000 zł
- 45,50 m²
- 10 087 zł/m²
Marta Filipowska
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Jagiellońska
Jagiellońska, Turzyn, Szczecin, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
27 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Jagiellońska
Zaktualizowane: 27 kwietnia 2026
459 000 zł 45,50 m² 10 087 zł/m²
1/4
2
2001
w garażu podziemnym
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2001Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 459 000 zł (10 087 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 45,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: stan dobry; okna: antywłamaniowe, plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2001
- technika budowy: nowa technologia
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
- Czynsz: 785 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, bez okna
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Krawiec Nieruchomości, zaktualizowane: 27.04.2026
- numer ogłoszenia: 1749/KWC/MS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Jagiellońska, Turzyn, Szczecin, zachodniopomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z mieszkaniem [pełna własność].
2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 w układzie 1-stronnym, położone na 1 piętrze w budynku bez windy z 2001 roku, przy ulicy Jagiellońskiej wybudowanym przez dewelopera "Soft Elektronik" zarządzanym przez "Soft Elektronik". (...)