Mieszkanie, ul. Maciejowicka

Maciejowicka, Majowe, Szczecin, zachodniopomorskie

  • 499 000 zł
  • 49,20 m²
  • 10 142,28 zł/m²

Zdjęcie

Bartosz Ciechano...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Maciejowicka

Maciejowicka, Majowe, Szczecin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

499 000 zł

49,20 m²

10 142,28 zł/m²

Mieszkanie, ul. Maciejowicka

Zaktualizowane: 12 maja 2026

499 000 zł 49,20 m² 10 142,28 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 499 000 zł (10 142,28 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 49,20 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 850 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: City Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: CIT25626

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji!

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remocie znajdujące się na 4 piętrze niskiego ocieplonego budynku z lat 80-tych.
Powierzchnia mieszkania wynosi 49,2m2, a w jej skład wchodzą:
przestronny salon (ok. 22m2) z wyjściem na duży balkon od strony południowej,
pokój/sypialnia o pow. ok. (...)

Agent

Bartosz Ciechanowicz

501 099...

501 099 339

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Bartosz Ciechanowicz

501 099...

501 099 339

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.