Apartament
Bronowicka, Gumieńce, Szczecin, zachodniopomorskie
- 769 000 zł
- 49 m²
- 15 693,88 zł/m²
Marlena Pietruse...
Skontaktuj się
Apartament
Bronowicka, Gumieńce, Szczecin, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Apartament
Zaktualizowane: 12 maja 2026
769 000 zł 49 m² 15 693,88 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
6/7
2
2022
tak
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
6/7Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2022Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 769 000 zł (15 693,88 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 49 m², 2 pokoje; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2022
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 6/7, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 500 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: Grand House, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: GHS20373
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Bronowicka, Gumieńce, Szczecin, zachodniopomorskie
- Otoczenie: jezioro
Opis nieruchomości
Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 50m2 oraz dodatkowa powierzchnia to duży balkon z wyjściem z salonu oraz sypialni!
Mieszkanie jest położone na 6 piętrze w nowowybudowanym budynku przy ul. Bronowickiej w Szczecinie.
Doskonała lokalizacja:
- dobrze skomunikowane z Centrum miasta
- rozbudowana infrastruktura
- siłownia oraz basen dostępne są dla mieszkańców!
- jednocześnie można się cieszyć cisza i spokojem w (...)