Apartament
Witkiewicza, Pogodno, Szczecin, zachodniopomorskie
- 620 000 zł
- 50,31 m²
- 12 323,59 zł/m²
Agnieszka Bogdan...
Skontaktuj się
Apartament
Witkiewicza, Pogodno, Szczecin, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
27 kwietnia 2026
Apartament
Zaktualizowane: 27 kwietnia 2026
620 000 zł 50,31 m² 12 323,59 zł/m²
5/10
2
2015
parking publiczny / na ulicy
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
5/10Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2015Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 620 000 zł (12 323,59 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 50,31 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2015
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 5/10, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 237 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: PRIORITY HOUSE SP. Z O.O., zaktualizowane: 27.04.2026
- numer ogłoszenia: 55/14061/OMS
Lokalizacja
- Adres: Witkiewicza, Pogodno, Szczecin, zachodniopomorskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż nowoczesny apartament 2 pokojowy w inwestycji Modehpolmo z 2015 roku o powierzchni 50,31m2. Budynek mieszkalno-handlowy wyposażony w 2 szybkobieżne windy położony w świetnej lokalizacji, blisko Centrum a jednocześnie tuż obok zielonej części Pogodna. Wokół budynku dostępne liczne miejsca postojowe. (...)
505 183...
505 183 613